Plodová voda nebo výtok?

hvezdicka97
26. čer 2016

Ahoj, od včerejška mám pocit vlhkosti mezi nohama, jsem 38tt, jenže trpím na výtok takže nedokážu poznat jestli je mezi tím plodovka. Dnes jsem celý den měla vlozku ale viděla jsem na ní jen trochu zlutaveho výtoku ale jen jak jsem si vlozku sundala, po chvilce jsem cítila zase vlhko a tak jsem se podívala a mám mokré kalhotky. Přikládám obrázek tak snad vám to nebude připadat nechutné. Z mého pohledu to vypadá jako zakalena voda, ne jako můj běžný výtok. Už pár dní me trápí poslicci a tvrdnuti břicha. Dnes jsem už byla dvakrát na velke, mám to trochu prujmovite. Dnes ráno jsem už přemýšlela zda to jsou poslicci nebo kontrakce protože už to bylo bolestivejsi ale vana to rozehnala jako vždy. Co myslíte. Může to být na obrázku plodova voda? Že by unikala po kouskach? Jinak kvůli světlu to na fotce vypadá tmaveji než je a krvavé to taky není.

lucijenkaa
27. čer 2016

@hvězdička97 Ahoj psala jsem ti do zpravy 🙂

andysek2512
27. čer 2016

@hvezdicka97 tak drzim palecky ať je vše v pořádku:-* 🙂 to budeš mít drobečka😉

veruka
27. čer 2016

@hvezdicka97 bylo mi divně od žaludku,motala se mi celý den hlava a tak jsem měla strach aby to nemělo vliv na mimčo, aby se malému něco nestalo, tak jsem pro jistotu odešla do porodky na kontrolu,řídím se heslem radši 100x zbytečně než 1 pozdě

hvezdicka97
autor
27. čer 2016

Děkuji mockrát. 🙂

hvezdicka97
autor
27. čer 2016

@veruka takhle se dnes cítím celý den

veruka
27. čer 2016

@hvezdicka97 držím moc pěsti ať to pro Vás dopadne co nejlépe,já měla taky vyvolávané porody a to 6 z 8,nedá se nic dělat,hlavně aby miminko i ty jste byli v přádku!!!♥

hvezdicka97
autor
27. čer 2016

@veruka děkuji moc 🙂 ano, to je to nejdůležitější <3

jarmulka
27. čer 2016

určitě to vše dobře dopadne a tak odtok plodovky a přirozený porod si zkusíte potřetí 😀 ..... držím moc palečky!!!! 🙂

hvezdicka97
autor
27. čer 2016

@jarmulka děkuji,.No snad aby to nedopadlo jak teď :D jelikož jsem také malá.Tak se nemocnému divit 🙂

hvezdicka97
autor
27. čer 2016

*není čemu divit

bonulinka
27. čer 2016

@jarmulka Potřetí jsem si říkala, že by bylo zajímavé, kdyby mi odtekla voda, protože to ještě neznám. No, je to lepší, když neodteče...Při předchozích porodech jsem jela do porodnice vlastně jen na pár hodin - porodit. Teď jsem tam byla celý den a čekala po odtoku vody na kontrakce...Takže v porodnici porod od začátku až do konce, ale byli na mě hodní.

kaja2016
28. čer 2016

@hvezdicka97 Tak drzim palce a budu se tesit, ze date potom vedet 🙂

hvezdicka97
autor
28. čer 2016

@kaja2016 tak mě nakonec pustili domů ale.jsou to nervy musí mě hlídat víc jak jednou týdně takže v pátek na kontrolu do porodnice mám špatnou placentu a malá měří asi 40 cm a má 2490 gramů ale placená ji stále vyzivuje takže bude hlídat jestli se to horší nebo ne a pokud se to nezhorsi tak za týden až deset dní bych šla na vyvolání. Říkal ze by chtel počkat aspoň do ukončení 38.tydne.Ale dnes jsem měla na toaletaku po vycurani kousek hlenu s krví tak doufám v to ze je to hlenova zatka a ze by se mohl porod rozběhnout sám. 🙂 moc bych si to přála

kaja2016
28. čer 2016

@hvezdicka97 No me hadali, ze mala ma 3500kg a nakonec mela 2800kg. A me zname hadali 2800kg a dite melo 3500kg. Takze asi tak 🙂 Ja fakt muzu jen doporucit, zustat v klidu. Co ja se nastresovala na konci tehotenstvi a bylo to uplne zbytecne. Vsechny ty informace na internetu o hlenove zatce, plodove vode a ja nevim co jeste. Bez tech informaci by me bylo lepe. Podle me jste v dobrych rukach. Ta kontrola jednou za tyden je proste prevence, kdyby meli nejakou vaznejsi obavu, tak si Vas tam nechaji. Uzivejte se zbytek tehotenstvi 😉

hvezdicka97
autor
28. čer 2016

Budu se snažit 🙂

veruka
28. čer 2016

Přála bych Ti porod spontánní tak třeba to dopadne!Jinak mě tipovali malé miminko okolo 3kg a narodil se syn 4,26 kg🙂 a u posledního jak jsem neměla téměř žádnou plodovku tak 3.20kg s bídou a měl druhý den ráno 3.83kg, tak třeba to nebude tak horký,ale i tak bude to třeba 2,5 kilová ale určitě krásná a zdravá princezna ♥

hvezdicka97
autor
28. čer 2016

@veruka děkuji moc, to ze odchází zátka beru jako naději ze bychom to mohli stihnout spontánně 🙂 když jsem byla ve 36 tt na kontrole tak taky byla růstove v normě a najednou menší o 2-3 tÝdny a jsem 38tt tak mi to taky moc nedávalo logiku. Ale měřili to tři doktoři a všichni se na tom shodli ze víc jim to prostě neukazuje a mám i hodně malinké bříško, tak na sedmý měsíc. Ale tu váhu ani tak neřeším, hlavně to aby byla v pořádku 🙂 doktor si chce spíš pohlídat tu placentu když už je špatná aby se malé dařilo

astyna
29. čer 2016

Nic si z toho nedělej, kamarádka porodila synka 2400 a 42 cm - a to v řádném termínu. Prostě ona i její muž jsou prcci. U mě se teda s odhadem váhy a délky nepletli.

Jinak já sama jsem měla 2500 gr a 56 cm 🙂))

hvezdicka97
autor
29. čer 2016

@astyna my taky nejsme zadní velikáni. Sestra je ještě menší než já, má pod 150cm a prvního syna měla 2010 gramů a byl úplně v pořádku, dnes je z něj už velký kluk 🙂 mám strach spíš z toho vyvolávání, ta velikost a váha mi si tak nevadí, tím lepší by mohl být porod 🙂 stejně si ani nedokážu představit ze bych rodila třeba skoro ctyrkilove dítě :D pokud bude vše v pořádku a placenta se nezhorší, mám čas cca do příštího čtvrtka aby se porod rozběhl sám jinak mi ho vyvolají. A koukám ze vy jste měla hubeného dlouhana 🙂

tinkad29
5. lis 2019

@laisobel a jak vypadala? Jakoby výtok nebo opravdu jen voda? Ja po záchodě měla silnější výtok, pár kapek mléčného výtoku a v porodce se test nepotvrdil. Výtok mám ale pořád. Řekli mi z to může být hlenova zátka, tak vůbec nevím 🤔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru