Slabá bolest, tlak na zadek a záda, že by už porod?

kapitanluu
16. bře 2017

Ahoj holky,od rána cítím zvlášťni bolest v podbřišku,tlak na zadek a jde to i do zad ale nic co by se nedalo vydržet? Myslite,že se to blíží? Děkuji za vaše reakce

linee
16. bře 2017

@kapitanluu to vypada na kontrakce.Pocita si intenzitu a cetnost?Klidne zavolej do porodnice.Co sprcha?A nebo zajed,at se na tebe podivaji. Podle tt by to uz i mohlo byt.Neboj,porod spoznas.Jsou ty bolesti od rana intenzivnejsi?

kapitanluu
autor
16. bře 2017

@linee právě že pořád stejný a zatím nepravidelný, tak jsem v klidu. Čekám jestli se to rozjede nebo jen planej poplach..Mám to do porodnice hodinu cesty, tak snad se to rozjede pravidelně včas.

linee
16. bře 2017

@kapitanluu tak se to pripravuje.Pokud si nebudes jista,zavolej do porodnice.Ale ver,ze porod spoznas (a urcite nezaspis;)) at jde vse hladce!

kapitanluu
autor
16. bře 2017

@linee děkuju moc. 🙂

muhehehe
16. bře 2017

Podle popisu mi to jako kontrakce nepřipadá... pravé kontrakce poznáš, to se neboj 🙂 Nicméně nějaká fáze přípravy to bude.. akorát to může být třeba i týden dopředu, tak asi ještě není potřeba plašit ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru