Preeklampsie, do kdy jste ležely po porodu v nemocnici?

nazka
6. říj 2016

Ahoj holky, jak dlouho jste mely jeste zvysene hodnoty bilkoviny v moci a tlaku po porodu? A hlavne, o kolik se vam tim prodlouzil pobyt v nemocnici?strasi me s tim na cele sestinedeli. Jsem 4.den po porodu a hodnoty mi jeste neklesaji. Tak si pry polezim. Docela me to vzalo.

vozdinka
6. říj 2016

Me pustili hned po porodu. Dali mi leky a mela jsem jit ke svemu obvodnimu lekari. Prasky na tlak jsem brala po prvnim porodu 3 mesice, po druhem uz jen mesic.

nazka
autor
6. říj 2016

@vozdinka a mela jsi bilkovinu v moci?

vozdinka
6. říj 2016

Mela, ale dr rikal, ze to neni tak strasny. Mela jsem preeklamsii u obou tehotenstvi, stale tlak 150/100,brala jsem 8 Dopegytu denne, ale nikdy si me tam po porodu nechteli nechat. Vzdy me predali do pece obvodnimu lekari.

kekulice
6. říj 2016

Já jsem byla v porodnici 4 týdny, záleží jak moc se Ti to rozjelo a jak se k tomu doktoři staví....

nazka
autor
6. říj 2016

@kekulice ty jo, to je sila. A bylo Ti spatne? Jak se Ti to moc rozjelo?

nazka
autor
6. říj 2016

@vozdinka tos mela fajn. Ja mam uz ted tlak 110/80, ale furt tu bilkovinu a spatne jaterni testy.

vozdinka
6. říj 2016

Tak to ja nemela spatne jaterni testy. Doufam, ze se ti to co nejdrive spravi a pujdes brzo domu🙂

nazka
autor
7. říj 2016

@vozdinka děkuju 🙂

zrofka
7. říj 2016

@nazka ležela jsem 14dní ale měla jsem špatná játra a ledviny (díky help syndromu) . nejdřív 3dny na JIPCE.. potom jsem měla ještě problémy s krví..pak jeden den jsem ještě čekala, než propustí syna kvůli váze

nazka
autor
7. říj 2016

@zrofka tak to sis taky uzila.. ja mam ta jatra a ledviny spatne taky. Ale pry mi staci lehky pokles hodnot a pusti me. No ale je na nic,ze to nelze nijak ovlivnit.
A jak davas druhe tehu?

zrofka
8. říj 2016

@nazka no zatim nas trapi pozitivni protilatky.. ale jinak uplne v pohode.. u prvniho jsem zvracela ted nic.. tak uvidime.. snad ta potvora zase nevypukne. A kdyz uz tak jak u prvniho syna v 35tt... ale druhe jsem dlouho nechtrela az po 4,5letech jsme se rozhodli ze to zkusime

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru