Porodní asistentka ano či ne?

miren
11. únor 2015

Jaký je Váš názor na porodní asistentku...Jsem skoro ve 4. měsíci, dneska jsem se o tomto tématu dozvěděla a nevím....Nějaké zkušenosti a nebo rady?

sasi2222
9. bře 2015

@miren Já třeba nemám dulu, ale přímo svou PA, tak jak jsi to napsala v úvodním příspěvku. Ale jak už tu bylo řečeno, je opravdu málo porodnic, kde je tato možnost. Záleží na tom, kde chceš rodit a jakou máš o porodu představu. Já třeba mám svou porodnici před hodinu cesty z domu i přesto, že 2 mám za rohem. Ale pro mě bylo důležité mít člověka, který ví o co go a zároveň mě zdá a ví co já chci. Moje PA přímo povede porod. Zavolám jí když to začne a ona přijede. Řekla bych, že pokud ale nechceš jet dál a tvoje nemocnice to neumožňuje, tak i dula je skvělé řešení 🙂

zouipodana
19. dub 2015

Ahoj ja si zaplatim doktorku kdera me bude rodit asi kolem 4000 kc me to bude stat. Doporucila mi ji moje z nama ze je vyborna 😉 Tak snad bude o me dobre postarano. Budu rodit poprve man teda jeste hodne otazek ale na to se zeptam utery az ji budu volat a ve cvrtek jdu poprve na kontrolu Apolinary a vim ze by me mela mit jen jedna doktorka na starost a ne ze kdyz tam prijdu pokazdy na kontrolu ze tam bude jiny doktor 😉 Tak snad toho nebudu litovat ale myslim ze neee 😉

millyh
19. dub 2015

Za mě a mé dva porody bez duly či asistentky ti jejich pomoc vřele doporučuji. O této možnosti jsem nevěděla a upřímně ikdyž určitě věděli co se mnou dělají tak na nějaká práva něco odmítnout ve stavu v jakém jsem byla nijak nereagovali a když jsem si chtěla doopravdy odpočinout tak mě nenechali což ti třeba dula či asistentka která ví umí zařídit. Když se rodí tak jsou hormony všelijaké a PA či dula jim rozumí a rozumí i tobě protože tě znají 😉
Jestli se mi poštěstí mít ještě třetí miminko tak si dulu či PA seženu a budu vědět že je o mě postaráno nejlépe jak to jde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru