Nástup na vyvolání porodu - nalačno?

lady_ell
5. únor 2014

Ahoj,čeká mě vyvolávaný porod a zapoměla jsem zeptat doktora,jestli mám přijít na příjem rovnou nalačno,nebo ne 😒 .Vyvolávat se začne hned v den příjmu.Tak se chci zeptat,jak jste to měly vy,které jste měly vyvolávaný porod 🙂 .Moc děkuju 🙂

smisekivuska
5. únor 2014

Mně vyvolávali a ptali se, jestli jsem snídala. Když jsem řekla, že jo, tak mi bylo řečeno, že jsem udělala dobře. Že budu potřebovat sílu 🙂

zuza01
5. únor 2014

Já musela na lačno, nastupovala jsem v sedm ráno. Porodila jsem večer ve 22.30, měla jsem děsný hlad, ale nechali mě jen pít vodu.

pythie
5. únor 2014

Já dostala v nemocnici ještě večeři, zavedli tabletku a do rána nic moc, zavedla se druhá ráno a to jsem upřímně ani neměla čas se napít neb jsem měla co dělat se sebou🙂

granda
5. únor 2014

najezte se hlavne sacharidy,,, at mate silu a preji rychli porod a ne akutni cisar, jak jsme mela ja.. uz nikdy nejdu na vyvolavacku... jak hodne prenasite,??

nininka23
5. únor 2014

Mne rekli nastup nalacno.

pehaka
5. únor 2014

já ráno snídala 🙂 v 10 jsem dostala tabletu a ve 14:44 už tam synek ječel jak jak na lesy..pila jsem colu..potřebovala jsem cukr 😀 při prvním porodu / ten teda nebyl vyvolanej sem se při kontrakcích tláskala bobonierou co mi donesla sestřička..už mi prostě docházela síla 😉

lanka
5. únor 2014

Před vyvolávačkou jsem ležela v nemocnici, ráno mi přinesli snídani s tím že už se na pokoji najíst asi nestihnu, tak že si to mám sebou vzít na porodní sál....

spaagetka
5. únor 2014

Pokud není ve zprávě, že máš být na lačno a doktor tě neupozornil, tak se normálně najez 😉 Co porodnice to jinej přístup 😉

marhulinka
5. únor 2014

tak já ráno dostala klystýr,pak se začalo vyvolávat.

ujuuju
5. únor 2014

já jsem také měla nastoupit na lačno

adeel
5. únor 2014

Já jsem nastoupila v 8 ráno(nasnídaná), dostala jsem tabletku, ještě v poledne mi přinesli oběd a ve 21,30 byl malej na světě 🙂

petrau1980
5. únor 2014

určitě najíst...mě bylo špatně hlady, už jsem nestihla snídani...nemocniční oběd mě pak připadal jak menu z luxusní restaurace 🙂

novynka
5. únor 2014

určitě se najez dokud můžeš.... nechci strašit, ale mě třeba vyvolávačka skončila císařem, a jelikož se o tom, že na něj může dojít, mluvilo už dost dopředu, tak mi doktoři, ve chvíli, kdy mi začaly kontrakce, zatrhli jíst i pít :/ bez jídla se dá vydržet, ale bez pití je to hrozný... každopádně ti přeju, ať tablety zaúčinkují hned a máte prcka brzo na světě ;)

anetka1701
5. únor 2014

Já jsem jedla ještě po zavadení tablety oběd, který mi přinesli. Asi hodinu a půl poté jsem zkončila na akutním císaři v celkové narkoze - i najedená...

medria
5. únor 2014

mně taky nic nezakázali, měla jsem nástup v 7 ráno a doma jsem normálně snídala a nelituju. Určitě radím najíst se, po zavedení tablety se třeba nemusí nic dít i celý den a na porod je třeba mít sílu. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru