Kolik kg a jak dlouho jste je shazovaly po porodu?

morusa
14. srp 2007

Ahojte holky, zakládám novou diskuzi na výše uvedené téma, myslím ,že tady nikde není, zatím jsem našla jen, kolik se přibralo apod.Bylo by fajn ,kdybyste napsaly, kolik jste která nabrala a jak dlouho Vám trvalo ty kilča shodit, popřípadě jak...jestli pouze kojením nebo omezováním stravy nebo cvičením či jestli máte nějaký zaručený recept... Docela mě to zajímá, protože mně každý říkal, jak mám hlavně kojit a kilča půjdou dolů, no a i když plně kojím, tak váha už měsíc a půl stojí, vlastně jsem shazovala jen po dobu šestinedělí, což je v mém případě ne moc lichotivé, jelikož jsem přibrala 25kg za těhotenství plus 5kg těsně před otěhotněním po vysazení prášků,no a momentálně mám dole jen 15kg, jím zdravě a dokonce třikrát týdně cvičím a váha prostě stojí. 😒

kaelan
1. říj 2007

andy tajný to není hnusných 27let jak já říkám skok do truhle 😀 😀 😀
proč?????nevypadám že néééééééééééééééé 😀 😀 😀

kaelan
1. říj 2007

kua mimi co kecáš???????? 😀 😀 😀

House je kravina je to takovej debilní seriál o doktorovi s hůlkou mě to teda nechytlo 😀 😀 😀

anddy
1. říj 2007

kael ty vole 27? a skok do rakve jo? tak ja ve svych 32 uz bych tam mela byt?! 😀 😝

morusa
autor
2. říj 2007

Vás, ženský, dočítat je docela masakr. 🙄
Alčí: co to je za program na ty fotky? Nějakej spešl? Já vše dělám normoš v Adobephotoshopu...
Mimi: já taky nemám ráda diety a nežraní, ale asi mi nic jiného nezbyde 😖

anddy
2. říj 2007

ahoj morus, vcera nam to pekne kecalo 😀 😝
ten program jsem chtela ja, pze mam takovej na houno, nejdou mi v nem udelat cernobily fotky vis? 😖

alcatko.j
2. říj 2007

Morus, je to hlavne ACDSee 🙂

anddy
2. říj 2007

holky jsem zjistila, ze seru na kila navic, to maly upisteny a zlobivy mi za tu nadvahu stoji 😵 😵 vzdyt ja na neho cekala 5 let a ted tady brecim kvuli par kilum 😢
To me chytl sentiment, budte v klidu neopoustim vas a zase budu nadavat, ale neco bude na te psychice. Kdyz jsem si rekla, ze teda deti ne kdyz to nejde a ze budu cestovat, tak misto do thajska jsem jela do porodnice 😀 😝

lucija76
2. říj 2007

Caues!
Tak jsem se znovu podrobne ptala na tu hroznovou dietku, a nepotesim vas 😝 😝 😝 Jedna se spise o cisteni organismu nez o dietu, i kdyz vsichni, co to drzeli, hodne zhubli..ALE je to des bes.

Takze 1.-3.den jist jen ovoce a zeleninu, aby se organismus pripravil.
Pak libovolny pocet dnu - kolik kdo vydrzi - jist jen hroznove vino, pit vodu nebo hroznovy dzus a v pripade nejhorsiho hladu susene rozinky.
Pocet dnu je primo umerny ubytku vahy 😝

No a nakonec po tech hroznech,aby z toho telo nemelo sok, tak prvni normalni jidlo samotna ryze, druhe jidlo ryze s rozinkama, treti jidlo ryze s cockou, ctvrte jidlo ryze s kuretem nebo rybou a pak uz zas normalni strava.
A jojo efekt je pak dany tim, jestli clovek bude jist slusne nebo prasecit. Klasika. 😎

Tak nevim nevim. Ptala jsem se ho i na tu tukozroutskou polivku, zna, pry se po tom hubne dobre, a jojo je zas zavisly na tom, co po tom tydnu zacnes jist,ze? Pokud slehackovy dorty, tak je jojo jasny. Ale pokud zdravou stridmou stravu, tak pry ok.

Ja nevim, ja snad pujdu znova a tentokrat vazne do ty tukozroutsky 😅

kyri
3. říj 2007

lemurek: jj - já jenom, aby si mě někdonespletl s tím sejrem 😉

tak teda, když to předem vzdáváte, tak já už pokračovat nebudu, si radši místo toho dám povidlovou buchtu 😀

víte, jak zhubnete 1kg za 1 odpoledne?

uvažte si osmiapůlkilový dítě do šátku a lítejte s ním 4 hodiny po praze, pak utíkejte z tramvaje před revizorem, a až dorazíte domů, kilko bude dole 😔 😔 😔

a ještě, když vás dítě nenechá od 2 do 3,30 spát, hopsejte s nímna míči a ráno budete schlank total 😀

kyri
3. říj 2007

no, fakt, včera 48,8 a dnes 47,7 - a to už jsem po snídani 😀 😎 😎 😎

kyri
3. říj 2007

jo, k tomu tukožroutění - prý čaj pu-erh spaluje tuky, jak je 2x fermentovanej, tak se po němdobře tráví... 😕 😅

patricek
3. říj 2007

ahojky tak ja som cez tehotenstvo pribrala 27kg teraz je malemu 1.5 a ja som zhodila 23kg.zo zaciatku to slo hrozne pomalu ale tak kolem roku sa to nejak zrychlilo a nejak to slo dolu.ted uz stojim na tej vahe co mam 52kg.A co jsem delala?tak snazila som si odopierat sladke niekedy to slo ale inokedy som zas neodolala a dala si.takze tak napul🙂chodila som aj 2mes.do posilovne a hrajem badbinton ale to je tiez tak nepravidelne.A co sa tyka jedla tak ja som to vzdy robila naopak cely den som skoro nejedla a vecer sa napchala takze vobec neviem ako a z coho som zhodila ale slo to a ja som rada🙂vela stastia pri zhadzovani kilecek🙂

anddy
3. říj 2007

kyri ty vole neserrrrrrrrrrrr 😠 😀 a mrskni sem ten zbytek posim posim smutne koukam 😅 😵
patricek tak to velka gratulace 😀

morusa
autor
3. říj 2007

Holky, tukožrotskou jsem kdysi zkoušela, mám silnou vůli, vydržela jsem pět dní, ani deka dole, taky jsem zkoušela dělenou dietu, dodržovala jsem to tři týdny, ani deko dole, taky jsem zkoušela detoxikační kůru, přibrala jsem dvě a půl kila, krom Margitovo diety, u které pravidelně shodím dvě kila za týden ( ale pak se to zastaví), tak nevěřím na žádné diety, fakt se u mě osvědčuje spoustu ovoce, zeleniny, tmavý pečivo, nějaké sýry, večer nežrat.Plánuju to od ledna.
Kyri: nešátkuju, ale denně chodím na dlouhé procházky s kočárem a pesanem, moje tělo to jaksi ignoruje, holt každej to máme jinak.

kaelan
3. říj 2007

nazdar kočeny 😀

tak Morusa u nás to bude asi nějak podobně já žeru taky jen ov.,zel.,tm.pečivo,jogurty,cottage... a nic váha prostě stojí a stojí 😠 😠 😠 ale musím do vánoc dát dolů aspon 5 kg páč tžo není možný.Tak třeba se to už konečně hne.Jo a to jěště cvičím 😝

Kyri ty už radši tu váhu vůbec nepiš páč to co máš ty sem měla snad někdy v 6 třídě(asi) 😀 😀 😀 😀 i v mým nejštíhlejším období sem měla 54kg a to je podle tebe špek 😝

ta Margitova to je kafe,rohlíky a nějakej biftek????????????něco jsem kdysi četla tak nevím 😝

kaelan
3. říj 2007

Andy a Morus proč nemáte foto????????????? 😉

morusa
autor
3. říj 2007

kaelan: Jo ,přesně tak, černá káva, ovoce, sýr....Fakt je to to jediný,co na mě kdy zabralo a to jsem steaky nahrazovala sojou nebo šmakounem.

kaelan
3. říj 2007

tak kafe já můžu ale to maso moc nee 😀

morusa
autor
3. říj 2007

kaelan:Taky nejím maso,ale s náhradama to funguje stejně 😉

kaelan
3. říj 2007

no jo ale kdo se s tím má jěště patlat? páč já vařím ještě manžovi a přece nebudu vařit 2 jídla no nejsu vůl 😀 😀 😀 to radši v poledne žrát ten oběd nebudu 😀 😝

morusa
autor
3. říj 2007

Kaelan: ono to zas takový velký vaření není,opravdu, dá se to zmáknout.Já moc pro nejezení nejsem, nemám s tím dobrý zkušenosti. 😒

kaelan
3. říj 2007

já zase celkem jo když jsem jěště před Elou držela dietu tak jsem dala dolů 10kg
a to jsem jedla jen málo sem tam jablko na oběd jogurt a Bebe a večer už nic moc
😝

morusa
autor
3. říj 2007

kaelan: A žádnej jojo efekt?

kaelan
3. říj 2007

ne držela jsem se max.2-3 kg 😝 vydrželo mi to skoro 4 roky jenže sem byla mezitím těhotá s Elou a nabrala asi těch 22kg ale to šlo dolů rychle však to už jsem psala 😝

já už jako nevím co mám dělat to jím i carnitin,piju odt.čaj no prostě se na to asi moc soustředím ale to už jsme řešily i s Mimi 😉

miminak
4. říj 2007

Ahoj ženský,
poslušně píšu že ještě žiju .. ale je to maso 😝 😝 ale na druhou stranu good, páč jsem schodila 1,2 kg 😀 😀 jenže nevím na jak dlouho ... 😕
Dietám pořád moc nevěřím, páč když se vrátí člověk do "normálu" je to tam zas .. a to nemyslím přežírání .. sem se přežrala jen loni o vánocích 😅 😀 😀 Fuckt nekecám ... 😝
Dnes kvůli marodce musím oželit BS, ale taky dobře .. 😕
Tak se tu vopatrujte, holčiny moje a až se mi zase uleví písnu .. 😉

miminak
4. říj 2007

Jo Kyri, neserrrrrrrrrrr prosím 😀 😀 😀

anddy
4. říj 2007

Holky jdu se rozloucit, jdu se totiz obesit ☹ , vcera jsem byla na 7km prochazce a vecerela jsem pouze jablko a banan a dnes rano mam na vaze o kilo vic. Takze to balim a jdu se houpat ☹ 😒 🤐 S panem bohem 😝

miminak
4. říj 2007

Anddy, ty woe neblbni .. já to znám .. až dondeš na wc budeš o 1,5 kg lehčí .. 😅 😀 😀

miminak
4. říj 2007

Anddy kua snad se nehoupáš fakticky .. 😅 😕

anddy
4. říj 2007

😅 nee neboj kevan prudi, vcera jsme meli posledni ockovan, dostal 3 injekce, tak asi nejaka reakce, v noci se budi co hodinu a ja misto abych hubla, tak pribiram 😠 ☹
se na to fakt vyseru..... 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru