• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte zkušenosti s porodnicí v Kyjově?

2. listopadu 2016 
@dituli já byla na pokoji s postelí a vanou aji s přítelem a pak sme přešli na porodní sál :slight_smile: a po porodu mě převezli zase na ten stejný pokoj před porodem a přítel s malým v náručí přešli za mnou a byli sme tam všichni spolu 2h. Ten pokoj je hned vedle porodního sálu a chodila mě kontrolovat porodní asistentka před aji po porodu :wink:
21. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kyjov je naprosto skvělá porodnice! Překvapil mě neplánovanej císař a nemůžu si vůbec na nic ztežovat! :slight_smile: Děkuji všem doktorům a sestřičkám co se tam o mě starali :wink: 2. dítě půjdu rodit jedině znovu do Kyjova :slight_smile: Pokoje na šestinedělí jsou fakt super a a celé oddělení je moc krásné!
26. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulab sem ráda že si byla v Kyjově spokojená a gratuluji k Adélce!!! Ať Vám dělá jen radost :wink:
26. říj 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monterka Děkujeme :wink:
26. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulab kdo ti dělal císaře???
26. říj 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
doktor Malý, fakt skvělej doktor!!! :wink:
26. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monterka taky jsi tam rodila?
26. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulab jj, a taky sem byla naprosto spokojená. Vidím že změnily cedulky a povlečení v postýlkách :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rodila jste některa v kyjově prvni ditě cisařem a druhe přirozene?
1. lis 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevite jak dlouho nechaji přenašet,když prvni dite bylo cisařem a druhe bych rodila přirozene?
23. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulab gratuluji k miminku :slight_smile: a jsem ráda,že jsi nedala na špatné ohlsy na Kyjov,máš už teď svůj vlastní názor a pohled.Mě se tam líbilo a teď jak občas zajdu ke svému gyndaři Malému,tak mu říkám jak mi tam u nic v porodonici bylo dobře,pan doktor má u sebe sestru,která pracuje jako staniční na porodním odd.,moc milá sestra. :slight_smile: u nás to taky letí Adámek roste jak z vody,pase koníčky a směje se.
7. pro 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka taky gratuluji k narození miminka :slight_smile: ,to jsou teda míry,měla jsi plánovaného císaře?Nebo jsi rodila normálně?Přeji hodně zdravíčka a hodně mlíčka :slight_smile:
7. pro 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi..mela jsem planovany porod ale normalni....cisare ne...dekuji snad se mlicko rozjede :dizzy_face:
7. pro 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka kojiš?
7. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no castecne ano..dokrmuju pac ji to nestaci..odsavam ale i tak odsaji jen 30ml...ja jsem u petana nemela vubec nic
7. pro 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adelinka gratuluji k Elence a přeji ať je spokojená :dizzy_face: ...a míry parádní :wink:
8. pro 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimisko3 ano byla jsem velmi spokojená :wink: Prosímtě a to má doktor Malý někde v Kyjově svou ordinaci nebo v nemocnici se dá k němu normálně chodit? Chtěla bych přejít od doktorky jinam... A když mě rodil... :wink: :wink:
9. pro 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenulab u meho cisaře byl dr. maly a dr. pecha ,me dr. Maly zašival
9. pro 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, je tu nekdo kdo prvne rodil cisarem, jaky pak byl druhy porod po cisari v Kyjove?
5. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka ,ahoj a jak bys chtela rodit,cisařem nebo normalně?ja jsem měla prvni cisařem a druhy bych chtěla rodit normalne,už bych nechtěla cisaře.
5. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee samozrejme si preji rodit normalne. Jen by me zajimalo jak se stavi kyjovska porodnice k porodum po cisari.
Prvni porod jsem trpela 19h s mega kontrakcemi, ktere k nicemu nevedly... neotvirala jsem se a pro nepostupujici porod byl proveden akutni cisar. Proto si myslim, ze to neni zavazny duvod k indikaci pro druhy CS.
5. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka ,to by me taky zajimalo jestli delaji po cisaři zase cisaře.taky jsem měla akutni cisař kvuli ozvam maleho a ja jsem měla trombozu. :rolling_eyes:
ale my planujeme že se budeme snažit až od roku 2012 a taky nevim kde budu rodit možna v uh. hradišti.
tak snad ti to vyjde a budeš rodit normalne.
5. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zvazuji zda Kyjov nebo UH, ale s cisarem jsem byla naprosto spokojena i kdyz byl neplanovany a taky uz to tam znam. Preci jen je clovek uvolnenejsi tam kde uz to zna. :wink:
7. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka nemaš to bliž do uh. hradiště?ja to mam bliž do kyjova ale toje jedno.ja jsem nebyla spokojena v kyjově.
7. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee ... ano, do UH to mam za 5-10min, vzato do Kyjova hodinu. Muzu se zeptat v cem jsi byla nespokojena?
10. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka ,jak se chovali detsky sestry,a když jsem rodila tak jsem byla nespokojena s porodni asistentkou.a ta dr. taky nic moc :rolling_eyes: .a taky jsem měla zdravotni problemy a oni to neřešili :rolling_eyes:
10. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsi me moc nepotesila... asi zacnu uvazovat nad UH, ale i tam jsem cetla mnoho zaporu. :unamused:
10. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka a ty jsi rodila v kyjove že?a kdo ti delal cisaře?
10. únor 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ashlee ano, v Kyjove. Kdo mi delal cisare nevim :sweat_smile: Zrejme dr. Maly
10. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek