• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodí se holčičky před termínem?

30. května 2014 
autor
@petrajurinova ježiši marja..kluci jsou všeobecně trošku pomalejší než se třeba naučí na nočník nebo spoustu jiných věcí..znám to také od sebe neboj syna doma mám..neříkám, že jsou všichni takoví,ale bývá to tak..jestli se tě to nějak dotklo tak se omlouvám, ale není v tom nic osobního..
28. kvě 2014 ve 13:31  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrajurinova to přeci není nic špatného? každý má svůj čas než k něčemu dozraje..já to nemyslím nikterak zle..alefakt je, že se říká , že kluci bývají na spoustu věcí pomalejší, línější..aleto neznamená, že by to byli nějací hlupáčci nebo jak bych to řekla..máme šikovného báječného syna,ale holt některé věci mu trvaly déle než se naučil narozdíl třeba od holčiček :wink:
28. kvě 2014 ve 13:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
dcera 39 + 0 :grinning:
28. kvě 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holka se narodila 41+3tt a kluk 40+6tt.
28. kvě 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje 2 dny po terminu a na druhou stale cekame, uz je to 5 dnu po terminu.
28. kvě 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eluska87 nic se mě nedotklo, jenom to prostě vidím přesně naopak, kluci které znám byli ve většině věcí "rychlejší" než holčičky, tak mi to prohlášení přišlo prostě jako hloupost. Spíše v okolí vidím pohodlnější holčičky, ale tak na děti neexistuje manuál, takže ani ty pověry se nemůžou všude do všeho trefit :sunglasses:
28. kvě 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eluska87 Ahoj, mám holčičku, narodila se 7 týdnů před plánovaným termínem porodu.
28. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dcera 41+0 vyvolávaně :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. Holka 41+3 vyvolavanim
2. Holka presne v den terminu
28. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eluska87 tak u nás jedna před a druhá po :slight_smile: takže pak si vyber :wink:
28. kvě 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem třeba narozená o necelý měsíc před termínem, jen pro to, že mamině praskla voda,a le jinak mě museli vyhánět, jelikož jí nepřišly bolesti - rodila mě celý den.
Jinak segra má dvě holčiny a jednu přenášela, až se narodila za 5 min. dvanáct, měla totiž zkaženou plodovku a zasekla se, tak jí museli brát kleštěma - druhá její holčina (po 5 letech od první) je přesně na den termínu porodu.

...a kluci ? ...Já mám malého 5 dní před termínem - prskla mi voda
a další dva kluci od segry. První narozený před termínem a druhý na termín.
28. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
První syn, cca týden před termínem. Druhá dcera, vyvolávaný porod cca týden po termínu a třetí dcera den před termínem :slight_smile:
28. kvě 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tuhle pověru taky slyšela :slight_smile: Já mám teda kluka,kterého jsem 10 dní přenášela,ale já jsem se mamce narodila o měsíc dříve :D
29. kvě 2014 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eluska87 Já už mám dvě holky a obě jsem přenášela. Rodila jsem je obě císařským řezem a nedošlo dokonce ani na porodní bolesti, prostě to bylo tak, jak mi to v porodnici naplánovali...holky se rozhodně před termínem operace ven nechystaly...:slight_smile:
30. kvě 2014 ve 04:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta naše se narodila 1 den po termínu.
30. kvě 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek