Nejlepší porodnické vložky, máte osvědčené značky?

terezapetrova
26. kvě 2015

Dobry den, mate osvědčené značky? Dekuji 🙂

gepe
26. kvě 2015

Batist Flower jedine, prodysne, netezke, dobre save. Jak v bavlnce, lip vystihnout nejde 🙂

linchilli
26. kvě 2015

SAMU Midi od firmy Hartman, nemusela jsem davat na sebe..super vydrzely. A k tomu doporucuju molipants kalhotky je jich 5 v baleni a super..nikde neskrtily a byly hned suche, kdyz jsem je potrebovala preprat.. 🙂

clara.7
26. kvě 2015

První dny po porodu Batist Flower (měla jsem 2 balíky) a pak Samu midi - jsou menší než Batistky (taky asi 2 nebo 3 balíky). Pak stačily normální měkké vložky 😉 Byla jsem spokojená a teď na druhé plánuje koupit to samé.

domorodka
26. kvě 2015

také jsem byla spokojená s Batist flower s obrázkem tulipánu 🙂
jsou tvarované, dobře sají 🙂 když to zesláblo, nosila jsem na doma Naturella ty silnější, že jsou víc prodyšné než ty tenké vložky, jsou levnější a s křidýlky a ke konci pak už jen ty větší slipové Always.
Na ven vždycky normálka tenké s křídly taky Naturella 😉
Kamarádka byla nejvíc spokojená s textilními pracími vložkami - ale to už je záležitost pro ortodoxně smýšlející... 😉

maky_s
26. kvě 2015

Batist flower - velká spokojenost. V Dm jsem pak musela koupit další balík jiných vložek, na pohled stejné, ale děs..Teď používám Samu mini, žádný zázrak, ale ujde to..Jsou ale dražší než Batist, ale po porodu to chce víc než mini.🙂 Je fakt, že když jsem doma, nosím stále síťované kalhotky i když jsem skoro měsíc po porodu. Stále nejsem dole ok.

jkur
26. kvě 2015

jednoznačně batis flower

katyxq
26. kvě 2015

Batist flower

rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
vendy01
26. kvě 2015

Za me take Batist 🙂

lenka_11
26. kvě 2015

Za me take Batist Flower, koupila jsem je na druhy porod znovu, byly skvele.

alboo
26. kvě 2015

Batist flower nejlepší, sice když sem si je koupila, tak sem z toho byla hotová a říkala sem si, jak je budu nosit maxiálně 1.týden... no a nakonec jsem je nosila celý šestinedělí, měkký, savý, prodyšný
ty od hartmanu nejsou tak dobrý

slunickomoje
26. kvě 2015

Dobry vecer,holky kde ty vlozky batist kupujete? V lekarne nebo i v nejake drogerce?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru