KET září 2019 - čtvrtá naděje. Kdo to má stejně?

romikkeiko
2. zář 2019

Náš mrňous včera oslavil 3 týdny na světě a já po porodu stále krvácím jako při menstruaci, je to normální, nevíte? Všude jsem četla, že by očistky měly stále ocházet, ale krvácení téměř ustat, tak nechci zbytečně plašit, děkuji.

tercasv
2. zář 2019

Já fakt silně krvácela 4 týdny, poté to sláblo 🙂 a ještě v porodnici mi dali injekci, aby ocistky dobře odcházely. Měla jsem ještě větší kousek hned u jizvy, nebo tak nějak 🙂

zuzina_m
2. zář 2019

Ja krvacela 8 týdnů, byla jsem i na gynde, ale prý vše ok 🤔

barulina
2. zář 2019

Sestinedeli, to ti odpovi samo

verionka
2. zář 2019

Krvácela jsem dva měsíce, pak teprve to přestalo...

priefi
2. zář 2019

@romikkeiko je to normalni, u starsiho mi to teklo jako z kohoutku, az kolem 5.tydne po porodu se dalo mluvit o silnejsim spineni, do te doby jako silna ms a prvni 3 tydny hodne siona. Undriheho treba uz po tydnu spise silnejsi spineni.

denca033
2. zář 2019

@romikkeiko tak myslím že ten název šestinedělí odpovídá za všechno samo.

barca2332003
2. zář 2019

Já krvácela silně 6 týdnů přesně

joripage
2. zář 2019

Já krvácela 6 neděl poctivě 😉

eldrag
2. zář 2019

take silne a ve vlnach prichazejici krvaceni po celych 6 tydnu, pak z nenadani ustalo a po mesici se dostavila hned menstruace... a bylo ji jedno ze kojim, a ze ji nechci aspon pul roku videt :D

jednaholkaa
2. zář 2019

Ja krvacela po porodu min nez pri menstruaci. Ocistky (spineni) 6 nedel jo, ale krvaceni tak tyden bych rekla..

romikkeiko
autor
13. zář 2019

Děkuji všem za zkušenosti. 5 týdnů po porodu a krvácení neustává... ale díky vám vím, že nemusím hned plašit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru