Porod a vyšší krevní tlak. Máte zkušenost?

nadik
3. dub 2008

Ahoj holky mě porod teprve čeká, ale u dr při měření mám teď v třetím trimu vždy vyšší tlak, než by měl být. Doma ho mám normální, ale to oni asi nechápou a tak jsem dostala od internistky prášky na snížení. Jsem po nich trochu malátnější, ale vysadit je prý do konce těhu nesmím. Máte stím něktrá zkušenost? díky N.

ivulinda
9. čer 2008

Já jsem taky nikdy neměla problémy s tlakem a taky mi museli ukončit těhotenství v 38týdnu a taky císařem,měla jsem toho i víc...a taky mi vporodnici dávali Dopegyt,ale ted už se to zlepšilo.Díky bohu 🙂

luc.ija
9. čer 2008

Ahoj.Začínám mít taky kapku problémy s tlakem.Při poslední návštěve lékaře jsem měla 160/90.No a začínají mi otékat kotníky i podbřišek-no ale u toho si nejsem zase tak moc jistá,jestli to náhodou nejsou přece jenom špeky 😀 Tak doufám,že se to nebude horšit a že to zvládnu bez léků a porodím klasickou cestou.

abinka
19. čer 2008

luc.ija já jsem celý těhu měla OK a z ničeho nic mi v 36tt vylítl tlak a do tří dnů jsem byla v nemocnici.Tím tě nechci strašit každa těhule je jiná 😉 Doktory zajímá ten nižší tlak .No snad to bude dobrý,ale i kdyby ne tak mimi je od 37tt donošené což už máte za sebou 😉 Já taky rodila normálně a kdyby si šla císařem tak hlavní bude,že bude chlapeček zdravý ne??? 😉 🙂

abinka
19. čer 2008

nadik to je super,že to tak dobře zvádáte 😉 Za chvilku budeš mít po šestinedělí co?? 🙂 Jak se vůbec cítíš po porodu??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru