• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Může plodová voda odtékat postupně? Jak to poznám?

3. listopadu 2016 
ahoj, dneska v noci jsem byla na malý a pak pořád měla pocit čurání, tekla ze mě čirá voda, nebylo jí moc..tak necelá sklenička, jela jsem do nem. a atam mi řekli že plodovka to nebyla, co to teda bylo?
23. čer 2016 ve 14:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu se poradit. Jsem ve 39tt. Vcera vecer jsem mela pocit svedeni, pri umyvani to bylo citlive na dotek (jakoby kvasinky, ale zadny vytok). Namazala jsem se canestenem - vecer i rano. Dnes jsme byli nakupovat, mela jsem poslicky (tvrdnuti, tlak) a pri ceste domu jsem citila, ze ze me neco vyteklo (pocit tepla). Doma jsem zjistila, ze je to hlenova zatka takove svetle hnede barvy - ale jen malicko (tak cajova lzicka). Ta vytekla jeste jednou behem odpoledne - zse jen trosku. Ale tu a tam mam porad pocit, ze ze me neco vytece, zda se mi to lepkave na dotyk, jemne mlecne zbarveni. A k tomu porad citim velke svedeni. Trpim hodne na vodnate vytoky, takze to prikladam tomu, ale jista si nejsem. PA mi rikala, ze voda tece defacto stale. Ale jsem zmatena a porodnici uplne tak blizko nemame.
9. říj 2016 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, v neděli jsem byla v porodnici že sem měla pořád vlhko, ale voda to nebyla, dneska v noci když sem šla na záchod tak sem utírala taky trochu mokro, tak sem k tomu cuchla nejakej zvlastni zapach to nemelo a trochu to lepilo, zatka mi odesla predevcirem, tak to asi zase jen bude vodnatej vytok co ?
3. lis 2016 v 11:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek