Nenormální poslíčci

herkules6969
12. čer 2019

Zdravím 🙂 tedy maminky, já už jsem z toho na mrtvici 😀
První porod v noci,klasika jdu na malou, ucítím bolest, zjistím, že krvácím a každá další kontrakce po 3min. takže to bylo jasné a jelo se do porodnice 🙂
Teď mám termín za dva týdny, každou chvíli mi tvrdne břicho-mám poslíčky, někdy více, někdy méně, jednou i večer pravidelně po asi po 10 minutách, ale pak jsem se z toho vyspala a nic dalšího se nedělo....
Jenže dneska cca od 9-10h pravidelné kontrakce po 5 minutách(bolestivé) , pak cca do 12h pravidelné po 3 minutách(bolestivé) , tak si říkám, že už se určitě jedná o porod, opravdu to přicházelo naprosto pravidelně po 3 minách a kroutila jsem se tu při každé kontrakci, jenže jsem si říkala, že ještě počkám, jestli se to bude stupňovat, nerada bych jela zbytečně, tak jdeme s přítelem na oběd a tam mě to chytalo tak jednou za 10 minut a teď to samé.... nepravidelně po 10-15 minutách slabší až střední kontrakce(žádné velké bolesti) …...nechápu už, až to přijde doopravdy , tak určitě porodím doma, protože si budu myslet, že jsou to jen poslíčci 😀

Máte někdo nějakou podobnou zkušenost? 🙂

aleenka1234
12. čer 2019

@herkules6969 kdybys už rodila, tak bys určo neměla myšlenky na oběd s přítelem 🙂

agneska7
12. čer 2019

měla jsem to tak od 35tt pravidelné bolesti co cca 3-5 min třeba celou noc až nakonec přešly rodila jsem 40+3. ale věř že opravdové kontrakce poznáš to je jízda :D

herkules6969
autor
12. čer 2019

@aleenka1234 ale měla 😀 já jsem ten typ, že nic moc nedramatizuji, klidně bych si tam při obědě prodýchávala kontrakce , hlavně když bych se dobře najedla 😀 ne, ale je fakt, že i tak jsem obědu moc nedala a byla jsem celou dobu trochu mimo 🙂

herkules6969
autor
12. čer 2019

@agneska7 No já už jsem jednou rodila, takže vím, že je to jízda 🙂 ale nikdy předtím, jsem žádné bolesti neměla, takže když to přišlo , hned jsem věděla, teď jsem , ale bolesti měla a zrovna slabé nebyly a stejně nic 😃 ale jsem ráda, že nejsem sama, že jsi to tak měla pomalu 5 týdnů 🙂 mě jde spíše i o to, že mi zjistili streptokoka a tedy až začnu rodit, musejí my dát alespoň 3-4h před narozením kapačky s penicilinem, takže moc nemám čekat až to přijde....

jannym
12. čer 2019

No ja bych pro klid duse zajela do porodnice...lepsi jedna zbytecna cesta nez prijet pozde. PS druhy porod byl uplne jiny nez prvni, prvni trval 6 hodin, druhy hodinu, rodil manzel za asistence dispecerky z rychle, zachranka tu byla za 5 min od doby co mi rupla plodovka a to uz byl mal v me naruci, na placente byly cetne infarkty, dr mi rekla, ze kdyby se nerozjel prekotny porod jako zachrana brzda tela, mimco by nejspis umrelo...no dopadlo to dobre...

agneska7
12. čer 2019

@herkules6969 taky jsem měla strepkokoka :D rodila jsem překotně doma takže žádná kapačka neproběhla :D maly je naprosto ok 🙂

claire90
12. čer 2019

Pro svuj klid se muzes jet nechat zkontrolovat, nebudes ani prvni ani posledni s planym poplachem, navic jsou i zensky, ktery pri porodu nemaji uplne pravidelne kontrakce, takze mozne je vse.
Nicmene kdybych to brala podle sebe, tak souhlasim s @aleenka1234 jit opravdu o porod, chut na jidlo by sla stranou. Do dneska me stve, ze v den druhyho porodu jsem uvarila svoji nejlepsi koprovku, jindy mi uz tolik nechutnala pri vareni a kdyz doslo na obed, snedla sotva jedno sousto, pockala az to do sebe chlap hodi a jeli jsme a to me pritom jeste par hodin bolesti cekalo 😅

kaja2016
15. čer 2019

@jannym tvoje telo vi co dela!.-)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru