Hamilton, za jak dlouho jste rodily?

raduska21
29. pro 2015

Zazily jste tento hmat? Za jak dlouho po nem jste rodily? Pridejte sve zkusenosti....

patrusa
29. pro 2015

Tento hmat mi dr udelal 3 dny po terminu. Porodila jsem do 12 hodin. Pred terminem bych do toho nesla.

leniczka23
29. pro 2015

Udělali mi 2x v termínu a nezabral, musela jsem na vyvolávání.. https://www.modrykonik.cz/hamiltonuv-hmat/

luciksima
29. pro 2015

dělali mi ho 3krát zabral až 3 po něm jsem porodila za 2dny

vetyver
29. pro 2015

Hamiltona na vlastní žádost mi udělala MUDr 38+6 ráno, druhý den v půl osmé večer jsem porodila, tedy 39+0.

eva267
29. pro 2015

Udělala mi ho mudr v deset dopoledne v prvním termínu. Druhy den v 8: 30 byla dcera po překotném porodu na světě.

bajana
29. pro 2015

Robili mi ho 4 dni po termíne, do 12 h sa spustili falošné kontrakcie, do 1.5 dna začal zdĺhavý pôrod, ktorý skončil po 23h....už by som do neho nešla - telo bolo unavené, nechcelo spolupracovať...možno ak by sme počkali, rozbehol by sa pôrod spontánne a rýchlejšie

bartovka83
29. pro 2015

Mě ho doktor udělal dva před termínem porodu. To byl čtvrtek, v pondělí jsem měla domluvený nástup do porodnice jelikož mi bylo doporučeno nečekat přes termín. Měla jsem strach, že po tom zákroku už nestihnu ani zajet nakoupit 😀 Nakonec mi až v neděli odpoledne odešla zatka a v noci praskla voda, malý se narodil v pondělí, takže to asi s tím hmatem nemělo nic společného. U mě tedy nezabral. A před termínem bych si ho asi nenechala udělat.

werunqa
29. pro 2015

Mě ho udělala doktorka týden po termínu.Vůbec to nebolelo,skoro jsem to ani necítila..
Bylo dopoledne a v noci se syn narodil 🙂
Mojí sestře ho dělali taky a říkala,že šílená bolest-prý horší jak celý porod a že by do toho už nešla.Sice přenášela,ale neměla to dole vůbec nachystané k porodu..
Já už chodila otevřená,tak asi proto to šlo bez problémů 😉

lv
29. pro 2015

mě to bolelo, ale bolí mě všechno, mám nízký práh bolesti. 40+2, v poledne na kontrole hamilton, jinak ráno na vyvolání - z kontroly už jsem jela se slabýma kontrakcema, malá byla 21.20 na světě. Souhlasím s názorem, že pokud jsou porodní cesty nachystané, je k něčemu, pokud ne, nepomůže.

deathy
29. pro 2015

V pondělí jsem byla na kontrole (40+2), nějaký malý nález tam byl, ale ještě se nic nedělo... proběhl Hamilton, nebolelo, druhý den od 7. ráno slabší kontra, v poledne už jsme raději pro zvědavost jeli, malý se narodil před 7. večerní.
U první těhotenství Hamilton nezabral, naopak šíleně bolel, holku nakonec úspěšně vyvolávali.

cabalkova
29. pro 2015

Mne ho delala dr. (podotykam ze s mym souhlasem, ba temer na mou zadost) 37+6, ale to jen proto, že mala mela odhady uz pres ctyri kila a byla jsem otevrena na dva prsty, takze jsme obe byly pripravene. Udelala mi ho v utery dopoledne, ve stredu kolem pate rano mi zacaly kontrakce a pred treti odpoledni jsem (krasne a hladce) porodila.

malicka28
17. únor 2016

Termín mám zítra, ale prý mám nízko hrdlo, tak mi dnes doktor udělal Hamiltona, tak jsem zvědavá jestli to přijde. Trošku jsem špinila a bolí mě záda 😊 Jinak zatím nic...

panihk
17. únor 2016

6 dní - v pondělí mi ho udělali, v sobotu večer jsem začala rodit a porodila v noci na neděli, to jsem byla 39+5

hz
17. únor 2016

@cabalkova to spatne spocitaly, ne?

mablis
17. únor 2016

Udělali mi ho v 9 ráno, od 14:00 porodní bolesti a malá byla venku v 17:45 🙂

maxinkaa
17. únor 2016

Udělali mi ho v 10h, od 12:30 jsem měla kontrakce po 7min a v 19:58 se malá narodila. 😉 Hamilton pomůže, pokud už jsou porodní cesty připraveny.

maxinkaa
17. únor 2016

@malicka28 Záda byla u mě předzvěst a pak jsem měla "jen" křížové bolesti

cabalkova
17. únor 2016

@hz Nene, vim naprosto presne, kdy jsem otehotnela, takze spocitane to bylo spravne. 🙂

odula
17. únor 2016

Jop. přenášela jsem dva týdny, byla jsem dilatovaná, udělali Hamiltona - za hodinu se rozjely kontrakce a za další hodinu byla malá na světě... 🙂

odula
17. únor 2016

@malicka28
@panihk proč se dělá tak brzo?? 😲

panihk
17. únor 2016

@odula U mě hlavně proto, že malá už měla odhad 3,7 kg a měla velikou hlavu (po porodu obvod 36 cm). A byla jsem od 37. tt otevřená na 2 prsty, všechno ready...

bazarekmodranacek
17. únor 2016

2 den kontrakce, a v 1 hod v noci narozeny.

malicka28
17. únor 2016

@maxinkaa v zádech mě pobolívá, ale jinak nic, tak uvidíme 😉

malicka28
17. únor 2016

@odula říkal, že mám nízko hrdlo, tak pomůžeme trochu a udělal mi ho. Od pondělí mám teda silnější poslíčky tak jestli i proto

barakara
17. únor 2016

Za dva dny.

odula
17. únor 2016

@malicka28 je to možný. mně to naběhlo tak rychle, pže už jsem byla na 8cm, obvykle to prý může trvat i den i víc. Každopádně přeju hodně štěstí, držte se 🙂

zuzinka6
16. únor 2017

21.4.2008 (40+2) mi v 7 ráno udělali Hamiltona, od tý doby slabá bolest v podbřišku jako při slabší MS a špinění. Od 14 hod bolesti sílily, kolem 19 už to bylo fakt protivný, ale dalo se to vydržet, to bylo jako při silný ms v intervalech kolem 5 minut. Ve 20 na příjmu mi dali na sál, protože jsem už přenášela, ale že to nevypadá... a dali mi injekci na spaní....no a pak to začlo...cca od 22hod už jsem umírala bolestí a pomalu to postupovalo a 22.4.2008 ve 2:15 se dcera narodila

nikyneli
12. pro 2019

@mablis závist ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru