Kdy dorazí menstruace po porodu?

simonka.s
29. zář 2007

Nekojím a mám už po 6 ti nedelí,. občas stejně jdou očistky a občas mě i dost bolí břicho jako při ms.
tak by mne zajímalo kdy asi menzes dorazí nebo do kdy by mel ?

zuzana1981
20. bře 2008

Ahojte , kolko trva menstruacia po porode , je dlhsia ? alebo rovnaka aka bola aj pred porodom ?

jahodka11
20. bře 2008

zuzi, ja som mala rovnaku, akurat uplne bezbolestnu 🙂

pomfrita
21. bře 2008

ahojky, tak já jsem MS dostala, když bylo Fanouškovi 5 měsíců, ačkoli jsem plně kojila a co se týče průběhu, bylo to stejné jako před těhotenstvím - jak délka, tak síla 😀

kika25
21. bře 2008

Ja plne kojim dcerku a dostala som MS, teda po necelych 4 mesiacoch...zda sa mi ale, ze je dost silna, ovela silnejsia ako predtym...ak sa dobre pamatam, po prvej MS po porode treba navstivit aj gynekologa 😒

astrane
21. bře 2008

Ahoj,u prvního syna po 11 měsících-stejná jako před těhu- po antikoncepci pro kojící-o 3 měsíce později -po 14 dnech a taky 14 dní trvala,musela jsem to přesta brát.pak už v pohodě.Jen HA v pilulkách jsem žádnou nesnesla(a jinou ani nezkoušela)Teď
po 2. synovi zatím nic-už 13 měsíců !😀 -oba kojení -do 16 měs a zatím do 13

Jahodka 11-hodně holkám chvíli trvá,než se to srovná a zpravidelní-já bych počkala ještě asi na jednu a když by to zas bylo tak brzo,šla bych se poradit s DR.,co s tím

denousek
25. bře 2008

holky prosim poradtč kdyz mel malej 2 mesice dostala jsem MS mela jsem ji asi 9dnu-myvam normalne 5 dnu....
bylo to 24.2 ...ted porad cekam a cekam na dalsi a nic .....

mam obavu zda antikoncepce funguje jak ma..kde je tam ma MS:: ?? ☹

gandy
28. bře 2008

Ahojky holky, já jsem ve třech měsících přestala plně kojit, kojila jsem jen v noci asi měsíc.. Pak se mlíčko ztratilo a teď už přes měsíc nekojím vůbec. Zatím se žádná menzes neobjevila.. nevím zda je to normální?? Jeden večer asi před 14 dny jsem měla mírné špinění, a bolest břicha ale pak zas nic.. Nevím zda počkat nebo zavolat dr??? 🙄

lu777
29. bře 2008

Gandy: menstruace má být do 8 týdnů od ukončení kojení, kdyby náhodou nedorazila, tak se pak objednej k dr. 😉

sofik
29. bře 2008

ja musím povedať že mne začala asi mesiac po odstavení malej a mám ju bezbolestnú a predtým som sa išla od bolestí zblázniť. 🙂

maca793
29. bře 2008

ja som dostala prvý menzes po 4,5 mesiaci od pôrodu.

hanelka
29. bře 2008

plne kojim a taky 4.5 mesice od porodu 😠 uvidime, jak to bude pravidelne 🙄 🙄

tobina
29. bře 2008

moj maly ma pol rocka, kojim ho,ale uz prikrmujem,takze kojim hlavne vecer a v noci a mrcha este nikde 🙂

ivkaa1
18. kvě 2008

ahojte, malu plne kojim uz 3 mesiace. A pred mesiacom som dostala prvu menstruaciu trvala 7 dni, tak som si myslela ze teraz ju dostane opat, ale stale nic 😒

sylvar
18. kvě 2008

já 2 měsíce plně kojila a MS přišla po 7 týdnech 😝 pravidelná jak hodinky 😎

xsuzzi
18. kvě 2008

tak já taky kojím a přišla den po skončení šestinedělí 😅

zuzkap2
18. kvě 2008

tak mne prvá ms prišla po 20 mesiacoch od pôrodu 🙂

rosanela
12. čer 2008

Ahoj maminy!

Chtěla jsem se zeptat, min. měsíc jsem dostala poprvé ms po porodu (Terezce bylo 10 měs.), měla jsem jí 2 dny a teď zase nic, tak nevím (i jsem si dělala testík, ale negat.).
Měla jste jí některá taky nepravidelnou?? Nevím, jestli s tím mám jít už k MUDr.??

rosanela
12. čer 2008

Jjo, a jinak pořád kojím, tak 5-6x za den.

martinka79
12. čer 2008

já tedy menstruaci dostala pravidelně asi po 7týdnech po porodu.
rosa já bych jí zkusila zavolat a říci to a uvidíš buď tě objedná nebo to je prostě normální tak nebudeš uset nikam a uklidníš se. asi je každé tělo individuální. Já měla menses i při první dítěti a kojila jsem- 😉

lukin
12. čer 2008

rosanela: Moje kámoška měla po porodu hrozně nepravidelnou menstruaci. Až časem se ji to srovnalo.

tesoro
13. čer 2008

po mesiaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po sestonedeli

krista
13. čer 2008

Ahojky, mě najel hned 28mi denní cyklus a to plně kojím 🙂 Ale teď jsem to zase nějak nedostala, už jsem asi 42 den cyklu 😒 Těhotná nejsem 😉

kukulik30
13. čer 2008

ahojte, tak ja som dostala prvy menzes po 7 mesiacoch a to som este plne dojcila ......odvtedy mam pravidelny 28dnovy cyklus 🙂 dokonca sa mi upravil, pred porodom som mala cyklus 32- 34dnovy 😉

glia
13. čer 2008

po sestonedeli, presne...a presne vtedy som stratila mlieko...maleho som nekojila, odsavala som si mlieko a krmili sme z flase... ☹ bol to maly lenivec a taky je doteraz-dajte mi, ale hned!!! 😝 😀

kalo
13. čer 2008

mě po 6 měsících...možná i důvod ten, že byl Silvestr a já si chtěla nějakou tu sklenku dát, tak jsem ten den a pak i ten druhý mléko odsávala (a vylévala 🙂 ) Malá k tomu pila už UM. A po těchto dnech přímého nekojení jsem to dostala 😒

matru
13. čer 2008

já při prvním dítěti až po 18 měsících a musela jsem dostat vyvolávací injekci,kojila jsem 🙂 a ted jsem po porodu teprve 7 týdnů, tak uvidíme 😉

tumkal
13. čer 2008

já menzes dostala 8 měsíců po porodu a to stále kojím a malé to vůbec nevadí, to spíš mamince je to nepříjemné 😒

andulkaavetrelec
17. čer 2008

10,5 měsíce po porodu

leila.say
17. čer 2008

Ahoj já jsem dostala menstruaci hned po šesti týdnech. Za to moje teta je dostala až po 7 měsících. U každého je to jiné

winifred
17. čer 2008

Já jsem dostala u prvního dítěte menstruaci až po 7 měsících .A u druhého mi už přišla po měsící od ukončení šesti nedělky a potom zase nic tak nevím co se děje.A antikoncepci beru pro kojící matky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru