Jak dlouho u vás nechávají těhotnou ženu přenášet?

rikatoka
13. čer 2019

Dobrý den,
zajímalo by mě, jak dlouho v porodnici ve vašem městě nechávají lékaři těhotnou ženu přenášet, než ji nabídnou vyvolávaný porod? Kolik dní od termínu porodu? Vím, že např. v Opavě to je 9 dní a v Ostravě 10, pak už se musí vyvolat nebo podepsat reverz, že vyvolávání odmítáte. Děkuji předem za vaše reakce.

elikup
25. čer 2019

Podolí, rodila jsem skoro 42+1. A že bych se někoho ptala, jestli mi to někdo dovolí rozhodovat o naší rodině. Ne.

kuliseks
25. čer 2019

@martiniquest a dite je v poradku?

lstuchlova
25. čer 2019

Plzeň Lochotín - nechali by mě 7 dní s cukrovkou, nakonec jsem spontánně porodila 40 + 4.

ceriii
25. čer 2019

@elikup Mohla bych se zeptat, jak to probíhalo ze strany porodnice? Musela jsi něco podepisovat (revers)? U druhého porodu mám v plánu postupovat podobně, tak bych ráda věděla, co tak můžu čekat.

elikup
25. čer 2019

@ceriii ne, přijela jsem tam až rodit. Do te doby jsem byla v péči komunitni porodni asistentky.

elikup
25. čer 2019

@ceriii ale i po porodu jsem podepisovala reverzy, protože jsme zas hned odjeli domů, ambulantní porod.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru