• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod podle Frederika Leboyera/Michela Odenta

29. ledna 2008 
Ráda bych věděla, zda jste se některá s těmito metodami (ne uplne doslova) sami setkali a nebo o nich aspon nektera z vas uvazovala.
Videla jsem dokument o Porudech bez násilí podle Frederika Leboyera v nejake ceske porodnici, projekt byl uskutecnen v r. 1988 co z bylo na tu dobu velmi pokrokove, aspon si myslim.
26. led 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to videla,bylo to bezvadny,taky bych byla rad,az budu rodit podruhy,to takhle bylo.
26. led 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ria80, ja teda jeste dite nemam ale az jo, tak bych chtela taky mit podobne vedeny porod. S par nazorama FL nesouhlasim ale kdyz se ta metoda aplikuje jen z polovinyi, tak je to uspech.
26. led 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky................o co přesně jde? :confused:
Jsem nějak mimo. :sweat_smile:
26. led 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alisek: dávali to nedávno v televizi, viď? náhodou jsme to na ten pořad s manžou přepnuli a koukali jsme se. souhlasím, že na 80. léta tam byly docela pokrokové názory, až jsem se divila. ale zkušenosti s tímto zatím nemám a ani nevím, jestli to někde v porodnici funguje.

karotky: dej si jména do vyhledávače :wink:

»Porod bez násilí« podle Frederika Leboyera
http://www.porodnice.cz/node/3778

Porod podle Michela Odenta
http://www.porodnice.cz/node/3779
26. led 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pindruska: jo byl to ten samej dokument co myslíš. hledala jsem namátkou nějakou porodnici, kde se tím zabývají a nejspíš krom Vrchlabský porodnice a Brněnské-Obilní trh por. to jinde proste nebude možné. Tak asi pojedu rodit jednou do Brna :slight_smile:
29. led 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pindrusko............přečetla jsem si oba odkazy a můžu říct,že jsem se s těmito metodami(z 50%)setkala u vlastního porodu.PA se mi maximálně věnovala,hezky si se mnou povídala a když mi bylo nejhůř,hladila mě po vlasech a říkala:"To bude dobrý."
Když se Adam narodil,tak se na sále mluvilo opravdu potichu a byl slyšet jenom Adámek,jak kňourá apd. :dizzy_face:
Jediný,koho bych v určitých chvílích vykopala,byl můj manžel,který si neustále stěžoval,že se tam nudí,bolí ho záda(no,nevím co koho bolelo víc :grinning: )............. :rolling_eyes:
Když přišlo k tlačení,tak se kamsi ztratil a já to dotáhla do konce jen s PA a doktorem. :grinning:
Myslím si,že v dnešní době je zdravotnictví na velmi dobré úrovni a ve vlastním zajmu začnou porodnice dělat vše proto,aby se tam nastávajícím maminkám líbilo a dobře se rodilo. :dizzy_face:
29. led 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek