• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Křečové žíly. Může se s nimi rodit přirozeně?

11. června 2009 
Ahoj holky, je pravda, že když má holka před tím než otěhotní a pak hlavně v těhotenství větší křečové žíly, že nemůže rodit přirozeně?? Někde sem o tom slyšela a četla a zajímalo by mě, co je na tom pravdy...
5. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to si slyšela kde? :slight_smile: Já mám křečáky už od 20, :stuck_out_tongue_closed_eyes: doktora ukecávám,at mi je už vytáhne,ale on furt, že právě až po dětech a můžu potvrdit v těhu se ti to hooodně zhorší :frowning2: , mě vylezly i na druhé noze :confounded: .
V krátké sukni bez legín asi chodit nebudu,ale porod mám za pár týdnů a hodlám rodit přirozeně, dají mi punčochy a bude to... :grinning: :grinning: :grinning: A to mám TK 150/100, to mě straší víc...
5. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám křečové žíly a chci rodit přirozeně.Moje mamka měla při obou porodech křečové žíly a narodily jsme se se sestrou taky přirozeně a to jí nebandážovali nohy ani neměla punčochy :wink:
5. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja uz fakt nevim kde, ale vim ze sem to nekde na netu cetla a prislo me to nejaky divny... ja mam prave na leve noze docela velkou zilu na vnitrni strane a z zime sem si ji chtela nechat odstranit, tak sem zvedava jestli me doktor taky rekne az po detech...:frowning2: a pak se me pomalu ale jiste zacina delat na prave noze :frowning2: :frowning2:
5. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wacinka -- ja mam krecaky prave taky a to uz aspon od 18 :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam to dedicny a je to fakt hrozny...zadny sukne, kratasky v lete...fakt to vypada spatne :frowning2:
5. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mojí mamce je vydělali taky až po dětech. myslím že je to tím, že v těhu jsou nožky více namáhané a když se křečáky vyoperují dřívě tak se stejně mohou v průběhu těhu objevit další.
ale uvidíš co ti řekne pan doktor :wink:
5. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wacinka --- ja sem si je prave chtela nechat dat pryc na jedne klinice soukrome.. tam me to asi budou taky rozmlouvat, ze? a jestli se muzu zeptat, ta tvoje mamka za to odstraneni platila nebo to mela zaplaceny pojistovnou?
5. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
....jde to odstanit i jako z důvodů estetických na soukromé plastice laserem,ptala jsem se na to, ale to stojí kolem 15 000 jedna noha a na chirurgii je to hlavně z důvodu funkčního a bolestí běžná operace, obojí ale recidivuje, pokud je to genetické ...já půjdu po dětech spíš kvůli bolestem nohou , možným zánětům a tak, nesměla jsem brát ani hormon.antikoncepci, kvůli riziku trombozy :wink: :wink: :wink:
5. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
...vysypu prcka,dám se váhově do kopy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak si domluvím termín se svým cévařem... :sunglasses:
5. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazlicka v té době za to neplatila nechávala si to dělat před řekla bych 20 lety a doporučil jí to lékař protože je fakt měla šílené.
5. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja kdyz vidim jak to mam ted ty zily, tak si nedovedu predstavit, jak budou moje nohy vypadat po detech a az budu strasi :frowning2: na to odstraneni pujdu urcite..a doufam, ze me to doktor taky bude moct napsat abych za to neplatila...
5. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
a nemáte někdo zkišenost s křečovými žilami v tříslech? Vylezly mi cca před 3mi týdny, byla jsem na utz, který to potvrdil :frowning2: Třísla mám uplně modrý, fakt sexy..... :confounded:
5. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jirinkas to nemám mám je na lýtkách. ale je mi tě líto, protože tě to musí bolet :unamused:
5. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me kolikrat tak boli ta leva noha, ze to je hrozny...
5. čer 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
ja se s krecakama lecim od 10-ti let. nejdrive jen sklerotizace. operace jsem absolvovala v 16-ti,18-ti,21 letech. v tehu se mi to zhorsilo,ale ne moc. rodila jsem prirozene,jen jsem mela puncochy a dostala fraxiparin. po odkojeni me ceka dalsi operace. jo a je mi 23
5. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sayast -- tak to je hrozny teda...ja tu jednu nejhorsi zilu mam asi od 13 let a pomalu a jiste se horsi... ty jses teda mlada maminka :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdycky jsem chtela byt mlada maminka a uz od 15-ti rikala ze nejdyl ve 25-ti chci vozit kocar :grinning: . a povedlo se :dizzy_face:

ja mam krecaky taky geneticky,u me se to resilo odmala,protoze mamka nechtela abych to mela jako ona,hrozny. takze prvni sklerotizace byli spis jen z estetickeho hlediska :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych mimco brala taky hned :slight_smile: taky bych chtela byt mlada mamca a max. do 25 mit urcite mimco :slight_smile: ale pockame si az budeme mit vyreseny spolecny bydleni, to bude urcite nejlepsi
5. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to my jsme resit nemuseli no, to je pravda. mela jsem koupeny byt na hypoteku predtim nez jsem se s manzelem potkala. a taky jsme planovane zadelali na julcu brzo po seznameni :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja sem s pritelem pres 3 a pul roku a mimco by sme mozna uz chteli, ale ja si jeste ty dva roky pockam na to bydleni :slight_smile: a muzu se zeptat, pojake dobe chozeni ste na malou zadelali, kdz pises ze to bylo brzo po seznameni?? :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
po 4 mesicich :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ty jo, to je neco :grinning: :grinning: z toho bych mela docela strach, hned po 4 mesicich se pokouset o mimco s nekym koho zas az tak moc neznam :slight_smile: ale kdyz clovek s nekym zacne hned zit a sou do sebe silene zamilovani, tak se nedivim :grinning: :grinning: proc ne :wink:
5. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spolu bydleli od prvniho dne a ja jsem toho nazoru ze kdyz se neco ma stat,tak se stane a nezbranim tomu. je to osud. :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vy ste spolu bydleli od prvniho dne co ste se potkali? no páááni :grinning::grinning::grinning: ale je to pravda co rikas, se svym osudem nic neudelame :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my jsem opačný případ. můj manžel je můj první chlap jsem s ním od 16 a půl let letos máme výročí 10 let od seznámení a brali jsme se po 7 letech takže letos ještě v září slavíme 3 roky od svatby. Miminko jsme taky chtěli když mi bude tak 23 takže hned po svatbě , ale bohužel se nám nedařilo až konečně teď čekáme a jsme moc šťastní, :wink:

jsem odběhla od tématu, ale snad to nebude vadit :wink:
5. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wacinka --- tak preju moc moc stesti, at vsechno dobre dopadne s mimcem :slight_smile: ja doufam, ze me pujde otehotnet relativne v poradku a nebudume na to par let cekat....i kdyz v dnesni dobe sou s tim velky problemy...
5. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazlicka děkuji moc. Moc ti přeji aby se povedlo hned. Užila jsem si šílené období i manžel :wink: ale tím víc se na malou těšíme :wink:
5. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a muzu se zeptat jak dlouho ste se o mimco snazili??
5. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
od začátku června 2006 a čárky se objevily 1.1.2009 takže zhruba 2,5 roku. a to už jsme měli veškerá vyšetření že půjdeme na umělé oplodnění v lednu.
5. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, to muselo byt hrozny obdobi ty 2,5 roku...to ze ste v lednu objevily carecky a zaroven meli jit na umely oplodneni, je teda dobra nahoda :slight_smile: tak hlavne ze vam to vyslo prirozene a hlavne at ted dopadne vsechno moc dobre :slight_smile: za jak dlouho se ma mimco narodit?
5. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
první termín máme 5.9. a druhý dle UTZ 10.9. takže asi zhruba plus mínus 3 měsíce. ale teď jsem na antibiotikách mám zánět močových cest a ledvin :unamused: ale malé by to prý ublížit nemělo, tak snad lékaři vědí co dělají. Já jsem od začátku těhu na rizikovém. právě kvůli tomu, že jsem nemohla otěhotnět a hlavně bylo mi od začátku šíleně zle :wink: a stále mi dobře není, ale říkám si, ať je mi klidně celých 9 měsíců zle, ale ať je malá v pořádku.
5. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek