Porod - jak moc vám oholili intimní partie?

sim007
31. bře 2015

Jak moc vas holily? A musi to byt do hladka ziletkou nebo staci strojkem?A jak "daleko" se holi....i kolem "zadku"?
Holim se pravidelne strojkem, protoze z ziletky mam vyrazku, tak jsem jen zvedava.

ronyx
31. bře 2015

@sim007 Tak já se teda holím pravidelně žiletkou.Takže na mě jen sestřička koukla a řekla s úsměvem,že tady to máme bez práce 😀 Takže nevím jak moc se holí,ale pamatuju si,že jsem tam viděla krabici s jednorázovýma holítkama. Kolem zadku mě teda vůbec nekontrolovala,takže tam to asi neřeší.

naomi6
31. bře 2015

@sim007 K prvnímu porodu jsem se stihla oholit sama, u druhého jsem rodila 14 dní předem, takže jsem nestihla a nikdo mě v porodnici neholil 😉, neptali se mě na to a já jsem si na to ani nevzpomněla a taky jsem porodila i neoholená 😉

elen222
31. bře 2015

Já jsem měla takovou hrůzu z toho, že by mě holil někdo z personálu v porodnici, že jsem se oholila, než jsem šla do porodnice sama 😀 , žiletkou a radši "všude" 🙂 . Oba porody jsem přenášela, druhý vyvolávaný, to jsem věděla přesně den nástupu, první mimčo jsem přenášela 10 dní, z toho poslední 4 dny už jsem ležela v porodnici a oholila se tam sama ve sprše, když mi začaly porodní bolesti 🙂 , asi to nebylo všude dohladka a rovnoměrně 😀 (vůbec jsem na to neviděla a holila se po paměti 😀 ), ale asi jim to stačilo

mandala
31. bře 2015

holila jsem se sama podle zrcátka 😀

elinka89
31. bře 2015

Mě se teda v porodnici ptali jestli chci oholit. Nechtěla jsem, páč jsem to stihla sama den předem 🙂 Akorát mi trošičku doholili břicho než mě vezli na císaře. Podle mě to není nutnost, spíš jde možná o hygienu, nevím..

ninusch
31. bře 2015

Já rodila s cca 5ti denním porostem a nikdo mě ani holit netoužil 🙂

bajana
31. bře 2015

tiez pouzivam len strojcek a prebehla som sa nim, ked mi zacali kontrakcie, rozhodne nie az po zadok...v porodnici to nikto neriesil ani nekomentoval

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru