Online předporodní kurz. Máte někdo zkušenosti?

sonnn
30. bře 2020

Zdravím všechny,
chci se zeptat, zda máte některá zkušenosti s předporodním kurzem online? Vzhledem k současným opatřením nevím, zda budou klasické kurzy, které jsem měla vyhlédnuté a přemýšlím nad nějakou online verzí. Našla jsem např: těhotná a v klidu, porod bez obav
Díky za odpovědi👍

lenka_tom
30. bře 2020

@sonnn já už je měla zaplacené, jen mi je přesunuli do online verze. Kdybych si měla vybrat, chtěla bych kurz od Jemného zrození.

lindol
31. kvě 2020

Já jsem se rozhodla pro tento online kurz od Aničky Kohoutové a Jany Stránské, jsem s ním moc spokojená, funguje k němu i podpůrná skupina na FB a objevují se průběžně nová videa a aktualizace. Anička s Janou reagují na dotazy, podporují a jsou moc milé. Porod mě čeká za měsíc a připadám si dobře připravená a informovaná 🙂 https://janalesana.cz/online-kurz/

searata
6. čer 2020

Ahoj všem 🙂 Zkusím též trochu posunout a oživit téma. Ráda bych též vyzkoušela nějaký předporodní kurz. Vím, že se mi nebude chtít cestovat ve vedru přes celou Prahu do Podolí, kde ani ve výsledku rodit nemusím, když nebude volný porodní sál. Proto stále víc uvažuji právě nad formou online kurzu, ale pořád nevím, pro jaký se rozhodnout. Prošla jsem zatím nabídky jako Porod bez obav (M.Staňková), Přirozeně k porodu a mateřství (stejný, na který dávala odkaz @lindol), Kurz Hyponoporodu a Těhotná a v klidu (Königsmannová). Ale pořád nějak nevím, do čeho jít, co vybrat. Ráda bych takový kurz, který se nezabývá jen přípravou na porod, ale věnuje se také péči o miminko (jako je kojení, koupání) a přípravě na šestinedělí.
Máte někdo nějakou zkušenost s výše jmenovanými nebo jinými online kurzy? Pokud ano, budu moc ráda za postřehy 🙏

sonnn
autor
7. čer 2020

nakonec jsem si zaplatila online kurz těhotná a v klidu a za mě spokojenost, je tam od každého něco, videa jsou pěkně rozdělená, srozumitelně natočená

komarnice
25. črc 2021

@sonnn ahojky, psala jsem ti zpravu 🙂

sonnn
autor
25. črc 2021

@komarnice v tom kurzu těhotná a v klidu bych řekla, že bylo vše tohle pěkně vysvětleno

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru