Bulovka - centrum porodních asistentek - jak to tam funguje?

vafle
14. únor 2019

Už jste tady někdo rodili, případně jste v péči porodních asistentek a chystáte se tam rodit? Zajímají mě vaše zkušenosti, jak to funguje, jaké to je, je to fakt rozdíl než normální Bulovka.....

sudylichozrout
14. únor 2019

@vafle hackuju se, s dovolenim, do debaty. Dvakrat jsem rodila na Bulovce v porodnici, tak jsem taky zvedava, jaky je to rozdil. Byla jsem ale v porodnici naprosto spokojena, nicmene uvazujeme nad tretim, tak...

avital
14. únor 2019

Jestli myslite to novy, tak minuly tyden teprve zacali nabizet zenam ve 36tt poradnu. Zkratka tem, co byly na poradne poprve davali papiry, ze muzou chodit do poradny tam. Pokrocilejsim tehotenstvim ne, teprve zacinaj.

vafle
autor
14. únor 2019

@avital ano ja vim, proto jsem toto vlakno zalozila abychom meli informace az nekdo porodi 🙂

avital
14. únor 2019

@vafle podle me je prvni poradna az zitra nebo pristi tyden, budou jen v patek pry

niheb
4. dub 2019

Taky se zvědavě přidám, jsem na Bulovce registrovaná k porodu, ještě je čas, ale přemýšlím, co vybrat, jestli klasiku nebo centrum - tam mě to táhne víc, ale uvidíme 🙂

rencinka87
4. dub 2019

Mne teda stacilo precist si popis centra na strankach bulovky a myslim, ze to bude lekarska nemocnicni klasika jen v “hezcim kabatku”...

hanve
10. dub 2019

Ja se taky s dovolenim zahackuju do tohoto tematu. Na Bulovce jsen rodila 2x,mam k tomu sve vyhrady u obou porodu a proto me tato varianta zaujala. Dokonce jsem se dodatecne registrovala i na Bulovku, i pres to, ze to mam pres celou Prahu. Touhle dobou uz by mohla byt i miminka narozena v tomto centru. Tak bych byla rada za zkusenost nejake maminky, ktere bud chodi do poradny nebo uz v centru porodila.

niheb
11. dub 2019

Myslíte, že tam budou stejně striktní třeba ohledně polohy ve druhé době - takže křeslo a nohy nahoru? Nebo už to ani na Bulovce není tak přísné?

jade85
12. srp 2019

Ahoj, obnovuju diskuzi, máte někdo zkušenost s CPA na Bulovce? 🙂

jade85
12. srp 2019

Jde mi hlavně o zkušenost s nadstandardem, kdy si zvolíte PA, která se o vas celou dobu stará. Funguje to?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru