• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pri kamarátkynom porode. Pomôžte mi sa rozhodnúť

7. listopadu 2007 
Tak z týhle diskuse se míchy asi potentononc....já furt říkám že si radši uhryžu ruce než abych řvala :sweat_smile: Tak vám pak řeknu jak se to povedlo :grinning:
7. lis 2007 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, já přátele neviděla :angry:
Nikouši - já ti to neberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a nepřekrucuj, jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já když viděla tu desítku porodů, byla tam jedna mladice (19) a ta řvala jak tur, když měla tlačit a utíkala z kozy :sweat_smile:
A při mým příjmu v porodnici se kolem mě prošourala rodička v křeči, zalezla na sál, pak její řev a hnedle řev miminka :dizzy_face: . Takže kdyže ty ženský řvou :grinning: ?
A já řvala při těch dvou hnusáckejch kontrakcích, že rodím, že to prostě nezastavím, že dítě leze ven a nikdo mě nevěřil :angry: . Do tý doby mi nic nebylo :sunglasses: . Kdybyste ale slyšeli manžu a PA, jak mi říkali "v klidu, prodýchjte si to", pak přiběhl dr. a "jejej, paní rodí", no já bych je oba... :angry: :grinning:
autor
gedren...no mas pravdu...teda vsetky mate pravdu, ze kamosku by som v tom nemala nechat, ani nechcem...mala by som byt vtedy v tretom mesiace tehu...tak tam mozme blit spolu a aspon nebude sama ktorej bude naprd :sweat_smile:
franti :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:

pro tebe to jistě nebylo vtipný, ale já se směju :grinning:

tak já byla ticho jak myška...fááákt -jsem asi světice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. lis 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja jsem jeste jirinovi rano do telefonu rekla, kdyz jsem mu voala, at prijede, ze se nelina dere na svet, at prijede, a asi jsem mluvila potichu nebo co, pac me neslysel a poradd rikal, :"co Alenko, co jsi rikala"??A ja na to, kurva, hovno sem asi rikala, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikka v poho...ja sa na tom tiez uz smejem :grinning:
7. lis 2007 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a ja jeste teda zahulakala, ze se asi pokadim, at neco delaj, a to nebylo kadeni, ale nelina :grinning: :grinning: :grinning:
a ted uz dobrou, se mi zas bude zdat ze kadim ven nelusaka, ja se picnu, to zas budu bolava :rolling_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Leni :grinning:
Nikouši - asi jo :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fran - tak nějak, ale aby ti nebylo moooc blbě :unamused:
Hele, fotbálek skončil, manža chce do pelechu, jdu s ním :sunglasses: Brou dobrou
7. lis 2007 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčo.... :grinning: :grinning: :grinning: chudák Jiřin :pensive: :grinning:

ty si ho nezasloužíš.... :grinning:
autor
alcatko dobru :slight_smile:
slevajz...manža zavelel??? :grinning:

no jo, byly plíny, bude odměna :grinning:
7. lis 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Franti, bež. Mám kámošku, co byla u porodu s kamarádkou (obě už zkušené matky) a obě si to chválily. Byla jí dobrou oporou, sama už věděla, co porod obnáší, takže byla dobře nápomocná, ony ženský to zvládaj líp než chlapi i v pozici pozorovatele a pomocníka.
autor
alacatko ja sa s teba posr... :grinning:
slevik....dobru noc :slight_smile:
autor
petrolejka...no zacinam mat z toho tremu, co ked zlyham? :sweat_smile: ale je mi jasne, ze mate pravdu... :slight_smile:
7. lis 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Franti, s tim aky je modry....se valim pod stolem :grinning: :grinning: :grinning:

Ali, me se nastesti o porodu nezda....jeste to tak.....krute dve hodinky, brrr :grinning:
7. lis 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spáááát.... čus třeba jindy :sunglasses:

byl to kvalitní pokec :grinning:
7. lis 2007 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
yenn...no aspon viem, co sposobi nedokysliceny mozok... :sweat_smile: aj my sa na tom doma vzdy smejeme :grinning:
7. lis 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali :grinning: Tak ja jsem to mela presne to same, rikala jsem, at me okamzite odpoji z monitoru, ze musim na velkou a PA mi rekla, ze me teda na zachod nepusti, ze uz rodim a at me ani nenapadne si tam sedat...tak jsem tam jen zvracela, no...
7. lis 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ten odkysličenej mozek od porodu asi pořád :confounded: :grinning:

a už fakt jdu
7. lis 2007 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
když ne spodem tak vrchem :grinning:

taky jsem blila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful:

ale to už neni moc směšný téma :sunglasses:
7. lis 2007 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikka :grinning: tak teda dobru...a diky za rady... :wink: samozrejme vsetkym
7. lis 2007 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky k tomu nadavani u porodu, ja normalne mluvim jak kanal, hlavne kdyz programuju a nemuzu najit chybu, tak ze me lezou slova, ktery normalne snad ani neznam :slight_smile:). Tak jsem si rikala, jak budu porodu asi pekne sprosta :slight_smile:, ale normalne nic, nejdrsnejsi, co jsem rekla, bylo vzdycky pri kontrakci "ty vole at uz to skonci" :slight_smile: Asi holt je to programovani vetsi zahul nez porod ;)
7. lis 2007 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gedren :grinning:
7. lis 2007 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek