Hamilton a porodní cesty připravené

jendurka
29. čer 2017

Ahoj. Mám takový dotaz. Když jsou porodni cesty připravené a je proveden Hamilton. Za jak dlouho by mohlo dojit k porodu? Ve středu jsem měla nalez cs 10 ba dva prsty otevřená a cipek téměř žádný. Dr. říkala že je porod na spadnutí. Ja byla tak natesena. A mám jen poslicky. Jinak zatka odešla. Diky za názory a rady.

vicy
29. čer 2017

Me udelala dr. Hamiltona (vubec to nebolelo)cca okolo 9 dopledne a ve 14 mi praskla voda.Vecer jsme malou meli na svete.Ale na kazdeho to pusobi jinak jak se vsude pise.

jendurka
autor
29. čer 2017

Holky děkuji za reakce. Ja mám posliky silný. Ted sem se nalozila do vany tak uvidim. Zatim boli podbřišek jako pri ms.

dolezalovalucie
29. čer 2017

Ja byla na jeden prst otevrena,cipek nevim ale hemiltona mi delali dvakrát a vůbec to nezabralo,rodila jsem az vyvolavane.Tak uvidíte třeba se povede uz dnes,tak preji rychly porod bez komplikaci 😉

lv
29. čer 2017

Hamilton v poledne, už z kontroly jsem jela se slabými kontrakcemi, v 21:20 byla malá na světě

kaci11
30. čer 2017

Mam dve deti,u obou hemilton,prvni proveden ve cr a rodila jsem z nedele na pondeli a u druheho hemilton ve stredu a rodila jsem ze cvrtka na patek.😉😃😃

novissova
10. srp 2017

Tak i mě včera dělal Hamiltona, dnes mi odchází hlenová zátka, byla jsem na 1,5 cm otevřená. Myslíte, že se to blíží? Podpořila jsem to ještě sexem a dnes ricinovým koktejlem, to by bylo aby nebylo :D Máte zkušenost?

eviicka
10. srp 2017

@jendurka mně doktorka řekla, že v mém případě by to mohlo být do 48 hodin (rodila jsem za 5 dní vyvolávaně). 🙂

jendurka
autor
18. srp 2017

Tak jsem nakonec rodila v 37+3. Po Hamiltonu za dva dny. 🙂byl to fofr. Měla jsem prekotny porod.

alemari
18. srp 2017

@jendurka proč ti dělali hmat tak brzy?

jendurka
autor
22. srp 2017

@alemari vše bylo nachystané a ja jsem doktorku požádala. Říkala ze by mi ho nedělala kdyby nebylo nachystano. A take jsme meli strach z porodní vahy. Naštěstí vše ok🙂

alemari
22. srp 2017

@jendurka tak to je základ🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru