• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Křečové žíly. Může se s nimi rodit přirozeně?

11. června 2009 
autor
no to ja znam zanet mocaku...to je hrozny... sestra od pritele taky dlouho nemohla otehotnet a ted konecne ceka holcicku, je na rizikovym a ma se narodit na prelomu zari a rijna, tak doufam ze po tom vsem co si prozila, vsechno dobre dopadne....byla prave na umelym oplodneni, rekli ji, ze ceka dvojcatka, pak ji asi o 3 tydny pozdeji rekli, ze ceka nakonec jeste o jedno vic, ze se to jedno vajicko nejak rozpulilo...tak totalni sok...jenze ona ma problemy s jatrama a 3 deti by proste nezvladla a navic ty dve meli velkou sanci, ze by byly nemocny...tak ji ty dve vzali a ted ceka nakonec jen jedno...no hruza..tak snad uz ma vsechno spatny vybrany a ted uz bude v poradku i ta mala co ceka...
5. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda taky si chuděra prožila svoje, je to zvláštní jaké jsou různé lidské osudy.
Taky si říkám, že snad to špatné jsme si už vybrali a mohlo by být vše v pořádku
5. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snad jo, musis v to verit a doufat :slight_smile:

ja ted musim uz mizet, tak se mej moc hezky a at se vam dari, treba si zase nekdy pisneme :slight_smile: papa :slight_smile:
5. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se měj pěkně paa :wink:
5. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to já otěhotněla po pravdě ani nevím jak, měla jsém to přes antikoncepci..
Ale jak to tady čtu, tak vám moc fandím ať jsou vaše mimča v pořádku... To je to nejdůležitější..
Já mám každým dnem rodit, a celé těhu jsem snášela fakt dobře, akorád mě trápily šílený bolesti zubů a chřipky, jinak jsme měli vše O.K...
O to víc se bojím, abych neměla komplikovanej porod, když do teď bylo vše O.k... Snad ne... Uvidíme..
11. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek