Očišťování před porodem+plus odchod hlenové zátky

terinkaaaa
5. únor 2015

Zdravím všechny maminky 🙂
Zítra začínám 34.tt, no a chtěla bych se zeptat, od pondělí hodím pravidelně na záchod, celé těhotenství s tím mám problém, no a teď klidně i dvakrát denně, plus dneska jsem si našla kousek čirého hlenu na kalhotkách. Je možné, že už se blíží porod? V úterý jdu na kontrolu, tak snad do té doby vydržime 🙂. Díky za odpovědi, začínám z toho být lehce nervózní :D

andrrriiik
5. únor 2015

@terinkaaaa Ahoj,já sice odchod hlenové zátky neměla,ale mám dojem,že by měla být s příměsí krve?Jinak já zas měla před porodem každou chvíli pravidelné kontrakce,a nic.Nakonec jsem rodila tak,že žádné kontrakce nebyly,ale rovnou bolesti.Takže jsme nestihli ani s manželem dojet 😀 Takže se neboj,porod to být ještě nemusí 😉

saminomimino
5. únor 2015

Tak ve 34tt je fakt na porod čas,očišťování probíhá těsně před samotným porodem,ale ne vždy,a běhavka nebo průjem může být i klasika v pokoročilém těhu a nemus tí značit nic,hlenová zátka to může být,bývá čirá,její odchod může být i měsíc před porodem,nebo těsně před ním,ale to už se otevírají i cesty a bývá s příměsí krve,ale nemusí,každopádně na porod je čas,miminko ať se pěkně dopeká nejméně ještě 3 týdny i více 🙂

terinkaaaa
autor
5. únor 2015

Děkuji, za uklidnění 🙂 ale už i tak začínám být pěkně nervózní :D

werunqa
5. únor 2015

Já měla u druhého porodu "očišťování" v den porodu a hlenová zátka mi odcházela u prvního dítka 3 týdny před porodem a u druhého měsíc před porodem.U obou ze začátku byla bez krve,ale jak se blížíl termín,tak už s krví 😉

simdan
6. únor 2015

hlenová zátka bývá většinou s krví...u obou porodů jsem to takhle našla ráno na prádle a večer byly obě děti na světě 🙂 ale ve 34tt je brzy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru