Kdy začal porod?

renatkaa1996
27. pro 2020

Ahoj holky, jen pro zajimavost. Vsude co ctu, tak porod zacal bud prasknutim vody v noci, nebo kontrakcema taky v noci. Zacal nekomu pres den?😄Fakt, ze by nekomu zacal pres den jsem cetla nebo slysela hrozne malo. Kdy zacal vam? 🙂

jitkaem
27. pro 2020

@renatkaa1996 muj prvni porod - kontrakce zacaly v 7 rano- porod ve 12:30. Druhy porod - kontrakce zacaly v devet rano - porod v pul treti.

goovana
27. pro 2020

@renatkaa1996 první porod
V 7:00 hodin rano prvni kontrakce v 9:45 příjezd do porodnice a ve 13:55 byla malá na světě

lokesa
27. pro 2020

📌

badyr
27. pro 2020

@renatkaa1996 odpoledne mi doma praskla voda, syn se v noci narodil.

pellullinka
27. pro 2020

me zacaly kontrakce u druheho porodu nekdy kolem obeda, lehounke jenom, zesily vecer a ve 3 v noci byl maly na svete 🙂

sajul
27. pro 2020

První porod od šesti ráno lehké bolesti, v 10h krev na toalpapu, v 11:11 se syn narodil. U druhého v 16h praskla voda, po 17h do porodnice, v 19:02 syn venku 😂

barmil
27. pro 2020

@renatkaa1996 s první začal v 9rano v nedeli, porodila jsem v 21:00, s druhým praskla voda ve 4 odpoledne ve čtvrtek, porodila jsem 10:12 v pátek.

ruzova_pastelka
27. pro 2020

Hlenová zátka odešla skoro přesně o půlnoci, slaboučké kontrakce začaly v 7 ráno, zesílily okolo čtvrté odpoledne, dcera se narodila chvíli po půlnoci.

veruuu_kubesovic
27. pro 2020

pokaždé stejně, vzbudila jsem se s kontrakcemi, které po zjištění, že jsou pravidelné byly impulsem pro to, jet do porodnice 🙂
*u dcery příjem v porodnici v 5:50h porodila jsem v 8:14h
*u syna příjem v porodnici v 8:50h porodila jsem v 9:45h
vždy jsem rodila krátce po příjmu v porodnici a taky záleželo na tom, že mi museli píchnout vodu...

misicka1988
27. pro 2020

První - v 6:45 mě probudilo mokro, praskla mi voda. Dcerka se narodila v 15:41. Druhý - slabé kontrakce začaly odpoledne, syn se narodil až přespříští den v 00:45 (vodu praskli v porodnici těsně před porodem) . Třetí - brzo ráno slabší kontrakce, v 8:30 akorát když jsme parkovali před porodnicí praskla voda, dcerka se narodila ve 13:12.

verysucha
27. pro 2020

Mě začali malé kontrakce kolem oběda.pres noc postupně pridavaly 😁, ráno jsme jeli do porodnice a syn se narodil odpoledne ve tři.

aanisecek
27. pro 2020

Mě by třeba zajímalo jestli někomu nepraskla voda nebo nezačal porod..třeba někde venku😁🙈

michaela666
27. pro 2020

Koukám, že vaše první porody většinou netrvaly x desítek hodin, jak mě všichni straší. Snad budu taky patřit mezi ty šťastnější 🙂.

kocvarovas
27. pro 2020

@michaela666 Nechci tě strašit, ale u první mi praskla voda ve 2 ráno a malá se narodila v 8:12 další den.. A to mi v porodnici během dne zaváděli tablety, dávali oxitocyn do infuze, naháněli do teplé sprchy a nic, žádné bolesti, kontrakce, nic. Večer přišla lékařka s tím, že počkáme do rána, že sekci dělat nechce, že malá je pěkně sestouplá v porodních cestách.. Až kolem půlnoci se začalo něco dít.. Noční směna porodních asistentek odcházela s tím, že je to ještě málo. Za chvíli přišla kouknout ranní a ta už hlásila otevření na 5cm.. Do hodiny byla malá venku. Do teď si dělám srandu, že čekala na tu nejhodnější porodní asistentku.. Ale já to měla i u druhé dlouhý.. Od 6 večer doma nepravidelné kontrakce, v 6 ráno odjezd do porodnice a malá v 9:35.. Nechápu porody během 3 hodin...

darkwitch
27. pro 2020

Oba porody začaly dopoledne, první ji kolem deváté byly první kontrakce, kolem druhe jsem vedela, ze je to ono, malá se narodila ve 21, druhý slabé kontrakce od rána, mezi druhou a pátou nic a v pět se to rozjelo v 18:18 byla malá na světě...

lentilkah
27. pro 2020

Me praskla voda ve 4 odpoledne a maly se narodil ve 4 rano.
@aanisecek Ja prijela akorat z nakupu, lehla jsem si, protoze me pobolivalo v krizi a voda mi praskla, tak jsem si pak rikala, ze to bylo tesny. Vubec si neumim predstavit, kdyby mi rupla ta voda v supermarketu 🙈

handulkak
27. pro 2020

@renatkaa1996 oba moje porody začaly odpoledne. První kontrakce 12:30 u první, po jedenácté u druhé. Porod byl až druhy den dopoledne 🙂

michaela666
27. pro 2020

@kocvarovas Vím, že je to individuální a jak se miminku chce ven, ale všude v okolí slyším jak porodily třeba 18 hodin od pravidelných kontrakcí atd. Což je pro mě jako poseru z doktorů, co nebyl nikdy v nemocnici šílená představa 😃. Tak se tady "utěšuju", že to tak není vždycky.

sus3nka
27. pro 2020

Druhý porod: jak kdyby první dcerka tušila, že se něco děje, nechtěla jíst oběd cca ve 12 a mě kontrakce zesilovali, po obědě nechtěla spát, to už byla přivolána babička na hlídání, naštěstí dorazila brzo a malou uspala 🙏. Ve tři jsem volala manželovi, že už asi budeme muset do nemocnice, no a v půl osmé večer byl malý na světě.

terka555
27. pro 2020

Praskla mi voda v 16.00 a v 19.16 byl maly na svete🙂 uvidime co druhy porod😊

cuuza
27. pro 2020

Jeden začal v jednu ráno a druhy v pět ráno a voda pokaždé rupla až v porodnici...

krupka3
27. pro 2020

Prvni zacal v 1 rano a skoncil o 21hod pozdeji, druhy zacal ve 21hod a skoncil tutez noc. Pokazde kontrakce. Prirozene porody se vetsinou deji v noci, mysl se hodi do klidu, utichne okoli, zena se vic soustredi jen sama na sebe.

tynka9
27. pro 2020

@aanisecek švagrové - na hřišti dávala čůrat první holčičku a jak se s ní zvedala, tak jí praskla voda. Ale měla to domů kousek a kamarádky pomohly...

veru181
27. pro 2020

Tak to asi tak ojedinělé není 😀 Ani u mě ne, první kontrakce začaly v 10 dopoledne (a celý den předem poslíčky taky nějak od té doby).

codal
27. pro 2020

První porod mi začala prasknutím vody v 9:00 a druhý slabými kontrakcemi v pět ráno, obě děti jsem ale rodila v noci, tu starší v půl druhé a tu mladších jsem po 24 h porodila v pět ráno.

aaaa15
27. pro 2020

@renatkaa1996 v 11.30 mi pri nákupu v obchodaku praskla voda, v 18.00 první kontrakce a malá se narodila v 1.35 🥰🙉🤷‍♀️

puhelin
27. pro 2020

Prvni porod byl akutne vyvolany. Druhy porod zacal kontrakcema ve 13 hodin, o pul noci mi po klystyru praskla voda a syn se narodil do 2 hodin pote.

lenerka1
27. pro 2020

Tak první začal kolem 18 hod únikem trochy plodové vody, kontrakce pozvolna lehoulince začaly o 2 hodiny později, ve 23 příjem do porodnice, malý se narodil 00:50. No a u druhého mi dopoledne na poradně dr. sdělil, že už mě domů nepustí, že mám půlku porodu za sebou (nic mi nebylo), ve 12 mě přijali na box, půl hodiny po píchnutí vody v 16:16 se malá narodila, kontrakce jsem dokázala rozeznat až po tom prasknutí vody.

barmo
27. pro 2020

@renatkaa1996 v 16h praskla voda. V 17h odjezd do porodnice a ve 23:08 byl venku😂

jana31990
27. pro 2020

@renatkaa1996 první porod mi začal v19:30 odtekla voda ve 22 první kontrakce a dcera se narodila 00:51
A druhý porod první kontrakce 11h sanitka mě přivezla do nemocnice přesně ve 12h a syn se narodil ve 12:08

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru