Poslíčci jen v noci🤔🤔🤷🤷. Čím to je?

24. črc 2021

Zdravim devcata...je tu take nektera kterou trapi poslicci pouze v noci?ja uz sem z toho docela unavena a otravena..jsem dnes 39+3tt a uz treti den mam v noci celkem silne pravidelne bolesti jak v podbrisku tak v krizi...dneska to byl extrem to jsem si rikala ty jo to je sila hura po hodine,to urcite dnes pojedem...Ale rano jako kdyz utne a od te doby nic..Jen mi neustale snad kazdych 20minut tvrdne bricho a kdyz chodim tak me dost picha a reze v pochve...Doktor rikal ze uz je vse krasne nachystane,jsem uz celkem otevrena a miminko hlavickou uz hodne naleha a tlaci se...kdyby tak existovalo neco cim ty kontrakce privolat a porod trochu urychlit...😞🥴tyhle noci jsou uz fakt narocne a pres den jsem absolutne nepouzitelna...chce se mi spat a jsem porad unavena...

klokanka31
24. črc 2021

Zkus hodně chodit

autor
24. črc 2021

@klokanka31 snazim se chodit kazdej den porad...uz to sice moc nejde protoze po 3km sem totalne ko..teda moje kycle,panev s celej spodek i s nohama...porad neco delam na zahrade takze bych rekla ze pohybu mam dost ale uz to zacina byt takove ze cim vic pohybu mam,tim vic se to pichani v pipce stupnuje...ja uz melu z posledniho to jako priznavam bez muceni...

klokanka31
24. črc 2021

Tak snad se ti mimčo už narodí brzo...konec těhu je snad vždycky na houby...

autor
24. črc 2021

@klokanka31 ja uz si nepreju nic jineho..😞🤷doktor me navnadil ze to prijde kazdym vzhledem k tomu jaky mam nalez a ja ted nemyslim na nic jinyho nez na to aby to prislo...desne sem se na to upnula coz je samozrejme chyba...cim vic to chci a cim vic na to myslim tak to jasne neprijde...vime jak funguje lidska psychologie a jake jsou zakony prirody..

klokanka31
24. črc 2021

To je pravda. Já jsem taky chtěla mít porod už za sebou, a nic. Tak jsem si řekla že budu muset mimčo nosit asi na věky, naplánovala jsem si výlet, a najednou to šlo ☺

luci_ela
24. črc 2021

Více pohybu, co zvládneš, naložit do teplé vany. A jedna dvojka červeného vína taky neuškodí 😊já byla ve 41 týdnu a taky už hotová. Denně jsem alespoň 3X vyběhla 3 patra, běhala po procházce sa starší, úklid, teplá sprcha a prostě nic. Tak jsme si dala v neděli večer jednu skleničku a ráno v půl 6 mi praskla voda a za hodinku byl malý na světě 😊 nrvim jestli pomohlo víno, nebo se malý slitoval

autor
24. črc 2021

@luci_ela me by stejne jen tak ze zvedavosti zajimalo,cim je to cervene vino tak zajimave a zazracne ze se prave doporucuje pit🤔🤔🤔co v sobe ma za zazrak?samozrejme se snazim byt porad fyzicky aktivni,v domacnosti funguju,na prochazky chodim denne,schody mame doma po kterych porad litam..v takovych vedrech nemam vubec na horkou vanu chut ale dneska ji asi zkusim...vim ze ma prcek jeste cas,a sam moc dobre vi kdy vylezt...jenze...🙈🙈🙈🤰🤰🤰je tolik duvodu proc uz bych ho chtela drzet v naruci...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru