Rovnají se stahy během poslíčků těm porodním?

monii007
21. zář 2017

Ahoj holky, jsem prvorodicka a zajimalo by me, jestli stahy behem poslicku se rovnaji ten porodim nebo jsou ty porodni daleko horsi 🙂 mam z toho tak trochu strach. Dekuji za vase zkusenosti 🙂

marrei
21. zář 2017

No jestli máš tak trochu strach, tak tě nebudu strašit 🙂

odula
21. zář 2017

@marrei to urcite pomohlo 😀

odula
21. zář 2017

@monii007 hele jak u koho. Kazdopadne kontrakce opravdicky jsou trochu jina situace - pri porodu se vyleje strasnej koktejl hormonu,kterej zpusobi,ze je budes vnimat uplne jinak nez posly... takze hlavne kliiiid a neboj. Bude to super 👍

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
monii007
autor
21. zář 2017

Takze mnohem horsi 😀 ale diky vsem. Ono je to horsi, kdyz clovek nevi do ceho jde. Ale tak snad to vydrzim, ja jsem strasna macka ☺

odula
21. zář 2017

@monii007 hele,ja omdlivam kdyz se trochu riznu do prstu.... 😲 a dala jsem tri "na pohodu". Fakt se cejtim hur kdyz vidim jak mi crci krev z prstu z pulcentimetrove "brutalni" rany 😀 urcite to das 👍

monii007
autor
21. zář 2017

@odula Ja jsem prave taky takova 😀 hlavne, kdyz mi berou krev, brr.... Tak dekuju za povzbuzeni, snad jo! Pak si urcite reknu ze chci dalsi 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru