• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte zkušenosti s porodnicí v Kyjově?

2. listopadu 2016 
milé těhulky, já jsem už rodila 2x v Kyjově. Pokaždé to bylo jiné. První porod jsem měla 18 h. Sestřičky se na mně chodily dívat co půl hodiny. Nejhorší natom bylo to, že mě stále dávaly to sono bříška (říkaly a teď se nehýbejte 30 min)..To bylo nepříjemné. Jinak prostředí je v pohodě. Je skvělé, že máte pro sebe soukromí. Hlavně jsem využívala toho gymnastického míče a sprchy. Druhý porod jsem si téměř celý prožila doma. Do porodnice jsem přijela na poslední chvíli. Náš chlapeček byl za 5 min. venku. (ale nemůžu si na tento průběh porodu vůbec stěžovat). Klidně bych jej ještě jednou ráda takový zažila. :slight_smile: Na novorozeneckém na mě byli všichni hodní. :slight_smile:
1. únor 2016 ve 14:44  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisss Ja mam v planu rodit v kyjove, jsem primo z tadyma, takze asi tak. nedovedla bych si predstavit, ze bych jeste nekam jela, kdyby me to chytlo :D
23. srp 2016 ve 21:29  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminky, chtěla bych se Vás zeptat jaké máte zkušenosti s porodnici v Kyjově, termín mám za 14 týdnů, tak se pořád rozhoduji kde budu rodit. Děkuji
24. zář 2016 v 09:30  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky mne zajímají čerstvé zkušenosti :wink:
3. říj 2016 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky pridavam se k prosbě o čerstvé zkušenosti z Kyjova. Mám termín v lednu a porad nejsem rozhodnuta. Díky :slight_smile:
4. říj 2016 ve 14:55  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (42. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,rodila jsem v Kyjově 2x. Oba vyvolávané. První 2013...no byla jsem zklamaná,řekla jsem si,že příště raději jinam. Druhý letos, před 2 měsíci...opět Kyjov s tím,že už vím,do čeho jdu,že to nějak zvládnu a kupodivu to bylo po všech stranách super. Škoda,že to nebylo naopak :wink:
7. říj 2016 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem v Kyjově teď v září. Byla jsem naprosto spokojena jak na porodním sále tak na oddělení. Profesionální přístup na sále, kde mi hodně pomohli tak poté na pokoji.
2. lis 2016 v 18:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek