Chodíte některá k MUDr. Petr Kolek v Praze na Hájích?

novous
17. kvě 2012

Zajímalo by mě, ve kterém týdnu Vám sdělil pohlaví 🙂 Už se nemůžeme dočkat. 😎

kacka82
30. črc 2012

@novous já tam chodím. A pohlaví už nejspíš víš. 🙂 Bezproblémový zbytek těhotenství!

novous
autor
30. črc 2012

Děkuji za zprávu. 🙂 Jo jo, už víme. Řekli nám až na velkém UTZ ve 20.tt. Tobě také, ať jste zdrávi a bezproblémově to doklepete ve dvou 🙂

tera87
1. srp 2012

ahojky já tam chodím nově asi 3měsíce. Zatim se snažíme o druhé mimi tak jsem zvědavá jak to u něj probíhá 🙂

aaa
1. srp 2012

@novous Já k němu chodím od března. Pohlaví mi řekl v cca 16.tt, pak mi to potvrdili na velkém UTZ v Gennetu 🙂

novous
autor
1. srp 2012

Nám ho řekli až na velkém UTZ a druhý den nám ho potvrdil i kolek 🙂 Tak jsme si krapet počkali.

kophana
30. říj 2012

@aaa a můžu se zeptat, proč jsi šla do Gennetu? on provádí všechna vyšetření, ne? ptám se záměrně - zjistila jsem, že dělá NT screening, ale nemá asi certifikaci (dle webu), tak zvažuju, jestli jí na to vyšetření raději jinam než platit 1000,- u něj... přeci jen jistota je jistota, navíc jsem objednaná až ve 14tt

aaa
31. říj 2012

@kophana Do Gennetu jsem šla, protože lékařka, které velký utz ve 20.tt u něj v ordinaci dělá, byla v té době na mateřské. Už je zpět, takže teď od Kolka není potřeba nikam dojíždět. NT screening mi dělal sám, tak myslím, že certifikaci má. Jsem tam maximálně spokojená 🙂

kophana
31. říj 2012

@aaa aha, takže oni tam mají to vyšetřování nějak rozdělené? On screening v I.trimestru a ve 20tt pak už někdo jiný? Není to ta Hajdušková? Já měla za to, že Kolek má být z nich nejkvalifikovanější... a můžu třeba jít na ten druhý screening jinam?

aaa
31. říj 2012

@kophana Ano, je to Hajdušková. Určitě můžeš jít jinam, to je na domluvě. Já bych bývala ráda absolvovala vše u něj, mám to u baráku 🙂. Hlavně doktor Kolek má teď dost omezené ordinační hodiny, od 1.10. působí jako primář v porodnici v Krči. Já jsem ve 20.tt v Gennetu nebyla moc spokojená, naprosto neosobní přístup, informace jsem musela páčit a ještě jsem si vyslechla rýpavé poznámky. Dva dny na to jsem byla u Kolka, říkala jsem mu to a celé to vyšetření mi udělal znovu, aby mě uklidnil 🙂 . Takže to zcela jistě umí, ale nedělá, protože na to nemá čas.

rmasenka
19. lis 2013

Ahoj hledám nového gynekologa, protože jsem se přestěhovala a chceme i mimčo. Chtěla jsem k dr. Kolkovi ale bohužel on ani Hajdušková neberou a tak mi sestřička nabídla doktorku Kostrbovou. Máte s ní někdo zkušenost? moc díky

lucianka7
20. lis 2013

@rmasenka já chodím k MUDr. Kostrbové a jsem s ní naprosto spokojená 🙂

rmasenka
20. lis 2013

děkuju moc za info, ja řeším těhotenství tak doufám, že s ní budu teda taky spokojena

lucianka7
21. lis 2013

@rmasenka doufám že jo 🙂, chodila jsem k ní celé těhotenství, vždy mi vše vysvětlila...poradila, teď už máme doma dvouměsíčního chlapečka 🙂

rmasenka
26. lis 2013

Děkuji moc za doporučení, u MUDr, Kostrbové jsem už byla, byla moc milá. Byl tam trošku chaos, nebyla tam sestřička tak se omlouvala že to bylo tak rychly, ale byla sympaticka jdu tam zas za měsíc

jmisa
26. lis 2013

Platí se u nich nějaký registrační poplatek?

lucianka7
28. lis 2013

@rmasenka tak to jsem ráda 🙂

lucianka7
28. lis 2013

@jmisa já když jsem tam začala chodit tak jsem nic neplatila, ale teď se myslím hradí vstupní poplatek 200 Kč

jmisa
28. lis 2013

@lucianka7 díky 🙂 vstupní bych zkousla, ale nebaví mě platit pětikilo ročně, když tam jdu jednou za rok na prevenci 😝

romule88
2. pro 2013

Já tam byla jednou a to si ani nevšiml že čekám dvojčata :D

lepsa
19. kvě 2016

Ahoj, oživuji diskuzi. Chodím na tuto gynekologii a zatím spokojenost ( byly to jen preventivní prohlídky). Teď se snažíme o mimi, nevíte jestli jsou tam nějaké poplatky za těhotenství? Někde je i 10000Kč, ale nevím jak je to tady. Dřív byl na netu ceník, ale teď už ne.

terezz870
5. pro 2016

@lepsa ahoj, ke komu konkretne chodis? 🙂 maji za poplatek nejake tehotenske balicky? Diky😉

lepsa
5. pro 2016

@terezz870 Chodím k doktorce Pokorné, je super. Můžeš si dokoupit balíček asi za 1200Kč (nejsem si teď uplně jistá) a je v tom UTZ každou kontrolu + fotka (někdy jsem dostala i tři 🙂 )

terezz870
5. pro 2016

@lepsa díky moc za odpověď ;)

lepsa
5. pro 2016

@terezz870 neni zac, ony jsou tam jen doktorky a primar Kolek. Ale ten toho ma co jsem slysela hodne. Je dobre, ze veskere vysetreni ss dela tam. Jem 1. Screening dela jem pak primark Kolek a velky UTU ve cca 20 tt dela pani doktorka Kostrbova. Ale vsichni jsou tam fajn 🙂 a plati se ten 1. Screening - 1000kc, ale ten se plati vsude. Pojistovna mi proplatila 800kc.

cukrova_vata
17. led 2017

@lepsa nepamatujete si jak dlouho jste cekala u Kolka na vysledky krve z 1. screeningu? Dekuji!

lepsa
17. led 2017

@cukrova_vata říkají, že výsledky jsou do 14 dní, pokud nikdo nezavolá, je vše v pořádku.

Myslíte určitě triple testy 🙂 dělají zde tzv. integrovaný screening (informovala jsem se, protože triple testy jsem chtěla odmítnout). Takže vyhodnocují 1.screening, krev v 16tt + velký UTZ ve 20tt dohromady. Až pak vám dají konečný papír, kde jsou celkové výsledky 🙂

Já jsem byla na velkém UTZ až ve 22tt, takže až pak mi byl sdělen výsledek. Takže vlastně výsledky jen z krve mi nikdo neřekl, ani jsem po nich nepátrala.

Kdyby byl odběr vyhodnocen zvlášť, tak je to špatně 🙂 Nebojte, věřte, že je vše OK a ono bude 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru