Potřebuji do porodnice své plenky?

romcijohannova
5. zář 2017

Ahoj... Potřebovala by jsem poradit... Mám pár dní do porodu a nějak jsem ještě nezjistila jestli to co se píše na internetu je pravda... Někde jsem se dočetla že nepotřebuji své plenky, že je dostanu tam... A někde jsem se zase dočetla že svoje mít musím... No nevím... Víte někdo přesněji? 😮

ancickahyksova
5. zář 2017

Mrkněte na webovky porodnice kde budete rodit.Meli by to tam mít napsané.V porodnici v Ústí nad Orlicí jsem musela mít plenky i vlhčené ubrousky svoje 🙂 kosmetiku dávala porodnice,ikdyz já děti stejně mazala svým krémem 🙂

makky1310
5. zář 2017

Zalezi na porodnici, taky jsem rodila v Usti n./O a pak jsem byla v Pardubicich a musela jsem mit vsude svy plinky. Mrkni na tu webovku.😉

romcijohannova
autor
5. zář 2017

Já jsem se právě že koukala ale všude je napsané něco jiného... 😮 mám v tom trošku zmatek... Někde napíšou něco a jinde taky něco... Četla jsem si i různé komentáře ale jistota je jistota...
Děkuji 😘

sobist
5. zář 2017

Záleží na porodnici.
Každopádně balík jednorázovek se určitě neztratí i kdybys chtěla potom látkovat. Jedna dvě látkové pleny na ublinkávání apod. z vlastní zásoby se taky budou určitě hodit, stejně jako balíček vlhčených ubrousků. 🙂 Vesměs se to všechno s trochou snahy dá sehnat za dvě stovky, záleží, jaké máš požadavky na značku a pak tě ani nebude štvát, kdyby to miminku nevyhovovalo a musela jsi si nechat donést něco jiného (mám sbaleno balík DADA plenek č.1 za 90,-/26ks, ubrousky Linteo za 30,- myslím 80ks a látkové pleny cca 26Kč/ks).

makky1310
5. zář 2017

@romcijohannova tak pokud si nejsi 100% jista tak si nejaky vezmi s sebou do tasky a pak uvidis, budto je partner(nebo kdokoliv z rodiny) odveze ze je potrebovat nebudes nebo Ti priveze dalsi.🙂

romcijohannova
autor
6. zář 2017

@makky1310
Pořád lepší přibalit si něco navíc než to pak dovážet na poslední chvíli 😶

luciapaja
6. zář 2017

@romcijohannova Ja rodila v UL a tam byl k dispozici balicek cca na dva dny a pak uz svoje,takze jsem brala balik plen a ubrousky taky.Za me doporucuju plenky z DM pripadne Albert.Dada neni spatna,ale tim ze je polska tak se u nas hur shani.

romcijohannova
autor
6. zář 2017

@luciapaja Děkuji... Vezmu si je i kdyby nebyli potřeba... Tak pro jistotu 😃

romcijohannova
autor
6. zář 2017

🙂 *

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru