Připravené porodní cesty

natiiinka
19. črc 2018

Ahojky, mám otazecku, jak vypadají připravené porodní cesty?? Zítra mě čeká vyvolání a nevím, jestli budu muset podstoupit i preindukci, nebo mi budou vyvolávat hned ? Nejradši bych byla za tu druhou variantu... V pondělí otevřená pro prst, čípek měkký na falangu, udělám hamilton, tak doufám, že se to tam za ten týden po něm třeba ještě pohlo...tak co myslíte ?

kac9
19. črc 2018

Ahoj, moc ti neporadím, jen si pamatuju, že pro prst jsem byla otevřená celý poslední měsíc :/ a čípek jsem měla taky měkký, děsili mě předčasným porodem a nakonec jsem přenášela... Přeju hodně štěstíčka a zdravíčka a moooc držím palečky!🍀 Dobře to dopadne 😘

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natiiinka
autor
19. črc 2018

@ter dělali, v pondělí, jen mi po něm odešel zbytek zátky s krví a ms bolesti jinak nic... Takže zitra...ale doufám že jsem se třeba ještě trochu otevřela po tom Hamiltonu, ale to se uvidí až zítra ... Každopádně doufám že se bude hned vyvolávat a ne nechávat den dozrávat hrdlo... No nevím

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natiiinka
autor
19. črc 2018

@ter děkuji moc...snad nervama usnu 😊

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petpokr
19. črc 2018

Ja byla zavrena na deset zapadu jeste v den porodu, pote mi dali tabletu a pul na dozrani porodnich cest, cca za 10 hodin udelan Hamilton a do 7 hodin byl mala venku. Slo to dost rychle, takze se nestresuj, oni si poradi;)

jenni4
19. črc 2018

@natiiinka cesty jsou nachystané hezky, budou rovnou vyvolávat. Měla jsem to podobně. V 8:30 zavedena tabletka do čípku, ve 13:30 malej na světě. Šlo to jak po másle. Tak hodně štěstí!

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natiiinka
autor
22. črc 2018

@ter porod byl 30hodinovy horor zakončený 4hodinami těch nejbrutálnějších kontrakcí, a poslední dvě hodiny jsem tlačila !! Malý měl obmotany kolem krku pupečník, takže nešel energie a já tlačila a jo ten pupečník stahoval zpět do břicha... Pak nástřih na dvakrát! Mimo kontrakci! ....no rvala jsem jak tur, nejhorší zážitek v mým životě už nikdy víc.... Z tlačení mi natekly oči a obličej, vypadám jako bych měla Downův syndrom protože mám šikmé přivřené napuchle oči a obličej taky napuchly a ještě tříbarevný protože mi pod kůži na něm popraskaly všechny žilky taakze mám kropenatý obličej ...můj malý Matyášek je nejúžasnější chlapeček pod sluncem ale já mám z porodu trauma a můj přítel jak by smet...

natiiinka
autor
22. črc 2018
ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natiiinka
autor
22. črc 2018

@ter děkujeme....Matynek je nejšikovnější miminko, krásně saje a řekne si když chce prso, díky němu se mi tvoří hoodně mleziva a myslím, že za chvíli bude mlíčko, každý nás tu chválí, že se k sobě pořád tulime, ve vozíčku ho mám opravdu jen kdyz chci natvrdo spát, několikrát denně kaká tu smolku takže se zachvilku i vyčistí... Je strašně nádhernej a zítra bude kontrola jeho nemocné ledvinky, ale jak ho vidím, tak vím, že bude uz jen dobře

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petpokr
23. črc 2018

@natiiinka Gratulace ke krasnemu chlapeckovi ;) Na to spatne zapomenes, alespon u me to tak bylo, ted to vypravim svym bezdetnym kamaradkam jako vtipnou historku;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru