Jaké máte zkušenosti s porodnicí v Kyjově?

elisss
9. srp 2007

ahoj holky!Je tady někdo kdo se chystá rodit v Kyjově v porodnici nebo už má v kyjově odrozené?

mesulka
12. srp 2007

Ahoj Elisss, já jsem teda rodila v Břeclavi, ale kamarádka rodila v Kyjově v březnu a byla velice spokojená. Jak na porodním, tak na šestinedělí. A prý je to tam velice hezky opravené. Držím palce, ať to máš brzo za sebou!

zevina
15. srp 2007

elisss, já rodila v Kyjově před rokem a můžu jen vřele doporučit 🙂 porodní asistentky strašně milé a příjemné, stejně tak lékaři a hlavně musím pochválit pediatry a dětské sestřičky, protože prcek měl poporodní komplikace a strávili jsme tam dlouhých 16 dnů, takže to tam mám obkouklé dokanale 😉 a teď už je oddělení navíc po rekonstrukci, sociálky jsou na pokojích, takže další velké plus. Jestli tě zajímá něco konkrétního, písni 🙂

tindra
27. srp 2007

můžu se zeptat jestli nevíte náhodou jak je to tam s předčasně narozenými dětmi?já si teda plánuju je mít v bříšku co nejdýl,ale kdyby si to náhodou rozmysleli a neposlechli a chtěli být doma už na Vánoce.....

zevina
28. srp 2007

tindra, přeju ti, aby tvoje miminka na svět nespěchala, ale samozřejmě, že jsou tam zařízení i na nedonošené dětičky, jmenuje se to strašně ošklivě-oddělení patologického novorozence a je to v podstatě pokojík s inkubátory, spoustou přístrojů a 24 hodinovým dohledem, ale sestřičky jsou tam báječné, můžu potvrdit, protože jsem se právě na tohle oddělení něco naběhala, přestože náš klučina byl přenošený 😉

elisss
autor
17. led 2008

Holky takže Kyjov je naprosto úžasná porodnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Byla jsem spokojená na 200%! Porodní asistentky skvělé - střídali se u mě akorát směny, takže jsem zažila porodních asistentek víc... 😀
Rodil mě pan doktor Malý a nakonec císařem. Ale i tak to tam bylo na 1 s**************************
Pokud budu mít druhé mimi, tak půjdu jedině tam! 😉

lili01
9. únor 2008

ahoj
já jsem sice prvního syna rodila v Brně,ale jsme přestěhovaní a druhé mimi budu rodit v Kyjově.Po Vánocích jsem byla na gynekologickém odd. s tvrdnutím bříška,ale ležela tam se mnou kočka,co přenášela.Byla jsem se pak za ní podívat na šestinedělí a moc si to chválila a mě se tam taky moc líbilo.Příjemný personál a krásné pokoje se soc. zařízením pro dvě maminky.
Tak za nějaký ten týden budu mít vlastní zkušenost,tak snad budu i nadále spokojená,věřím že ano 😵

drobecci
11. únor 2008

ahoj.
Tak já první rodila taky v Brně u Milosrdných,no bylo to tam docela dobrý,až na pár sester na šestinedělí,který neporadily ani s kojením a pak na mě řvaly,že to dělám špatně..
Jinak druhý mimi chci jít taky rodit do Kyjova,byla sem tam i na předporodních kurzech a všichni moc hodní 😉
Chci se zeptat je tu někdo z okolí Hodonína nebo spíš Veselí ? 😀

lu82
11. únor 2008

Ahojky, já jsem teprve v začátku těhu, ale už teď si tak myslím, kde bych mohla rodit. Původně jsem to viděla na Břeclav, ale známá mi doporučuje Kyjov, že je to tam fakt super. Takže půjdu asi tam 🙂 Snad bude vše v poho 🙂

elisss
autor
11. únor 2008

Drobecci: já bydlím v Kuželově: 15 km od Veselí... 😉

elisss
autor
11. únor 2008

Fakt vám kyjov doporučuju, rodí tam i všechny moje známé a nezaznamenala jsem žádnou špatnou reakci na Kyjov!
Mě rodil pan doktor Malý, byl se mnou celou dobu a byl naprosto super!!!! 😉

coriven
20. čer 2008

Ahojky těhulky, já taky rodila v Kyjově, je fakt, že to tam mají moc hezky upravené a personál je ochotný a snaží se. Mám malou negativní zkušenost, ale bylo t spíš tím, že zrovna v ten den kdy jsme my rodily byl nátřesk a celý týden bylo v pokojích plno (některé maminy zůstávaly i den na gynekologickém neboť se na poporodní nevešly). Můj problém byl s kojením a s tím, že sestry neměly čas si se mnou sednout a pomoct mi ztvrdlé prsa rozmasírovat, naštěstí se zadařilo doma 🙂. Jinak k malé byly moc ochotné, jen pořád poletovaly¨a nestíhaly.
Ale jinak můžu taky jen doporučit. Prima bylo, že když jsem hned nekojila, tak naštěstí malej nedaly hned flašku, ale krmily ji z kádinky, takže se pak doma hezky přisála a teď nám to jde skvěle.

lusie
21. čer 2008

Ahoj tak já jsme rodila v Kyjově před 14dny a musím říst že to bylo bezva, jak porod samotný tak to prostředí a lidé od uklizeček až po doktory prostě super všem vřele doporučuju.Jen jedno mínus bych měla a to se týká jídla, něco bylo prostě nepoživatelného ale zase na jednu stranu bylo štěstí že si můžete vybrat z více jídel. 😀 😀 😀

krista
12. lis 2008

zdenallicka • snž • Včera ve 20:11
Ahoj holky, mate nektera zkusenost s porodnici v Kyjove? Vim, ze vloni nebo letos se otviralo rekonstruovane oddeleni a lekari jsou pry taky fajn, tak pokud mate trosku, kterou chcete pridat do mlyna, predejte ji..;o))) Diky...

zdenallicka
12. lis 2008

krista: Diky... :o) Ja to proste nenasla.... 😅

lu82
27. lis 2008

Já rodila v Kyjově před 2 měsíci a spokojenost byla 100%, jak s průběhem porodu, doktory, sestřičkami, tak na pokoji v šestinedělí. Jen by se mohli udělat sprchy na každém porodním sále, to je jediná má výhrada. Dr. Malý je fakt super doktor 🙂 a sestřičky na novorozeneckém oddělení moc hodné. Tímto všem děkuji, ikdyž se tu možná nikdo z nich neukáže 🙂

evva
30. lis 2008

Ahoj, chci rodit v Kyjově a případně za 2měsíce písnu více. Ale nyní se rozhoduji zda mám návštívit i předporodní kurzy. Máme je někdo vyzkoušené? Jinak v nemocnici jsem již nyní ležela a na doktory ani sestřičky si nemůžu stěžovat. Jen to jídlo 🙂 ale na druhou stranu těch pár dnů se to vydrží. Díky moc

simounah
8. bře 2009

Rodila jsem v Kyjově 25.2.2009 a byla jsem naprosto spokojená. Doktoři, sestřičky, personál - všichni ochotní. Rodil nás pad doktor Kostka a porodní asistentka p. Vávrová a oba dva byli super. I díky jim budu na tento den ráda vzpomínat. Já jsem měla nadstandart a naprostá spokojenost (i ostatní pokoje jsou stejně hezké). Jídlo bylo taky dobré. Příště se určitě zase rozhodnu pro Kyjov. 😉 . Ani mě nepřišlo, že ležím v nemocnici - opravdu můžu doporučit.

renulem
6. dub 2009

Ahojky Holky,tak ja zvazuju jestli do UH nebo Kyjov ale jak vidim tak jste byli vsechny spokojene tak to asi nebudu resit a vyhral Kyjov.Jen me zajima jak dlouho dopredu jste si tam hlasili porod??Me uz doktor uhani se mi ale zda ze je jeste brzo...Dík za odpoved... 🙂

zevina
6. dub 2009

Renulem, o nutnosti registrace jsem nic neslyšela 😕 tohle není Praha a předpokládám, že pokud je to jediná porodnice v rozumné vzdálenosti, tak mě tam odrodit musí i kdyby byli našlapaní až po střechu a nevyženou mě o 60km dál...
moje jediná "registrace" byla, že jsem tam cca v 38tt začala docházet na monitor, jestli je to teď jinak, docela by mě to taky zajímalo 😉

mimisko3
13. dub 2009

Ahoj tak to jsem tedy o registraci nikdy neslyšela,rodila jsem 2x v BV a a teď chci rodit v Kyjově.
A pokud vím tak je na vás jestli se tam zajdete podívat dopředu(jen ze zvědavosti) nebo si uděláte předporodní kurz,ale normálně stačí,když budete rodit,že tam přijedete a porodíte(a určitě bez registrace a problémů)

mimisko3
13. dub 2009

Jen mě zajímá zda si musíte rezervovat dopředu nadstandartní pokoj nebo stačí říct při příjezdu do porodnice?

suussy
24. dub 2009

Ahoj!Já rodila v Kyjově před třemi týdny a musím říct,že rodit znova,chci určitě do Kyjova.Porodní asistentku jsem měla po celý porod jednu,protože zrovna začínala směna,doktorů se vystřídalo víc,ale byli příjemní a všechno se snažili vysvětlit.Na šestinedělí jsou taky úžasné sestřičky,jak ženské tak i pro miminko. se mi to kolikrát pletlo,která kam patří. 🙂 Jednu výtku bych ale měla a to ke kojení.Když vám pustí film na videu jak máte kojit,vy to možná pochopíte,ale ten drobeček co se má přisát asi ne.A když jste prvorodička jako já nechápe to ani mrnousek ani vy.Sestřičky neměli tolik času aby u mě mohli sedět a ukázat mi jak ho mám přiložit..Nebýt mého přítele tak je ze mě uřvaná šestinedělka,která nekojí.
Ale jinak Kyjovu dávam 1 *************

simounah
24. dub 2009

O registraci dopředu jsem v Kyjově taky neslyšela - to se asi dělá jen v Praze. Nevím jestli se dá rezervovat nadstandart dopředu....my jsme ho měli a řekla jsem si o něj až po porodu, když mě vezli na pokoj z porodního sálu...zrovna byl volný. Ale pokud vím, když nadstandart volný není mají tam jeden pokoj jednolůžkový - tak ho nabízejí místo něj. Což je dobrý a nemusí se za něj platit jako za nadstandart. A co se týče kojení - tak u mě seděla několikrát laktakční poradkyně co tam chodila po pokojích - a zkoušeli jsme různé polohy a řekla mi ke kojení dost. Moc příjemná paní Kateřina.

p24
9. črc 2009

je tu nekdo,kdo bude rodit v Kyjove???

katunka82
9. črc 2009

p24: ja jsu rozhodnuta pro Kyjov... 😉

p24
11. črc 2009

Tak to je super a kdy mas termin?Ja v srpnu.Podle fotky-pokus se nemylim je Zuzka tvoje sestra,ze?

krista
9. zář 2009

fleuri • 4. září 2009 ve 14:51
Dobry den mile zienky. Chcem Vas poprosit o Vase rady, nazory, skusenosti. 20. 12. mame termin porodu a pretoze som zo Zahoria, tak nemam na vyber dobru porodnicu. Skalica stoji za 3 veci, Myjava tiez nie je bohvieco, tak som sa zacala zaujimat o porodnicu v Kyjove. Citala som perfektne recenzie a o 3 tyzdne tam chceme ist s drahym aj na obhliadku.
Ktora ste tam prosim Vas rodili, ale niekto z Vasho okolia, napisete mi Vase dojmy a ceny samozrejme? Velmi pekne dakujem.
Inak som rozmyslala aj nad porodnicou v Topolcanoch, ale mama ma odhovara, ze je to daleko (asi 1,5 hod. cesty autom) a ze by sme to nemuseli stihnut a bla bla....

klematis • 1d • 4. září 2009 v 16:24
Ahojky, já jsem v Kyjově rodila a byla jsem celkem spokojená. Na "předporodním kurzu" nám ukázali celou porodnici, vysvětlili co a jak, jak poznáme, že se blíží porod, kdy dojet atd. Porod jsem měla v noci a velmi rychlý, ale i za tu chvilku co jsem strávila na porodním sále byli na mě všichni milí a hodní. Mínusy - porodní sál klasický nemocniční, asi by se mi víc líbilo trochu domáčtější prostředí a po porodu mi malého sice pomohli přiložit k prsu, ale hned odešli a jen jednou za celé dvě hodiny se zeptali jestli se nám podařilo přisát nebo ne. Nepodařilo se a taky jsem měli 4 dny s kojením velký problém, malý se neuměl přisát a já mu neuměla pomoct. Na každé kojení jsem musela volat dětskou sestru ať nám pomůže. Sestry vždycky vzali moje prso, malého hlavičku a bradavku mu nasilu narvali do pusinky a na moje prosby ať mi to líp vysvětlí a ukážou moc nereagovali a některé byli dost protivné. Takže za první dva dny byl malý tak hladný a pořád jen plakal a museli jsme dat mlíko z flašky. Naštěstí se nám to v den odchodu podařilo a začli jsme pěkně kojit. Takže dětské sestry (až na výjimky) hrůza, s ničím se nepářou a na co se nezeptáte s tím neporadí a nepomůžou. Zato ženské sestry mi to vynahradili - několikrát denně se chodí ptát a kontrolovat a ochotně se vším pomůžou a poradí. Doktoři super. Celkový dojem? Myslím, že podruhé bych rodila zase tam a doufala, že tam budou jiné dětské sestry....

fleuri • 4. září 2009 v 19:50
klematis, dakujem za odpoved.
Tak je dolezite, ze sa vam to nakoniec podarilo.
Nevies nahodou, kolko sa tam plati za porod, ak som poistena v slovenskej zdravotnej poistovni?

klematis • 1d • 4. září 2009 ve 20:21
tak to vůbec netuším, zkus tam zavolat

skrlovi
9. zář 2009

Ahj holku,já jsem první dceru rodila v Kyjově,a druhou v Kroměříži,,,Kroměříž byl naproti Kyjovu zlatý,v Kyjově mě dali lehnout,sem tam mě přišli skontrolovat ale jinak nic,ležela jsem tam celé ty hodiny sama,teda než přišlo na věc,,,sestřičky tam na mě furt něco povykovali,no děs,,, ☹ doktoři byli docela fájn,ale ty sestřičky hrúza,očekávala jsem že mi trošku pomužou když to bylo mé první dítě a oni mi řekli tak si ji okoupejte,no já na ně hleděla,,,zato v Kroměříži mě kontrolovali skoro každých 5 min.byli příjemní,ikdyž to bylo mé druhé dítě tak ze všim pomohli a poradily,,,Jen jsem chtěla napsat svuj názor na porodnici Kyjov,,,

adelinka
9. zář 2009

ahojky tak ja rodila v UH a uz bych tam nesla..ale kazdy si chvali neco a nekoho jineho..
nejste nektera kousek od moravskeho pisku?ja jsem tady pristehovana a nikoho tady neznam 😔

veve24
13. zář 2009

Fleuri - 11000,- Kc porod aj cely pobyt. Chystam sa tam...dufam, ze kazdu chvilu 🙂 Mne sa pacil prave ten pristup, ze do nicoho velmi nezasahuju, z manzelom sme si precitali vela veci o porode, absolvovala som par kurzov atd. a aj ked s kojenim by som bola rada, keby mi niekto pomohol, necakam zazraky, s tym su problemy skoro vsade. Musim dufat, ze natrafim na dobru sestricku prip. si pockam na maminu a nejak to zvladneme 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru