• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dobrý gynekolog v Pardubicích, poradíte mi?

25. září 2014 
Zvažuji MUdr. Maixnerovou nebo Ditrychovou, jaké máte zkušenosti?
18. čer 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já chodím k Mudr. Šillerové a řekla bych, že je to tak průměr. Někdy je to u ní opravdu rychlé jak na běžícím pásu. Kdybych měla nějaké komplikace či ženské problémy, začala bych nejspíš chodit jinam. Párkrát jsem byla v G medu ( to je soukromá klinika a člověk si tedy musí zvyknout, že si vše platí.. ale ta péče dle mne za to stojí) u Mudr. Jaroslava Galáta a ten byl naprosto skvělý, Mudr. Petr Lotko, který tam též ordinuje je také velice dobrý. :slight_smile:
18. čer 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chodim k Persinovi a nemuzu si stezovat :slight_smile: sestricka prijemna a doktor je takovej ze mi prisel nabrucenej ale pak se usmival :slight_smile: za me bych k nemu sla :slight_smile:
18. čer 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maixnerova je super ale bohužel tam chvilku čekas :slight_smile: chodím k ni už od 14 a nemůžu si stěžovat ani bych nezměnila
18. čer 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím k MUDr. Maixnerový. Za mě je perfektní. :slight_smile: Jenom nevím, zda je normální postup, že při prvním těhu, mimčo pořád přeměřovala a teď jenom koukne na hlavičku, srdíčko, změří mi čípek a toť vše... Se uklidňuju tím, že první se asi víc sleduje :grinning:.
A časy objednání vůbec nesedí. :frowning2: Někdy i hodinu čekám. :sweat_smile:
18. čer 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ditrychová myslím vůbec nebere, má plno, ale je dobrá. Já chodím k Maixnerové a s doktorkou spokojenost. Sestřička je trochu odměřená...
18. čer 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
MUDr. Ditrychová nebere, zkoušela jsem :frowning2:
19. čer 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím k Mudr Maixnerové a jsem naprosto spokojená, paní doktorka je opravdu pečlivá a milá. Akorát čekání přes hodinu je v té šílené čekárně dost nepříjemné, hlavně v těhotenství.
19. čer 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím k Ditrychový a jsem spokojená, ale myslím, že už nebere.... Výborná je prý také paní doktorka Lucká
8. zář 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mohu vřele doporučit pana doktora Peršína.Nebude se s tebou vybavovat jak u kávy,ale co se týče praxe je výborný doktor.Vyřeší a pomůže s každým problémem.
25. zář 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky chodím k Maixnerové. Jediná stížnost je na nedodržování času objednání, už jsem čekala i 1,5 hodiny, a to jsem byla objednaná jako druhá ten den hned ráno. S doktorkou velká spokojenost, přecházela jsem k ní od Šillerové na doporučení známých, sestra je opravdu odměřená.
25. zář 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek