• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod a vyšší krevní tlak. Máte zkušenost?

19. června 2008 
Já jsem taky nikdy neměla problémy s tlakem a taky mi museli ukončit těhotenství v 38týdnu a taky císařem,měla jsem toho i víc...a taky mi vporodnici dávali Dopegyt,ale ted už se to zlepšilo.Díky bohu :slight_smile:
9. čer 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Začínám mít taky kapku problémy s tlakem.Při poslední návštěve lékaře jsem měla 160/90.No a začínají mi otékat kotníky i podbřišek-no ale u toho si nejsem zase tak moc jistá,jestli to náhodou nejsou přece jenom špeky :grinning: Tak doufám,že se to nebude horšit a že to zvládnu bez léků a porodím klasickou cestou.
9. čer 2008 v 17:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
luc.ija já jsem celý těhu měla OK a z ničeho nic mi v 36tt vylítl tlak a do tří dnů jsem byla v nemocnici.Tím tě nechci strašit každa těhule je jiná :wink: Doktory zajímá ten nižší tlak .No snad to bude dobrý,ale i kdyby ne tak mimi je od 37tt donošené což už máte za sebou :wink: Já taky rodila normálně a kdyby si šla císařem tak hlavní bude,že bude chlapeček zdravý ne??? :wink: :slight_smile:
19. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadik to je super,že to tak dobře zvádáte :wink: Za chvilku budeš mít po šestinedělí co?? :slight_smile: Jak se vůbec cítíš po porodu??
19. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek