Problémy s menstruací po porodu, krvácím 14 dní

ladybugie
2. dub 2012

Ahojky holky, nemáte některá zkušenosti s problémy s menstruací po porodu? První dítě jsem rodila normálně a pohoda, mens dorazila po 3 měsících. Teď jsem rodila dvojčata císařem. Menstruace dorazila po 2 měsících, po domluvě s dr jsem začala brát stejnou antiko jako před těhu. Potud vše ok. Problém je, že už krvácím 14 dní a stále mě bolí břicho. Na kontrole po šestinedělí bylo vše ok. Mám letět k dr, nebo počkat?

pismenka
4. dub 2012

@ladybugie Má známá také po poprodu krvácela a bolelo jí břicho.....šla ke svému gyn. a ten zjistil, že tam zbytky přirostlé placenty. Jasně, určitě jdi k MUDr. a to máš menstr.už tak brzy po porodu 🙂 já až po roce 😀 jakmile jsem přestala kojit

crca
4. dub 2012

@ladybugie já jsem s neustálím krvácením a špiněním válčila skoro rok,nejdřív mě dávali nějaké injekce ,pak zase ty prášky na stažení dělohy a stále do kola...po 5 měsících jsem šla znova na revizy-měla jsem tam zbytky,ale při tom na UTZ to bylo dobré-nechápu.....pak teda po revizy další skoro 2 měsíce špinění,ale pak to přestalo a od té doby dobrý,takže určitě si zajdi k dr.ať z toho není nějaký zánět 😉

ladybugie
autor
4. dub 2012

@crca @pismenka tak jsem dnes nevydržela a šla k dr, dle utz je vše ok. Jenže bolesti se spíš stupňují a krvácení taky. Dala mi Ascorutin a po něm mám akorát strašnou migrénu. Už mám v sobě 3 brufeny a nic ☹ Že prý mám slabou antiko a může mi dát noretysteron (či jak se to píše), aby mi to celý zastavila. Jenže to nechci, protože to mě akorát rozháže. Že mám prý počkat do dalšího cyklu a jestli zase nepřestanu krvácet, tak s tím něco provedeme...

crca
4. dub 2012

@ladybugie a myslíš jako v čem rozháže??nebylo by to třeba lepší?Na nějaký čas vynechat MS-teda pokud myslíš tohle 😅 Jen mě nejde do hlavy,že krvácíš víc a máš bolesti břicha a i když máš UTz o.k,tak ti dá Ascorutin 😅 Každopádně držím palce ať to máš co nejdřív vyřešené 😉

ined77
4. dub 2012

@ladybugie ....ahoj, já to měla po porodu dcerky podobně.začala jsem po ukončení kojení brát antikoncepci jako před těhu a krvácela jsem v podstatě měsíc v kuse+ bolesti břicha ☹ .pak po 7 dnech vysazení se to pomalu srovnalo a je to od té doby v pohodě.prý je to "normální" 😕 ...jsem se dozvěděla na gynekologii 😝 .
držím palce ať se to srovná! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru