Rodily jste doma s PA nebo ji měly v porodnici u porodu?

mumikpufik
26. led 2015

Ahojky je tu nejaka maminka ktera rodila doma s PA nebo si ji vzala sebou do porodnice ? .a je ochotna si otom psat a vysvetlovat ? 😀... Prosim ostatni komentare si nechte

sangita
26. led 2015

Rodila jsem neasistovaně doma v Anglii, PA přijela na 3. dobu porodní.. O situaci v ČR radši diskrétně kvůli PA, které tím můžeme poškodit..

mumikpufik
autor
26. led 2015

@sangita v anglii mam sVagrovou ale kvuli tomu na navstevu nepoletim 😀

mumikpufik
autor
26. led 2015

@sangita a povypravis prosim svuj pribeh ?

alneka
Autor odpověď smazal
Zobraz
sangita
26. led 2015

@mumikpufik
Jasně, nebyla jsem tam kvůli porodu, ale je to tam o něco jednodušší.. Aspoň v tom, že vám vydají bez problémů rodný list a nejste za exota 🙂 O příběh se klidně podělím (podívám se, jestli ho najdu někde sepsaný..).

cabalkova
26. led 2015

Mela jsem svou PA u porodu a velika spokojenost, srovnani s prvnim porodem nebe a dudy, viz i muj clanek o porodu. Rozhodne doprucuju.

martina_2015
28. led 2015

@mumikpufik Ahoj, já jsem sice doma nerodila, ale chystám teď na téma domácích porodů scénář k nové talkshow na TV Barrandov. Budu tam mít maminky s touhle zkušeností, tak kdybys' chtěla přijít do publika a seznámit se s nimi osobně, tak mi napiš. 🙂 Natáčíme to příští týden 6.2.. Nabídka platí i pro ostatní, které by to zajímalo - zainteresované publikum je vždycky lepší, než prostý kompars. 😉 ZdravíM.

mumikpufik
autor
28. led 2015

@martina_2015 ahojky a kde to natacite ?

betelgeuzz
28. led 2015

Měla jsem svou PA u druhého porodu a doporučuji. rozhodně to za ty peníze stálo. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru