Dobrý gynekolog v Olomouci. Máte tip?

ver.kuc
15. srp 2008

Nazdárek holky... s manželem se v září stěhujeme do Olomouce a tudíž si musím hledat nového gynekologa. Jsem teď v 19tt, první těhotenství dopadlo špatně, jsem teď na rizikovém.... tak je pro mě to, jaký je doktor poměrně důležité! Nemáte někdo tip na lékaře na Olomoucku? Díky moc.

ver.kuc
autor
18. srp 2008

Jéé, tak koukám....že sem nechodí žádné Olomoučandy ☹

vojkina
18. srp 2008

Ahoj, sice nejsem z Olomouce, ale našla jsem tuhle diskuzi https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... sice je to dost dlouhá doba co tam holky psaly. Jedině zkus některý písnout do IP. Jana 🙂

evulinkab
18. srp 2008

Ahojky, tak já jsem přímo z Olomouce a pošlu ti přímý odkaz na gynekologickou ordinaci, kam chodím já a jsem spokojená.Ordinace je v příjemném prostředí téměř v centru města, milý personál.Určitě, pokud si tam a zavoláš, ti řeknou, zda tě mohou přijmout nebo ne, zda nemají plno, ale myslím, že ze 3 doktoru se určitě jeden najde, co bere.Já osobně bych asi volila doktora Turčana.takže adresa- www.g-centrum.cz

skylark
9. lis 2008

Ahoj, jsem taky spokojená v g-centru, odkaz najdeš nahoře.
Takže držím palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru