Naplánovaný CS ve 39. týdnu. Jak dlouho Vás tam drželi?

jitulinda23
9. lis 2019

Ahoj maminky kvuli pricne poloze a KP jdu na planovany CS 27.11 a jak ty nemocnice nesnáším jeste dotoho mi bude smutno po nasi 2letacce 🙂 mate některá zkusenosti jak dlouho vas tam drzeli kdyz slo vse jak ma 🤔😊 malou mam taky CS qle v terminu a 5dni a slo se domu 🙂

gruyerre
9. lis 2019

@jitulinda23 určitě vás tam nebudou držet déle, kvůli tomu, že je CS plánovaný. A ve 39.tt je miminko donošené. Takže pokud nejsou problémy, počítej s těmi standartními 5 dny, pokud nechceš odcházet dřív na revers.

jitulinda23
autor
9. lis 2019

@gruyerre dekuji moc 😊

lolam10
9. lis 2019

Ja byla v pa na planovanem rezu a v pondeli me chteli poustet.nakonec jsem zustala do ut,byla jsem hodne unavena a jeste jsem se necitila na ten kolotoc doma...jinak planovany cs byl skvelej,tisickrat lepsi nez akutni😉

similenka
9. lis 2019

@jitulinda23 jeee...já minulý rok 27.11.v úterý CS a v sobotu domů.

jitulka87
9. lis 2019

Taky jsem mela planovany cs a po 4 dnech jsme sli domu. Vse bylo ok.

maruuhr
9. lis 2019

Taky jsem sla po 4 dnech domu

zlatoja
9. lis 2019

Ja jsem po druhem planovanem cisari sla 3.den. Maly prospival, ja se citila relativne dobre, nechtela jsem tam zustavat dele. Bylo to v cervenci, v nemocnici vedro a plno a ja mela silene bolesti hlavy. Byli teda u nas na par dni rodice, kteri krotili dvouletacku. Jinak toho odlouceni jsem se taky bala, ale nakonec mi to, asi diky hormonum, ani tak neprislo. A ona si to s prarodici uzila.

jitulinda23
autor
10. lis 2019

Jeeee moc vam děkuji ❤️ tohle me drzi nad vodou sem hroznej posera 🙈😊😁 a nemocnice fakt nemusim takze i pri akutnim pred 2rokama sem tam makala jak sroubek a dělala ze jsem OK aby me tam nedrzeli 😁😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru