• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nástup na vyvolání porodu - nalačno?

5. února 2014 
Ahoj,čeká mě vyvolávaný porod a zapoměla jsem zeptat doktora,jestli mám přijít na příjem rovnou nalačno,nebo ne :unamused: .Vyvolávat se začne hned v den příjmu.Tak se chci zeptat,jak jste to měly vy,které jste měly vyvolávaný porod :slight_smile: .Moc děkuju :slight_smile:
5. únor 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně vyvolávali a ptali se, jestli jsem snídala. Když jsem řekla, že jo, tak mi bylo řečeno, že jsem udělala dobře. Že budu potřebovat sílu :slight_smile:
5. únor 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já musela na lačno, nastupovala jsem v sedm ráno. Porodila jsem večer ve 22.30, měla jsem děsný hlad, ale nechali mě jen pít vodu.
5. únor 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já dostala v nemocnici ještě večeři, zavedli tabletku a do rána nic moc, zavedla se druhá ráno a to jsem upřímně ani neměla čas se napít neb jsem měla co dělat se sebou:slight_smile:
5. únor 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
najezte se hlavne sacharidy,,, at mate silu a preji rychli porod a ne akutni cisar, jak jsme mela ja.. uz nikdy nejdu na vyvolavacku... jak hodne prenasite,??
5. únor 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mne rekli nastup nalacno.
5. únor 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já ráno snídala :slight_smile: v 10 jsem dostala tabletu a ve 14:44 už tam synek ječel jak jak na lesy..pila jsem colu..potřebovala jsem cukr :grinning: při prvním porodu / ten teda nebyl vyvolanej sem se při kontrakcích tláskala bobonierou co mi donesla sestřička..už mi prostě docházela síla :wink:
5. únor 2014 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Před vyvolávačkou jsem ležela v nemocnici, ráno mi přinesli snídani s tím že už se na pokoji najíst asi nestihnu, tak že si to mám sebou vzít na porodní sál....
5. únor 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pokud není ve zprávě, že máš být na lačno a doktor tě neupozornil, tak se normálně najez :wink: Co porodnice to jinej přístup :wink:
5. únor 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já ráno dostala klystýr,pak se začalo vyvolávat.
5. únor 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem také měla nastoupit na lačno
5. únor 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem nastoupila v 8 ráno(nasnídaná), dostala jsem tabletku, ještě v poledne mi přinesli oběd a ve 21,30 byl malej na světě :slight_smile:
5. únor 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
určitě najíst...mě bylo špatně hlady, už jsem nestihla snídani...nemocniční oběd mě pak připadal jak menu z luxusní restaurace :slight_smile:
5. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
určitě se najez dokud můžeš.... nechci strašit, ale mě třeba vyvolávačka skončila císařem, a jelikož se o tom, že na něj může dojít, mluvilo už dost dopředu, tak mi doktoři, ve chvíli, kdy mi začaly kontrakce, zatrhli jíst i pít :/ bez jídla se dá vydržet, ale bez pití je to hrozný... každopádně ti přeju, ať tablety zaúčinkují hned a máte prcka brzo na světě ;)
5. únor 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem jedla ještě po zavadení tablety oběd, který mi přinesli. Asi hodinu a půl poté jsem zkončila na akutním císaři v celkové narkoze - i najedená...
5. únor 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mně taky nic nezakázali, měla jsem nástup v 7 ráno a doma jsem normálně snídala a nelituju. Určitě radím najíst se, po zavedení tablety se třeba nemusí nic dít i celý den a na porod je třeba mít sílu. :wink:
5. únor 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek