• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prý si jde vyvolat porod. Není to nebezpečné?

11. prosince 2016 
Ahoj holky, sama jsem si porod vyvolala a lituju toho. Už bych to nikdy neudělala. Byla jsem ve 40. týdnu kvůli zdravotních problémů hrozilo, že mi budou porod vyvolávat. Nechtěla jsem to, a tak jsem si chtěla nějak jemně pomoct. Naplánovala jsem si tedy v ten den procházku a pak večer teplou koupel (přesně jsem si přečetla i návod kolik stupňů je dovoleno). Tak jsem to i provedla a asi do 5 minut jsem ucítila velkou bolest. Přišly kontrakce. Po hodině kontrakcí jsme odjeli do nemocnice. Do hodiny jsem porodila. Moje holčička se narodila zdravá, rodila jsem s nástřihem. Nicméně když se vrátím zpět ještě k pobytu doma, už ve vaně jsem měla pocit, že je to špatně. Že ta reakce těla byla strašně silná. Dle por. asistentky jsem měla zkalenou plodovou vodu (což se děje když se miminko vykaká do té plodovky), je to pro něj nebezpečné. Jsem si jista, že ta zkalená plodovka je způsobena mým počínáním, že to moje počínání v ní vyvolalo stres. Vyvolala jsem v ní šok, dostala strach z té teplé vody cítila, že chci ať už je venku a tak se tím šokem narodila. Po porodu byla vyplašená. Zvedala ručičky, budila se často a musela jsem jí stále ukliďnovat. Po pár dnech to odeznělo. Nicméně proč to tady píšu. Od té doby uplynul už nějaký čas, docela dost jsem toho přečetla o prenatálním psychickém vývoji dítěte. Asi všechny chceme, aby naše děti byly šťastné a spokojeni človíčci a často se divíme, proč ty děti mají někdy takové záchvaty z ničeho nic, kde se ty reakce berou. Zvlášť když se snažíme s nimi domlouvat a jednat klidně. Je to právě ve vytvořených blocích (myšlenkových schematech), které právě bohužel získávají v těle matky (na základě toho když matka pociťuje nějaký strach či jinou negativní emoci) anebo často při porodu. Před 2 lety bych si řekla, že je to nesmysl, dneska díky kineziologii (metodě one brain) sebe i svou dcerku jsem už nechávám odblokovát, když s ní mám výchovný problém (dostala vždycky šílený záchvat, když něco chtěla udělat, a já to udělala za ní- bylo to fakt nepřiměřené) a řešily jsme právě na kinezce tuto událost porodu. Bohužel už párkrát. Takže při porodu vznikají bloky. Paní, ke které chodím tvdí, že děti ví, kdy se mají narodit. My bychom jím měly dávat důvěru a nechat je ať se to spustí, když je tělo i dítě připravené. PROTO HOLKY NESTRESUJITE v TĚHOTENSTVÍ SE, SNAŽTE SE PROŽÍVAT JEN PŘÍJEMNÉ VĚCI, MILUJTE SVÉ DÍTĚ UŽ OD POTĚTÍ (VNÍMÁ TO A POTŘEBUJE TO) SNAŽTE SE RODIT CO NEJVÍC PŘIROZENĚ. JE TO FAKT DŮLEŽITÉ!. S druhým dítětem už budu těhotenství prožívat jinak a takových pitomostí už se vyvaruju. Vím, že spoustu lidí kinezku nezná a myslí si, že je to blbost. Prostě na to nevěří. Já sama jsem byla krátkozraká, měla jsem 2 dioptrie, v průběhu jednoho sezení se mi podařilo odblokovat 1 dioprii. Už mám jen jednu a i na tom mám v plánu pracovat a být bez brýlí. Stres a emoce se holt ukládají do těla, na tom je postavená čínská medicína a kinezka z ní vychází. Tak, to je konec mého vyprávění. Chtěla jsem se svěřit se svou zkušeností a těm, kteří jsou otevření, pomoci se vyvarovat chyb z nevědomosti. Přeji hodně štěstí.
24. zář 2015 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,jak procitam diskuze tak jsem chvili klidnejsi a pak zase vydesenejsi.Od zacatku tegu trpim na silene otoky nohou a zadrzovani vody.TP mam az 13.2. ale pokud nic tak me nejpozdeji na termin vyvolaji.Samozrejme hledam zarucene tipy jak male pomoct ven.A ted muj dotaz.Nekdy od 6 mesice nemame sex..pritel se boji,aby male a me neublizil..a ted kdyz je sex jedna z doporucovanych metod jak porod uspisit nechci zase ja...vubec si to nedokazu predstavit...jsem tlusta,sotva dycham..vubec se necitim sexy...Resily jste to vubec nektera nebo mam tenhle problem jen ja?:frowning:Kdyz tady procitam diskuze o kazdodennim sexu,rikam si jestli u nas/u me neni neco blbe...Vsem preju hodne sily a tem narozebym hodne zdravi.
7. únor 2016 v 08:39  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prochi Souhlasím s tebou..zkoušeli jsme už snad všechno stimulace bradavek,horká vana , skákání na balónu ,sexík a mohla bych pokračovat a nic.dnes jsem 40+5 a malý je prý hodně vysoko tak uvidíme co a ksy se bude dít
26. říj 2016 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já den před porodem plela zahradu. Na každého holt působí něco jiného:slight_smile:
7. lis 2016 v 07:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pokud už máte termín a hrozí vám vyvolávání porodu, u mně perfektně fungovala u obou těhotenství teplá koupel s masáží bradavek. Stačí několik minut. Poprvé porod po masáži nastoupil do několika hodin, u druhého těhu mi do půl hodiny praskla voda a už jsme jeli :slight_smile: Je to šetrná a přirozená metoda, dochází ke stimulaci a vyplavování hormonu oxytocinu. Určitě vyzkoušejte pokud máte termín, ale dříve raději ne, to nechte na přírodě :slight_smile:
11. pro 2016 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek