Jaké máte zkušenosti s porodnicí v Kyjově?

elisss
9. srp 2007

ahoj holky!Je tady někdo kdo se chystá rodit v Kyjově v porodnici nebo už má v kyjově odrozené?

monterka
21. říj 2010

@dituli já byla na pokoji s postelí a vanou aji s přítelem a pak sme přešli na porodní sál 🙂 a po porodu mě převezli zase na ten stejný pokoj před porodem a přítel s malým v náručí přešli za mnou a byli sme tam všichni spolu 2h. Ten pokoj je hned vedle porodního sálu a chodila mě kontrolovat porodní asistentka před aji po porodu 😉

lenulab
26. říj 2010

Kyjov je naprosto skvělá porodnice! Překvapil mě neplánovanej císař a nemůžu si vůbec na nic ztežovat! 🙂 Děkuji všem doktorům a sestřičkám co se tam o mě starali 😉 2. dítě půjdu rodit jedině znovu do Kyjova 🙂 Pokoje na šestinedělí jsou fakt super a a celé oddělení je moc krásné!

monterka
26. říj 2010

@lenulab sem ráda že si byla v Kyjově spokojená a gratuluji k Adélce!!! Ať Vám dělá jen radost 😉

lenulab
26. říj 2010

@monterka Děkujeme 😉

monterka
26. říj 2010

@lenulab kdo ti dělal císaře???

lenulab
26. říj 2010

doktor Malý, fakt skvělej doktor!!! 😉

lenulab
26. říj 2010

@monterka taky jsi tam rodila?

monterka
26. říj 2010

@lenulab jj, a taky sem byla naprosto spokojená. Vidím že změnily cedulky a povlečení v postýlkách 😀 😀 😀

lenulab
26. říj 2010

@monterka 😀

ashlee
1. lis 2010

ahoj rodila jste některa v kyjově prvni ditě cisařem a druhe přirozene?

ashlee
23. lis 2010

nevite jak dlouho nechaji přenašet,když prvni dite bylo cisařem a druhe bych rodila přirozene?

mimisko3
7. pro 2010

@lenulab gratuluji k miminku 🙂 a jsem ráda,že jsi nedala na špatné ohlsy na Kyjov,máš už teď svůj vlastní názor a pohled.Mě se tam líbilo a teď jak občas zajdu ke svému gyndaři Malému,tak mu říkám jak mi tam u nic v porodonici bylo dobře,pan doktor má u sebe sestru,která pracuje jako staniční na porodním odd.,moc milá sestra. 🙂 u nás to taky letí Adámek roste jak z vody,pase koníčky a směje se.

mimisko3
7. pro 2010

@adelinka taky gratuluji k narození miminka 🙂 ,to jsou teda míry,měla jsi plánovaného císaře?Nebo jsi rodila normálně?Přeji hodně zdravíčka a hodně mlíčka 🙂

adelinka
7. pro 2010

mimi..mela jsem planovany porod ale normalni....cisare ne...dekuji snad se mlicko rozjede 😵

ashlee
7. pro 2010

@adelinka kojiš?

adelinka
7. pro 2010

no castecne ano..dokrmuju pac ji to nestaci..odsavam ale i tak odsaji jen 30ml...ja jsem u petana nemela vubec nic

monterka
8. pro 2010

@adelinka gratuluji k Elence a přeji ať je spokojená 😵 ...a míry parádní 😉

lenulab
9. pro 2010

@mimisko3 ano byla jsem velmi spokojená 😉 Prosímtě a to má doktor Malý někde v Kyjově svou ordinaci nebo v nemocnici se dá k němu normálně chodit? Chtěla bych přejít od doktorky jinam... A když mě rodil... 😉 😉

ashlee
9. pro 2010

@lenulab u meho cisaře byl dr. maly a dr. pecha ,me dr. Maly zašival

boobinka
5. únor 2011

holky, je tu nekdo kdo prvne rodil cisarem, jaky pak byl druhy porod po cisari v Kyjove?

ashlee
5. únor 2011

@boobinka ,ahoj a jak bys chtela rodit,cisařem nebo normalně?ja jsem měla prvni cisařem a druhy bych chtěla rodit normalne,už bych nechtěla cisaře.

boobinka
5. únor 2011

@ashlee samozrejme si preji rodit normalne. Jen by me zajimalo jak se stavi kyjovska porodnice k porodum po cisari.
Prvni porod jsem trpela 19h s mega kontrakcemi, ktere k nicemu nevedly... neotvirala jsem se a pro nepostupujici porod byl proveden akutni cisar. Proto si myslim, ze to neni zavazny duvod k indikaci pro druhy CS.

ashlee
5. únor 2011

@boobinka ,to by me taky zajimalo jestli delaji po cisaři zase cisaře.taky jsem měla akutni cisař kvuli ozvam maleho a ja jsem měla trombozu. 🙄
ale my planujeme že se budeme snažit až od roku 2012 a taky nevim kde budu rodit možna v uh. hradišti.
tak snad ti to vyjde a budeš rodit normalne.

boobinka
7. únor 2011

taky zvazuji zda Kyjov nebo UH, ale s cisarem jsem byla naprosto spokojena i kdyz byl neplanovany a taky uz to tam znam. Preci jen je clovek uvolnenejsi tam kde uz to zna. 😉

ashlee
7. únor 2011

@boobinka nemaš to bliž do uh. hradiště?ja to mam bliž do kyjova ale toje jedno.ja jsem nebyla spokojena v kyjově.

boobinka
10. únor 2011

@ashlee ... ano, do UH to mam za 5-10min, vzato do Kyjova hodinu. Muzu se zeptat v cem jsi byla nespokojena?

ashlee
10. únor 2011

@boobinka ,jak se chovali detsky sestry,a když jsem rodila tak jsem byla nespokojena s porodni asistentkou.a ta dr. taky nic moc 🙄 .a taky jsem měla zdravotni problemy a oni to neřešili 🙄

boobinka
10. únor 2011

Tak to jsi me moc nepotesila... asi zacnu uvazovat nad UH, ale i tam jsem cetla mnoho zaporu. 😒

ashlee
10. únor 2011

@boobinka a ty jsi rodila v kyjove že?a kdo ti delal cisaře?

boobinka
10. únor 2011

@ashlee ano, v Kyjove. Kdo mi delal cisare nevim 😅 Zrejme dr. Maly

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru