Třetí dítě. Máte zkušenost s výchovou a porodem?

klararas
10. kvě 2007

S manželem jsme se rozhodli, že si pořídíme třetí dítko. Máme dvě holčičky (Nicol Klára 6let a Lenka Pavla 5let) a mimčo 24tt (vypadá to, že to bude kluk, takže Michaell Roman). Nemáte některá zkušenost ohledně výchovi a hlavně porodu třetího dítka? Nechci nikde udělat chybu, aby nebyl rozmazlenej atd.

klararas
autor
11. kvě 2007

mamaa04, to máš pravdu

macek28
11. kvě 2007

Ahojík klararas!Sice zkušenosti mám,ale neboj vše zvládneš v pohodě.Sice začátek je hodně těžký,ale chce si udělat nějaký harmonogram dne,dnes udělám to,zítra ono...,a výchova také přijde sama.A je lepší mít rozmazlené dítko než odstrčené!Moje třetí dcera je dost rozmazlená,ale už to nějak neřeším,pokud se zadaří čtvrtý,tak jí to hned přejde,poněvadž už nebude nejmladší!Přeji Ti pohodové těhu a zdravé a krásné miminko...chlapečka!

klararas
autor
11. kvě 2007

Čauky macek28. Moc díky za povzbuzení, kamarádka (která právě touto dobou leží na hekárně), čeká 5-té děcko, a sama mi říká, že to zvládnu. No nějak to dopadne, při prvním jsem měla taky hrozný strach a obavy a holky jsou zdravé, čilé, sice rozmazlené, ale jsou ...

macek28
11. kvě 2007

Fakt neboj,já se tvrdě snažím o čtvrtý,samozřejmně chlapečka,a to jsem v lednu přišla o dvě! 😢 😢 😢

klararas
autor
11. kvě 2007

tak to je mi líto 😢 , taky jsme si přáli chlapečka. Manžel samozřejmě vypravoval, že zrovna kluka dělal (ale když už měl jistotu, že tam pindík je 🙂 ) Známe chlapi. Ale už se moooc těšíme a on si poprvé užívá těhotenství. Když jsem čekala holky tak pracoval v Německu a byl doma jen na víkend

klararas
autor
11. kvě 2007

musím končit,jedu s Nikou na alergologii. Tak ahojky

romiss
11. kvě 2007

Ahoj babulky 😉 je tady někdo?

klararas
autor
11. kvě 2007

Ahojdá holky, je tu někdo? 😅

klararas
autor
11. kvě 2007

ahojky

mama04
11. kvě 2007

ahoj 😎

klararas
autor
11. kvě 2007

jakej byl dneska den

mama04
11. kvě 2007

dělala jsem francouský br. k obědu ( dostala jsem pochvalu od manžela , povedli se) a pak uklízela byt. Venku s Tomáškem a ted se válím. 😅

klararas
autor
11. kvě 2007

já jsem byla s Nikou na alergologii na testech (na nic není alergická, ale má astma), na oběd jsme se stavili (byl i mužík doma), takže dneska bez vaření a pak jsme byli do večera venku a ted povalím do vany

mama04
11. kvě 2007

tak se neutop 😀

adnikaa
11. kvě 2007

ahoj holky, u nás dnes bylo docela teplo až na ten vítr ale dalo se

mama04
11. kvě 2007

u nás taky vítr a teploučko 😀

mama04
11. kvě 2007

je tu někdo 😀

klararas
autor
11. kvě 2007

u nás byl taky vítr a teplo a ani nekáplo

klararas
autor
12. kvě 2007

je tu někdo?

mama04
12. kvě 2007

haloooooooo 😀

adnikaa
12. kvě 2007

ahoj tak koukam ze se tady vsichni nějak míjíme. My teď máme holky u babičky tak si užíváme ale už se mi docela stýská, je tu nějak prázdno a takovej klid 😉

klararas
autor
13. kvě 2007

Nazdárek holky, taky jukám, že se tady míjíme. Včera jsme byla s manžílkem v Brně, juknout na postýlky. Nakonec jsme si už vybrali z Ikei. Takže příští měsíc pro ní pojedeme.. Kámošce se včera v noci, přesněji ve 3hod. ráno narodila holčina Natálka 3800g a 52cm. Byli jsme se na ni juknout a je nádherná. A jaký byl u vás víkend?

macek28
13. kvě 2007

Ahoj holky,víkend je pomale za námi a já prožívám čekací období na MS!Už má dva dny spoždění,což nebývá u mně zvykem.I jsem se už dvakrát tstla a nic,asi je ještě brzy!Přeji Vám pěknou neděli a zas někdy nakouknu!

mama04
13. kvě 2007

ahoj, dneska si užíváme klídeček ted jsem uvařila polévku a dodelam smažák a je konec nedele.

klararas
autor
13. kvě 2007

ahojky, my jsme se byli s děckama juknout na Vranovský přehradě, bylo tam minimum lidstva a nádherně svítilo sluníčko, opravdu balzám na nervy.

klararas
autor
13. kvě 2007

macek28, ještě počkej dva tři dny a pak si testík udělej, to už by mohlo být něco viddět. Hodně štěstí a ať tam jsou dvě čárečky 🙂

mama04
13. kvě 2007

já se chystám ted vyrazit na dvůr už je mi zima

klararas
autor
13. kvě 2007

mama04, běž ven, stojí to opravdu za to. Zítra nás čekají tropy a pak ochlazení a krupobití

mama04
13. kvě 2007

posekala jsem dvůr a je mi horko 😀

klararas
autor
13. kvě 2007

to ti věřím 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru