Musí se po porodu noha zvětšit a rozšířit?

lekorka453
30. kvě 2016

Musí se po porodu noha zvětšit a rozšířit? Jak tomu zabránit? Je někdo komu se nezměnila?

incognito
30. kvě 2016

Ja myslim, ze vetsine lidi se noha nezmeni, spis jen tem, ktere naberou hodne kilo. Ja nabrala 24 kg a mam nohu opravdu vetsi, spadla mi klenba a mam s tim docela problemy. Doporucuji ovladnout sve chute a necpat se! 🙂

kaztov
30. kvě 2016

No já jsem v těhotenství nabrala 11 kg a z toho 4 kg měl malý a taky jsem po porodu musela řešit větší obuv, protože mi spadla klenba, ale začala jsem chodit 1 týdne na Pilates a tam se cvičí i na klenbu a teď už zase obuju své původní boty, malý má teď 2 roky - pro časovou představu 😉

lajla
30. kvě 2016

Mi pokaždé...z 39 mám 41 a klenbu dole... přibrala jsem 9-13kg, mám 173 cm a 57 kg, takže si nemyslím že je to až tak o té váze

elana
30. kvě 2016

to nevím, mě se nezvětšila, vždy jsem měla 38 a na levé noze bohužel halux (ten vysedlý "kotník" u palce, palec vbočený k ukazováčku) a mám to stále (2x porod, prvně +19kč, podruhé +12kg) stejné.

te_reza
30. kvě 2016

já přibrala 19 kg a velikost nohou mi zůstala

lv
30. kvě 2016

No nemusí, ale může..po 1.porodu nic, v pořádku, i když jsem nabrala 22kg, po druhém ano - tedy o kousek, obuju i 38, jako dřív, ale pohodlněji mi je v 38,5..takže asi toho půl čísla

soyevita
30. kvě 2016

@lekorka453 Každé těhotenství se mi noha zvětšila o číslo a vždy se vrátila do původního stavu.
Ale jelikož jsem mraky let vykonávala práci ve stoje a nachodila tisíce kilometrů mám ji o půl čísla větší než před 20lety,ale nepřikládá to těhotenstvím

izz76
30. kvě 2016

@lekorka453 Mě se noha těhotenstvím nezměnila,nezvětšila ani nezmenšila 🙂

lavita
30. kvě 2016

mě se to stalo, o jedno číslo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru