Kontryhel. Zastaví nebo vyvolá krvácení?

am11e22
25. bře 2011

Prosím, vím, že kontryhel by měl stavět krvácení, ale někde jsem zase četla, že nějaký doktor ho nedoručoval, protože prý krvácení vyvolává.....
Je tu někdo, kdo měl problémy s menstr. cyklem (časté i mimomenstr. krvácení, kyretáže atd.) a pitím kontryhelu se mu zlepšilo/zhoršilo?
Nerada bych si ještě "pomohla" k většímu krvácení 😒

mami29
25. bře 2011

Ahoj, kontryhel jsem pila asi dva dny. zacala jsem prvni den MS a druhy den MS skoro zadna. Prestala jsem protoze mi nesedel ale podle me i zkusenosti jinych kamaradek spise MS zeslabuji, cyklus upravuje.

karol84
25. bře 2011

ahoj, za sebe kontryhel nedoporučuju - u mě došlo ke snížení děložní sliznice a postupnému vymizení menstruace vůbec

aemmi
29. bře 2011

Ahoj, já ho teda pila dlouhodobě na srovnání cyklu, ze začátku se mi zdálo, že jsem krvácela víc, ale jen asi po 2x, pak se to upravilo, myslím tak na slabší průměr...ale zase kamarádka po potí kontryhele krvácela dost silně...jinak to, že by měl stavět krvácení slyším prvně, vím jen, že je dobrý na MS bolesti a snad by měl zvyšovat sliznici.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru