Očistky po porodu - výtok s kousky sraženin. Je to normální?

leni92
29. lis 2023

Dnes jsem 17 den po porodu. Minulý týden jsem ještě více krvacela plus proběhnul kontrolní ultrazvuk, tam vše v pořádku.
Postupně intenzita slabá měla jsem růžový vodnatější výtok. Už jsem si myslela že brzy bude po.
Dnes ráno jsem se probudila vložka mi trochu prosaklá. Teď mám krvavý výtok s kousky sraženin.
Je to normální ?

emillyhk
29. lis 2023

@leni92 Ano, je to normální. Ta intenzita může kolísat.

cilkat
29. lis 2023

Ano, je to normální. Mě se takle vrátily po čtyřech týdnech a už jsme si říkala, že je opruz dostat MS hned v prvním cyklu ... a pak 18 měsíců nic .

lencaa11
29. lis 2023

@leni92 ano jste v 6 neděli tak že celou dobu to může bejt jak na houpačce děloha se stahuje ,čistí atd....

mysh_me
29. lis 2023

Uplne normalni. Treba tyden mi to postupne slablo, jeden dva dny skoro bez, a kdyz uz jsem si myslela ze je po vsem, zacalo zase silne krvaceni i se srazeninami, nakonec jsem krvacela skoro cele sestinedeli. Dle doktoru uplne normalni, kazde telo si s tim poradi jinak.

ivkasolavova
29. lis 2023

Jak píšou holky , dny kdy to bylo slabé a pak šup silné krvácení i sraženiny brutální . Celé šestinedělí to tak může být a pokud nekojíte tak cca mi říkala že v 8 týdnech může být první menstruace a taky že byla 😀

zekrt
29. lis 2023

Je to normální.

lentilka0123
1. pro 2023

Určitě je to normální, já jsem měla očistky celé šestinedělí, intenzita se po celou dobu taktéž měnila 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru