Kedy už porodím? CS 10

pampeliska11
18. zář 2015

Baby som zufala... uz dva tyzdne mam cs 10 .. poslicky uz davno. tvrdnutie brucha od zaciatku tehu. bola som si ista, ze ja prenasat nebudem... no ale prenasam. v utorok mam ist na vyvolavany porod. v stredu mi dr povedal, ze uz to mam tak na spadnutie, ze uz staci len tuk. cs 10 hlavicka uplne naleha. urobil mi hemiltna a stale nic 😠 to cakanie ma zabije. vyvolavat nechcem :-/ bojim ☹ cipok je vraj ale este vzadu. ale vsetko pripravene. panva ma uz tak brutalne boli, zachvilku sa rozpadnem. 16.9. sme mali termin a mam strach, ze bude velka. vraj mi v porodnici asi len pichnu vodu.. tak ja jak debil sa snazim stale nieco robit , prechadzky, sex, tepla kupel, ale toho mojho kliesta nic nevyzene :-/ potrebujem utesit ze vyvolavanie nebude tak strasne ☹ dr mi povedal, ze uz ked mam cs 10 tak by som mohla mat prvu dobu porodnu kratsiu, vraj vtedy sa zenam v kontrakciach skracuje cipok.

sara84
18. zář 2015

Jeste trochu sexiku a za chvili je venku! Mi rano rekli ze to na porod nevypada, a vecer si vypustil akvarko a rano byl uz s nama! A vyvolani v tomto pripade si myslim taky bude jen popostouchnuti.kdyby nakonec bylo treba!

pampeliska11
autor
18. zář 2015

dnes idem na prechadzku do lesa so psami, vcera sex... mam ale taky divny tlak dole, tak snad prechadzka pomoze 😝

anushe
18. zář 2015

Jsem na tom podobne.termin 18.9. ,chtela bych spontanne,ale zda se,ze je male dobre..chjo... bricho tvrdne, hlavicka naleha,vse pripravene... a to jsem si rikala,ze pujde stopro driv... a boli me bricho,jako bych to mela dostat.... a navic bych radeji nez Vahu mela ditko Pannu 😉takze mame asi 3 dny...

pampeliska11
autor
19. zář 2015

ja chci zase vahy a ne pannu, ale to uz nestihame, ked mi to budu v utorok vyvolavat :( :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru