Křečové žíly. Může se s nimi rodit přirozeně?

mazlicka
5. čer 2009

Ahoj holky, je pravda, že když má holka před tím než otěhotní a pak hlavně v těhotenství větší křečové žíly, že nemůže rodit přirozeně?? Někde sem o tom slyšela a četla a zajímalo by mě, co je na tom pravdy...

kuchy
5. čer 2009

a to si slyšela kde? 🙂 Já mám křečáky už od 20, 😝 doktora ukecávám,at mi je už vytáhne,ale on furt, že právě až po dětech a můžu potvrdit v těhu se ti to hooodně zhorší ☹ , mě vylezly i na druhé noze 😖 .
V krátké sukni bez legín asi chodit nebudu,ale porod mám za pár týdnů a hodlám rodit přirozeně, dají mi punčochy a bude to... 😀 😀 😀 A to mám TK 150/100, to mě straší víc...

wacinka
5. čer 2009

já mám křečové žíly a chci rodit přirozeně.Moje mamka měla při obou porodech křečové žíly a narodily jsme se se sestrou taky přirozeně a to jí nebandážovali nohy ani neměla punčochy 😉

mazlicka
autor
5. čer 2009

ja uz fakt nevim kde, ale vim ze sem to nekde na netu cetla a prislo me to nejaky divny... ja mam prave na leve noze docela velkou zilu na vnitrni strane a z zime sem si ji chtela nechat odstranit, tak sem zvedava jestli me doktor taky rekne az po detech...☹ a pak se me pomalu ale jiste zacina delat na prave noze ☹ ☹

mazlicka
autor
5. čer 2009

wacinka -- ja mam krecaky prave taky a to uz aspon od 18 😝 mam to dedicny a je to fakt hrozny...zadny sukne, kratasky v lete...fakt to vypada spatne ☹

wacinka
5. čer 2009

jinak mojí mamce je vydělali taky až po dětech. myslím že je to tím, že v těhu jsou nožky více namáhané a když se křečáky vyoperují dřívě tak se stejně mohou v průběhu těhu objevit další.
ale uvidíš co ti řekne pan doktor 😉

mazlicka
autor
5. čer 2009

wacinka --- ja sem si je prave chtela nechat dat pryc na jedne klinice soukrome.. tam me to asi budou taky rozmlouvat, ze? a jestli se muzu zeptat, ta tvoje mamka za to odstraneni platila nebo to mela zaplaceny pojistovnou?

kuchy
5. čer 2009

....jde to odstanit i jako z důvodů estetických na soukromé plastice laserem,ptala jsem se na to, ale to stojí kolem 15 000 jedna noha a na chirurgii je to hlavně z důvodu funkčního a bolestí běžná operace, obojí ale recidivuje, pokud je to genetické ...já půjdu po dětech spíš kvůli bolestem nohou , možným zánětům a tak, nesměla jsem brát ani hormon.antikoncepci, kvůli riziku trombozy 😉 😉 😉

kuchy
5. čer 2009

...vysypu prcka,dám se váhově do kopy 😝 a pak si domluvím termín se svým cévařem... 😎

wacinka
5. čer 2009

mazlicka v té době za to neplatila nechávala si to dělat před řekla bych 20 lety a doporučil jí to lékař protože je fakt měla šílené.

mazlicka
autor
5. čer 2009

no ja kdyz vidim jak to mam ted ty zily, tak si nedovedu predstavit, jak budou moje nohy vypadat po detech a az budu strasi ☹ na to odstraneni pujdu urcite..a doufam, ze me to doktor taky bude moct napsat abych za to neplatila...

jirinkas
5. čer 2009

Ahojky,
a nemáte někdo zkišenost s křečovými žilami v tříslech? Vylezly mi cca před 3mi týdny, byla jsem na utz, který to potvrdil ☹ Třísla mám uplně modrý, fakt sexy..... 😖

wacinka
5. čer 2009

jirinkas to nemám mám je na lýtkách. ale je mi tě líto, protože tě to musí bolet 😒

mazlicka
autor
5. čer 2009

me kolikrat tak boli ta leva noha, ze to je hrozny...

sayast
5. čer 2009

ahojky holky,
ja se s krecakama lecim od 10-ti let. nejdrive jen sklerotizace. operace jsem absolvovala v 16-ti,18-ti,21 letech. v tehu se mi to zhorsilo,ale ne moc. rodila jsem prirozene,jen jsem mela puncochy a dostala fraxiparin. po odkojeni me ceka dalsi operace. jo a je mi 23

mazlicka
autor
5. čer 2009

sayast -- tak to je hrozny teda...ja tu jednu nejhorsi zilu mam asi od 13 let a pomalu a jiste se horsi... ty jses teda mlada maminka 🙂

sayast
5. čer 2009

vzdycky jsem chtela byt mlada maminka a uz od 15-ti rikala ze nejdyl ve 25-ti chci vozit kocar 😀 . a povedlo se 😵

ja mam krecaky taky geneticky,u me se to resilo odmala,protoze mamka nechtela abych to mela jako ona,hrozny. takze prvni sklerotizace byli spis jen z estetickeho hlediska 🙂

mazlicka
autor
5. čer 2009

ja bych mimco brala taky hned 🙂 taky bych chtela byt mlada mamca a max. do 25 mit urcite mimco 🙂 ale pockame si az budeme mit vyreseny spolecny bydleni, to bude urcite nejlepsi

sayast
5. čer 2009

to my jsme resit nemuseli no, to je pravda. mela jsem koupeny byt na hypoteku predtim nez jsem se s manzelem potkala. a taky jsme planovane zadelali na julcu brzo po seznameni 😅

mazlicka
autor
5. čer 2009

ja sem s pritelem pres 3 a pul roku a mimco by sme mozna uz chteli, ale ja si jeste ty dva roky pockam na to bydleni 🙂 a muzu se zeptat, pojake dobe chozeni ste na malou zadelali, kdz pises ze to bylo brzo po seznameni?? 🙂

sayast
5. čer 2009

po 4 mesicich 😅 😀 😀 😀 😀

mazlicka
autor
5. čer 2009

no ty jo, to je neco 😀 😀 z toho bych mela docela strach, hned po 4 mesicich se pokouset o mimco s nekym koho zas az tak moc neznam 🙂 ale kdyz clovek s nekym zacne hned zit a sou do sebe silene zamilovani, tak se nedivim 😀 😀 proc ne 😉

sayast
5. čer 2009

my spolu bydleli od prvniho dne a ja jsem toho nazoru ze kdyz se neco ma stat,tak se stane a nezbranim tomu. je to osud. 🙂

mazlicka
autor
5. čer 2009

vy ste spolu bydleli od prvniho dne co ste se potkali? no páááni 😀😀😀 ale je to pravda co rikas, se svym osudem nic neudelame 🙂

wacinka
5. čer 2009

tak to my jsem opačný případ. můj manžel je můj první chlap jsem s ním od 16 a půl let letos máme výročí 10 let od seznámení a brali jsme se po 7 letech takže letos ještě v září slavíme 3 roky od svatby. Miminko jsme taky chtěli když mi bude tak 23 takže hned po svatbě , ale bohužel se nám nedařilo až konečně teď čekáme a jsme moc šťastní, 😉

jsem odběhla od tématu, ale snad to nebude vadit 😉

mazlicka
autor
5. čer 2009

wacinka --- tak preju moc moc stesti, at vsechno dobre dopadne s mimcem 🙂 ja doufam, ze me pujde otehotnet relativne v poradku a nebudume na to par let cekat....i kdyz v dnesni dobe sou s tim velky problemy...

wacinka
5. čer 2009

mazlicka děkuji moc. Moc ti přeji aby se povedlo hned. Užila jsem si šílené období i manžel 😉 ale tím víc se na malou těšíme 😉

mazlicka
autor
5. čer 2009

a muzu se zeptat jak dlouho ste se o mimco snazili??

wacinka
5. čer 2009

od začátku června 2006 a čárky se objevily 1.1.2009 takže zhruba 2,5 roku. a to už jsme měli veškerá vyšetření že půjdeme na umělé oplodnění v lednu.

mazlicka
autor
5. čer 2009

ty jo, to muselo byt hrozny obdobi ty 2,5 roku...to ze ste v lednu objevily carecky a zaroven meli jit na umely oplodneni, je teda dobra nahoda 🙂 tak hlavne ze vam to vyslo prirozene a hlavne at ted dopadne vsechno moc dobre 🙂 za jak dlouho se ma mimco narodit?

wacinka
5. čer 2009

první termín máme 5.9. a druhý dle UTZ 10.9. takže asi zhruba plus mínus 3 měsíce. ale teď jsem na antibiotikách mám zánět močových cest a ledvin 😒 ale malé by to prý ublížit nemělo, tak snad lékaři vědí co dělají. Já jsem od začátku těhu na rizikovém. právě kvůli tomu, že jsem nemohla otěhotnět a hlavně bylo mi od začátku šíleně zle 😉 a stále mi dobře není, ale říkám si, ať je mi klidně celých 9 měsíců zle, ale ať je malá v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru