Může to být odtok plodové vody?

duhovakony
23. črc 2018

Holky prosim SOS. Jsem vzhuru od pul 5,citim se fajn jen unavenejsi,tvrdnuti bricha jsem mela rano trosku jako kazdy den a jinak nic...kdyz pritel odjel do prace sla jsem si jeste lehnout,predchviki jsem vstala a citila ze ze me neco tece,bohuzel sem zrovna nemela intimku,takze sem mela mokrejsi kalhotky,ale ne zase moc...tak sem si vzala rychle poporodni vlozku a zase jen takovej malinkej curek a zase nic. Kdyby to byla plodovka tak tece bez zastaveni?? Vubec nevim co si pocit...vim ze kdyz zacne odtekat tak do 2hod.do nemocnice,ale zatim to byly takovy 2 mensi curky. Do TP mam 6dni

aronek
23. črc 2018

@duhovakony ahoj, ze mně plodovka tekla, jako bych učůrávala, takže to co popisuješ může být ono. Zavolala bych příteli a vyrazila. Měj sebou tu mokrou vložku, oni tam zjistí, jestli je to plodovka.

duhovakony
autor
23. črc 2018

@aronek dekuju za odpoved...clovek furt ceka jdy uz to bude...a jdyz to prijde tak si nevi rady...

aronek
23. črc 2018

@duhovakony taky jsem myslela, že jsem se počůrala 🙂 Držím palce 🙂

pasiba
23. črc 2018

@duhovakony Jela bych do porodnice, ale přítele nech ještě v práci. To muže byt ještě na hodně dlouho 🙂 pokud už nejste tam. Hodně štěstí 💞

duhovakony
autor
23. črc 2018

@pasiba diky moc...uz sem volala...minimalne me tam odveze a muze jet zpet 😉nemam nikoho jineho kdo by me tam hodil

duhovakony
autor
23. črc 2018

@aronek diky 🤗

zutinka
23. črc 2018

@duhovakony držím palečky!

aronek
23. črc 2018

@duhovakony u mně právě přítel prvního nestihl, poslali ho domů a byl akutní CS, u druhého byl se mnou a po dni a půl akutní CS, třetí plánovaný CS, tak byl taky se mnou a čtvrtý bude to samé. Ten první, kde přítel nebyl jsem nesla nejhůř, takže za mně být spolu 🙂

priefi
24. črc 2018

@duhovakony muze to byt plodovka. Jed s vlozkou do porodnice, udelaji test. Je dobre, ze mas tu porodnickou, z intimek to je neprukazne. Drzim pesti

baruskawh
3. srp 2018

@duhovakony
Tak jak koukám na profil, byla to opravdu plodovka co? 🙂
Moc k malé gratuluji. 🙂 😘

duhovakony
autor
3. srp 2018

@baruskawh dekuju.🤗ano byla a jelikoz sem mela silene vysokej tlak najednou coz sem nikdy nemela tak mi v 12.45 zacali kapat oxytocin a laska byla mezi nami😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru