Tvar jména Nikol

monicka_m
13. zář 2017

Zdravim maminky,matrika mi ani po mesici neodpovedela,tak nez tam budu volat,zkusim vas.Nemate prosim nekdo dcerku se jmenem Nikol?Vylozene v tomto tvaru?Je potreba nechavat nejak schvalovat,kdyz neni tvar v kalendari a je tam jen Nikola?Dekuji moc

barborka09
13. zář 2017

@monicka_m myslím že s tím problém nebude. Loni jsem dokonce měla doma kalednář, kde byla uvedena jména dvě - Nikola a Nikol. Mám kámošku která je Nikol, což v roce 1977 kdy se narodila byl strašný problém. Ale její tatínek se nedal a tenhle tvar si nakonec vydupal. Ale v té době prý to byl neskutečný boj.

barborka09
13. zář 2017

@barborka09 Teď koukám do kapesního diáře a tam je dokonce k 20.listopadu uvedeno Nikola, Nikol a Nikolas. Takže problém bych v tom určitě neviděla.

emamaira
13. zář 2017

Kamaradka ma Nikol, narodila loni a problem nebyl, zadne schvaleni nebylo potreba....

madulinka
13. zář 2017

Ahojda, posílám vyfocené z letošního kalendáře, Nikol tam normálně je 🙂

martinkkaa86
13. zář 2017

Švagrová má Nikol, rodila před třemi roky a žádný problém se jménem nebyl, nemuseli nechávat ani schvalovat.

anina32
13. zář 2017

Mám kamarádku která se jmenuje dokonce Nicol a ani v roce 1978 s tím problém nebyl 😉

markytka21
13. zář 2017

Mám dceru jménem Nikol, žádný problém s tvarem nebyl, ve většině kalendářů je jméno psané.

ludanlu
13. zář 2017

Máme Nikol, problém není, neboj 😉 svátek má 20.11. jak už psaly holky výše.

eva1987
13. zář 2017

@monicka_m Taky mam dceru Nikol, tenkrat v kalendari jeste nebyla a zadny problem s tim nebyl. Dnes uz v kalendari je 20.11. 🙂

izz76
13. zář 2017

Jméno Nikol se používá už 40let,není důvod aby s tím byl nějaký problém.

martsla
13. zář 2017

Jiz je davno matrikou schvalena.... Nikol i Nicol... jen napisete do papiru v porodnici a je to👍

luciebx
Autor odpověď smazal
Zobraz
monicka_m
autor
14. zář 2017

Jee,tak super,moc Vam vsem dekuju za reakce,doufala jsem,ze uz to snad nemuze byt problem,jen jsem si chtela zjistit pro jistotu dopredu.

zzzu
18. led 2018

Holky vy co máte jméno Nicol? Jak píšete zdrobněle? Nici, Nicy, Nicčo,Nica...?? Vůbec nevím jak ji psát. Děkuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru