• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klystýr, je lepší porod s ním nebo bez něj?

8. června 2013 
holky poradte vždy jsem rodila bez klistyru protože na něj nebyl čas a naštěstí žadný problem nikdy nebyl, ale i tak je to lepši snim nebo bez nej?
7. čer 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@findejsova1 asi s ním... tak nějak ta teplá voda uvolní i zevnitř a následný průjem zpusobuje dráždění dělohy a tím kontrakce :slight_smile: nejlepší je u toho prý i zvracet- me to nikdo nemusel ani rikat- letelo to ze me vsemi smery :D ale porod v pohodě :D
7. čer 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@findejsova1 Já rodila poprvé s, podruhé bez. Je to lepší s ním, není takový tlak na konečník.
7. čer 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych řekla, že s ním se to vše uvnitř prohřeje a uvolní a porod se rozjede lépe.
7. čer 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem rodila s klystýrem - nějak jsem to moc newnímala, ale byla jsem ráda že malého přiwedu do ,čistého, - ale na samotné urychlení porodu to fakt wliw nemělo i když jsem w to já ( a porodní asistentka taky) dost doufali :confounded:
7. čer 2013 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem rodila s klistýrem a byla jsem za to ráda, vyprázdníš se a podle mě se cítíš líp, není takový tlak na konečník, nevím jestli se potom porod rozjede víc nebo lépe, ale určitě bych šla zase s ním :slight_smile:
8. čer 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek