Používáme cookies. Více informací zde. OK

Jaký jste měly 3. porod?

sandra1710
26. črc 2019
V lednu mě čeká 3 porod hrozně moc se toho bojím i kdyz ten první byl docela v pohodě bolesti začali cca 3:30 a mala byla ve 13:56 na světě s váhou 3006g ten druhý začal cca 23:30 bolesti nepravidelne voda odtekala a na sale když jsem byla na 7 prstů bolesti prestaly tak mi pichly oxitocin behem hodinky byl syn venku s váhou 3820g v 10:18 ale ty bolesti po te vyvolavacce byli nepopsatelne moc se bojim toho tretiho porodu
zelenaesmolda
26. črc 2019

@sandra1710
kazdy porod je jiny,i kdybys mela za sebou 10 strasnych porodu tak 11.muze byt naprosto v pohode a naopak.Nejak mi unika smysl tohohle dotazu,porodit to stejne musis,ted uz se tomu nevyhnes a aspon vis, co te zhruba ceka narozdil od prvorodicek.

verace81
26. črc 2019

Většinou co jsme se bavili s holkami u nás tak kdo měl rychlý porody tak to bylo podobné dlouhé a kdo si vytrpěl několika hodinové porody tak to měl i u třetího. Ale jak už bylo psáno každý porod je jiný já měla 1. za 4 hodiny 3500g 2. kolem 3 hodin 3930g a 3. byl za 2 hodiny 3000g spíš je bolestivější zavinování dělohy prý čím víc porodů tím víc to zavinování bolí. Ničeho se neboj až budeš mít mimčo v ruce veškerá bolest bude snesitelnější. Přeji ať máš pohodový porod a co nejméně bolesti😉

2hanah
26. črc 2019

@verace81 To s tím zavinováním jsem slyšela taky, že čím víc porodů, tím je ta děloha víc "vytahaná" a stahuje se většími kontrakcemi a o to bolestivěji, proto jsem se potřetí taky dost netěšila, čekal mě třetí císař a u dcery bylo zavinovàní i zbytek dost brutus, dva měsíce jsem se nemohla sesbírat, všechno mě bolelo a napotřetí, světe div se, vcelku pohoda, zavinovací bolesti nikde, jizva téměř nebolela, skoro hned jsem se i dobře pohybovala, taky jsem musela, doma jsem měla už dvě děti, takže se nemůžu ubránit dojmu, že hromadu udělá i psychika. Takže přeju jak štěstí a rychlost, tak i pohodu a zkus se přestat tràpit tím strachem.

fly80
27. črc 2019

První porod hrůza. 12 hodin a z toho 6 takové bolesti, že jsem omdlevala. Z konce si už ani skoro nic nepamatuju. Druhý porod prekotny, za 35 minut od první kontrakce. Tak asi tak.

beata.n
27. črc 2019

Ja mela treti porod krasny! Vsechny tri porody mi trvaly tri hodiny, ale kazdy byl jiny. Ale reknu jen jedno: velkou roli hraje psychika u porodu. Sama mam vyzkouseno. Prvni porod krasny, ac nic moc zaver. Druhy porod plne vyvolavany a sileny pro me. Soustredila jsem se jen na tu bolest a to je spatne. Tretii porod take vyvolan po odtoku plodove vody a kvuli spatnym ozvam. A opravdu pro me krasne vzpominky. Opravdu je potreba si uklidnit hlavu a vnimat bolest jinak....zavinovani dělohy me nebolelo ani u jednoho nejak hrozne. Preji hezke tehotenstvi a pokud mozno, co nejhezci porod.

mandala
27. črc 2019

Třetí byl podobný, jako ten první... S tím zavinováním dělohy je to pravda, strašná bolest...😰

misicka1988
27. črc 2019

@sandra1710 Tak první porod trval 9 hodin - 39tt - 3120 g, druhý porod 30 hodin - 41tt - 3760 g, třetí porod 7 hodin - 41tt - 3740 g. Třetí porod byl pro mě nejbolestivejší, ale zase nejkratší. Kontrakce byly tak silné až jsem zvracela, což se mi u předchozích porodů nikdy nestalo. Ale zavinování dělohy super, skoro vůbec jsem nic necítila, a zavinula se brzo a krásně. Až jsem se divila 😊

kackasona
27. črc 2019

Můj první porod trval cca 4-5 hodin a vše paráda i bolesti při porodu malé i po něm skoro žádné,druhý porod 5 hodin trval a po porodu již bolesti byly při tom zavinováním dělohy a třetí trval 3 hodiny bolesti tak normální a zavinování také byly,ale zase ne moc velké. Podle mě je to i tím jak je to svalstvo povolené hodně..nebo nevím. Každopádně dá se vydržet a dávají i od bolesti léky v porodnici,kdyby se nedalo vydržet. Přeji hodně štěstí at at to moc nebolí🌹

marcellkaks
27. črc 2019

První porod na termín přesně a vůbec žádná bolest, nastřihávali mě teda. Druhý porod o deset dní dřív a to už bylo horší ale dalo se to. oba porody od příjezdu po porod cca do 5 hodin. Oba kluci. Třetí porod holka, 12 dní přenášení, jela jsem s bolestmi ale dávali mi i vyvolávačku od příjezdu po porod 8 hodin a hrozný, otvírání co hodina to jeden prst, prosila sem sestru, že už jako nevydržím...vydržela sem a bolelo to z těch třech nejvíc. A ano zavinování bylo u třetí nejhorší. Ale každý to může mít jinak.

latkovkybrno
27. črc 2019

Můj třetí porod byl super rychlý (30min od první kontrakce po to, kdy miminko bylo venku), absolutně bez bolesti a fajn. Ještě, že jsem zrovna byla v nemocnici (byla jsem 12 dní po terminu a měla jít ráno na vyvolavani), jinak bych kvuli tw rychlosti porodila v soku doma. Syn mel 4,5kg a 56cm. Ani jeden steh 🙂

sandra1710
autor
27. črc 2019

@kackasona děkuji jsem straspytel bojim se i injekce netusim jak sem mohla vydrzet ty dva porody ale zvladnu i ten třetí budu muset 😂😉

sandra1710
autor
27. črc 2019

@latkovkybrno to je super to bych si prala také 😍

almara2
27. črc 2019

Pro mne byl udesny druhý porod, rodila jsem vaginální syna s míra i 5180g a 56 cm. Z třetího porodu jsem byla úplně v stresovaná a nakonec byl nejlepší a nejrychlejší. A to měl Klouček 5160g a 53cm. Hlavu vzhůru a žádný stres😉

latkovkybrno
27. črc 2019

@sandra1710 Jen jeste dodam, ze první byl sileny, trval skoro cely den a myslela jsem, ze umru. Druhy trval 12hod, ale vic v pohode. A treti fakt krasa. Rozdil mezi prvnim a druhym dva roky, mezi druhym a tretim 3/roky.

sandra1710
autor
27. črc 2019

@latkovkybrno ja rodila 2013,2015 a ted budu rodit 2020

sandra1710
autor
27. črc 2019

@almara2 tak to jste mela velké dítka doufam ze to zvladnu také

plksv
27. črc 2019

První porod dobrý, druhý nic moc a delší, třetí nejhorší a nejdelší. Čtvrtý nebude 🙂.

almara2
27. črc 2019

@sandra1710 určitě ano 😉

misicka1988
27. črc 2019

@sandra1710 Já rodila i v minulém století 😁 - 1999, 2005, a 2016 😁

fly80
28. črc 2019

@latkovkybrno jeee, já měla na vlas stejný porod. Taky jsem už byla v porodnici že se bude druhý den vyvolávat a malá se narodila sama, jen tedy za 35 minut 😂 a byla sem jen 4 dny po termínu.

babanci
1. srp 2019

Já měla třetí nejhorší. Byl tedy 9 let po druhém porodu, dítě 4 650 gr. Mít tenhle porod jako první, tak mám jen jedno dítě.

babanci
1. srp 2019

@misicka1988 Já rodila všechny v minulém století. 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli