Sex po porodu, za jak dlouho?

snehurka86
14. kvě 2016

Holky,mam dva tydny po porodu,uz nekrvacim,siti se taky zhojilo.za jak dlouho jste mely sex?opravdu az po sestinedeli nebo i driv?co si o tom myslite?

danuskahe
14. kvě 2016

To je opravdu individualni. Kazdej dle toho jak se citi..kamaradka mela sex uz po dvou tydnech..ja az po 3mesicich jelikoz po sestinedeli jsem se pri kontrole u gynekologa zase natrhla..a hlavne ja se hojila fakt dlouho a jeste ted 6mesicu od porodu me to pri sexu boli..takze to je opravdu individualni..jestli se na to citis a neboli te to,tak klidne do toho jdi ;)

myskaol
14. kvě 2016

17 dni po porodu, ale nemela jsem siti ani nastrih nebo poraneni.

emisekkk
14. kvě 2016

já u třetího dítěte po 4 týdnech a u těch předešlých dvou až po šestinedělí, protože jsem se necítila.

lichtakova
14. kvě 2016

Po 1.a 2.porodu po sestinedeli, po 3. za 5 tydnu...tezko ti bude nekdo zakazovat 😉,ale myslim,ze to ma svuj duvod...2 tydny mi prijdou malo. Za sebe musim rict,ze hlavne poprve "poprve" to bylo skoro jako "poprve" 🙂,zadna hitparada a jeste tak po pul roce nic moc, jen s lubr.gelem a hodne...nejlip ted po tretim.

blondynka400
14. kvě 2016

@snehurka86 já šestinedělí nedodržela ani jednou, nemyslím si, že je to ptořeba, když se cítíš ok. Ale 2 týdny mi přijde málo. Ono jde hlavně o to, aby se nedostala dovnitř nějaká infekce. A za 2 týdny si myslím, že to ještě ok vevnitř nebude, i když nekrvácíš... Já třeba krvácela jenom pár dní, pak bylo asi 14 dní klid a pak se ještě špinění objevilo...

ladyhacek
14. kvě 2016

14 dní po porodu jsem už také nekrvácela byla jsem bez šití ale stejně jsem počkala - teda asi 5,5 týdne 🙂.
Ale záleží jak se cítíš - já teda nevím ale četla jsem že sex poprvé po porodu může bolet > což mi přišlo logické > přeci jenom něco se ,,dělo´´ je to citlivé jiné...... ale mě to nebolelo > zda to bylo tím, že jsem na to šli pomalu nebo počkali > to je otázka

iveta93
14. kvě 2016

Já po těch dvou týdnech nekrvacela. Po třech jsem nevěděla o síti a 4-5 týden už jsme to nevydrželi. Nic mě nebolelo a chtěla jsem. Tady jde spíš o to že je to otevřená rána která se může zanitit a potom se to hůř hojí. Ale když jsem zkoumala jak to měli jiné tak jsem našla i par párů co na to vlitli 3 týden. To mi přijde opravdu brzy. Minimálně ten měsíc bych tomu nechala na hojení.

slunickova123
15. kvě 2016

Dva tydny jsou hrozne malo. Delozni dutina je jeste otevrena a vsechno se tam hoji. Snadno by sis tam zanesla infekci a zanet delohy btch ti teda neprala ( driv se tomu rikalo horecka omladnic a tehdy bez antibiotik to byla casta pricina smrti matek v sestinedeli). Nepodcenuj to, i i kdyz uz nekrvacis, pockejte radeji jeste.

veraga
15. kvě 2016

Mám 3 týdny po porodu a při představě sexu mám husí kůži. Nekrvácím, ale ještě to není úplně ono. A taky jsem sešitá až po paty, takže ještě vyčkám. 😅

puresin
15. kvě 2016

@snehurka86 Ja se na sex necitila jeste tak rok po porodu, ale z lasky jsem se hecla uz po sestinedeli. 🙂

verka4d
16. kvě 2016

Po dvou týdnech bych se bála,že si ublížím... i když bude partner opatrný,nevíš,jak to uvnitř vypadá a opravdu může dojít k nějaké infekci nebo poranění. Já i když jsem se cítila po všech čtyřech porodech dobře už taky tak po dvou týdnech,neriskovala bych to a manžel měl pochopení a nenaléhal,však jsou i jiné způsoby... 😉 Ono to šestinedělí a kontrola po něm určitě z nějakého důvodu je...
Za mě raději počkat pár týdnů navíc,než si způsobit problémy.

ceitryn
16. kvě 2016

Já jsem to po prvním porodu (s nástřihem) prubla po dvou týdnech a v poho, záleží na tom jak se cítíš. Jo a byl to ten nej, co jsem od otěhotnění zažila. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru