Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Může to být odtok plodové vody?

duhovakony
23. črc 2018

Holky prosim SOS. Jsem vzhuru od pul 5,citim se fajn jen unavenejsi,tvrdnuti bricha jsem mela rano trosku jako kazdy den a jinak nic...kdyz pritel odjel do prace sla jsem si jeste lehnout,predchviki jsem vstala a citila ze ze me neco tece,bohuzel sem zrovna nemela intimku,takze sem mela mokrejsi kalhotky,ale ne zase moc...tak sem si vzala rychle poporodni vlozku a zase jen takovej malinkej curek a zase nic. Kdyby to byla plodovka tak tece bez zastaveni?? Vubec nevim co si pocit...vim ze kdyz zacne odtekat tak do 2hod.do nemocnice,ale zatim to byly takovy 2 mensi curky. Do TP mam 6dni

aronek
23. črc 2018

@duhovakony ahoj, ze mně plodovka tekla, jako bych učůrávala, takže to co popisuješ může být ono. Zavolala bych příteli a vyrazila. Měj sebou tu mokrou vložku, oni tam zjistí, jestli je to plodovka.

duhovakony
autor
23. črc 2018

@aronek dekuju za odpoved...clovek furt ceka jdy uz to bude...a jdyz to prijde tak si nevi rady...

aronek
23. črc 2018

@duhovakony taky jsem myslela, že jsem se počůrala 🙂 Držím palce 🙂

pasiba
23. črc 2018

@duhovakony Jela bych do porodnice, ale přítele nech ještě v práci. To muže byt ještě na hodně dlouho 🙂 pokud už nejste tam. Hodně štěstí 💞

duhovakony
autor
23. črc 2018

@pasiba diky moc...uz sem volala...minimalne me tam odveze a muze jet zpet 😉nemam nikoho jineho kdo by me tam hodil

duhovakony
autor
23. črc 2018

@aronek diky 🤗

zutinka
23. črc 2018

@duhovakony držím palečky!

aronek
23. črc 2018

@duhovakony u mně právě přítel prvního nestihl, poslali ho domů a byl akutní CS, u druhého byl se mnou a po dni a půl akutní CS, třetí plánovaný CS, tak byl taky se mnou a čtvrtý bude to samé. Ten první, kde přítel nebyl jsem nesla nejhůř, takže za mně být spolu 🙂

priefi
24. črc 2018

@duhovakony muze to byt plodovka. Jed s vlozkou do porodnice, udelaji test. Je dobre, ze mas tu porodnickou, z intimek to je neprukazne. Drzim pesti

baruskawh
3. srp 2018

@duhovakony
Tak jak koukám na profil, byla to opravdu plodovka co? 🙂
Moc k malé gratuluji. 🙂 😘

duhovakony
autor
3. srp 2018

@baruskawh dekuju.🤗ano byla a jelikoz sem mela silene vysokej tlak najednou coz sem nikdy nemela tak mi v 12.45 zacali kapat oxytocin a laska byla mezi nami😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli