• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte někdo zkušenost s porodem do vody?

26. října 2015 
29. pro 2012 v 17:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uvažuji zkusit něco nového,ale nechci moc riskovat.Máte někdo zkušenost?Je to lepší?
29. pro 2012 v 17:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem nad tím uvažovala, určitě je to přijemné, ale četla jsem, že docela dost negativ, tak jsem od toho upustila.
30. pro 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja jsem do vody rodila pred pul rokem. Muzes si precist muj clanek. :wink:
30. pro 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaajaa Moc pěkný článek, musel to být opravdu zážitek. Ale v naší krajině bych se do těchto alternativ nepouštěla. I s tím porodem do vody jsem četla, že i když už to některé porodnice nabízí, stejně většina personálu s tím nemá tak bohaté zkušenosti, aby to bylo naprosto bezpečné.
A druhá věc, prý je docela nebezpečné, když se uvolní při tlačení stolice a dostane se vlastně lehce do......dovnitř :slight_smile:
Ale co se týče porodu a těhotenství mám pocit, že všude píšou něco jiného, takže někdy nevím, čemu věřit :slight_smile:
30. pro 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co vím, tak všude po první době porodní maminku z vody vyženou :wink:. A uprřímně řečeno, představa, jak pak třeba natržená vylézám z vany a škrábu se na kozu, aby mě dr. zašil... to asi taky není nic moc.
30. pro 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lrg no asi opravdu zalezi, jak to kde funguje. Ja jsem z vody vylezla na porod placenty a nasledne vysetreni. Nemela jsem s tim teda vubec zadny problem. Ale tohle je doopravdy strasne moc individualni a asi i zalezi na okoli, co jsou schopni udelat. :wink:
30. pro 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaajaa mohu se zeptat kde ten clanek najdu, zatim se tu moc nevyznam
26. říj 2015 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek